Treść opublikowana przez adadur
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
Piękne auto. Teraz do Polski będizesz śmigał raz w miesiący tak przyjemnie sie jezdzi w trasie.
-
[ALL] Gdzie wejść w VAG żeby drzwi blokowały się po ruszeniu auta
a czy da się otworzyć auto przyciskiem od otwierania czy tylko i wyłącznie po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki?? bo jeśli za każdym razem aby kogoś wpuścić do auta trzeba łapać za klamki to LIPA panowie no nie ?? Oczywiście wewnętrzny przycisk ryglowania i otwierania drzwi działa niezlaeżnie - przykładowo jak nie chcesz gasić auta a wyjąć coś z bagażnika to tym guzikiem otwierasz - niestety zamki się ponownie nie zaryglują po ruszeniu, chyba że manulanie guziczkiem ryglowania.
-
[b5 AFN] drgania na postoju
Zanim wpuścisz sie w koszta związane z poduszkami sprawdź pleciąnkę na wydechu bo potrafi się zaspawać i z tej elastyczności nic nie ma.
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
Nie sądze by koleżanka smigała na 19-ch. Ile autko ma przebiegu - warto z numerem VIN udać się do ASO Audi i sprawdzić może zamiast 180 ma 350 tyś. Pozatym diagnostyka VAGiem wskazana.
-
Chlapacze
A ja bym w okresie zimowym bardzo chętnie zakładam bo względy praktyczne jednak przemawiają za tym.
-
[1.6] Wymiana tarcz i klocków hamulcowych TYŁ
Tarcze ATE: 207zł (para) - zdejmowałem Oryginalne Audi wyglądały identycznie. Klocki OOOO: 100zł (poza ASO)
-
[B5] Czy to zbieżność??
Faktycznie artysta - następnym razem zapytaj czy stać go na pokrywanie kosztów twego leczenia?
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
Jaki błąd? Może to przerwanie przewodu?
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
a sprawdzałeś podszybie? - tam gdzie akku i mech. wycieraczek
-
[B5 1.8] Wymiana "szklanek"
Uznana firma wiec można mieć zaufanie do tego produktu. Jednak polecił bym go tym co mają sporadyczne obijawy.
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Ja tam pomykam na ELFie DID i jest super
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
przerost formy nad treścią - pomimo że ten olej prawdopodobnie spełnia wymaganą dla twojego auta normę VW to jest droższy i po co przepłacać.
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
Czesto mechanicy znają takich magików
-
[B5 1Z] Jak powinien chodzić klimatronik?
To w nowszym dochodzi jeszcze siła nawiewu
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Albo ktoś podnosił auto na tym wahaczu albo uderzał młotkiem albo pochodzi z firmy "krzak" - normalnie to nie powinno mieć miejsca.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
bo ona ma cegly zamiast wkładek sory ale zapewniam cie ze nie mam cegły w nogach nie mniej jednak lubie czasem depnąć Ale to chyba odnosiło się do Bryni
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
masz avanta?
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
Są fimry które robią płukanie układu chlodzenia pod ciśnieniem
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Niestety byłem w tym czasie 700 km od WIsły - mam świadków
-
[B5 1.8] Pierwsze wrażenia!
Gratuluje przesiadki, mam nadzieje że po sprzedaży opis o Audi nie będzie tak krytyczny jak o BMW
-
Felgi - które wybrać? Jak zawsze problem...
Tylko felasie OOOO
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
jak się o kiełbasach dyskutuje to faktycznie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
W tym stwierdzeniu trzeba by uzyć słowa "gęsty" galareta z oleju możę się zrobić przy bezmyślnym przejściu z syntetyka na mineralny - kompletne zasyfienie i zatarcie silnika gotowe.
-
[B5 1Z] Jak powinien chodzić klimatronik?
Fakt mam nowszy klimatronik ale u mnie Auto gaśnie pow zmianach w nawiewie.
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Jakie elastyczne przeglądy to przeglądy dla tych co dużo km rocznie robią tzw. LongLife (notoryczna jazda w trasie i autostrady) i co 30 tyś lub 2 lata, zwykły przegląd jest co 15 tyś. O półsyntetyku zapomionij - tylko odpowiedni ful syntetyk z dedykowaną normą VW.