Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Piękne auto. Teraz do Polski będizesz śmigał raz w miesiący tak przyjemnie sie jezdzi w trasie.
  2. a czy da się otworzyć auto przyciskiem od otwierania czy tylko i wyłącznie po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki?? bo jeśli za każdym razem aby kogoś wpuścić do auta trzeba łapać za klamki to LIPA panowie no nie ?? Oczywiście wewnętrzny przycisk ryglowania i otwierania drzwi działa niezlaeżnie - przykładowo jak nie chcesz gasić auta a wyjąć coś z bagażnika to tym guzikiem otwierasz - niestety zamki się ponownie nie zaryglują po ruszeniu, chyba że manulanie guziczkiem ryglowania.
  3. adadur odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    Zanim wpuścisz sie w koszta związane z poduszkami sprawdź pleciąnkę na wydechu bo potrafi się zaspawać i z tej elastyczności nic nie ma.
  4. adadur odpowiedział(a) na gosiaa temat w 1.9TDI
    Nie sądze by koleżanka smigała na 19-ch. Ile autko ma przebiegu - warto z numerem VIN udać się do ASO Audi i sprawdzić może zamiast 180 ma 350 tyś. Pozatym diagnostyka VAGiem wskazana.
  5. adadur odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Nadwozie i Wnętrze
    A ja bym w okresie zimowym bardzo chętnie zakładam bo względy praktyczne jednak przemawiają za tym.
  6. Tarcze ATE: 207zł (para) - zdejmowałem Oryginalne Audi wyglądały identycznie. Klocki OOOO: 100zł (poza ASO)
  7. Faktycznie artysta - następnym razem zapytaj czy stać go na pokrywanie kosztów twego leczenia?
  8. Jaki błąd? Może to przerwanie przewodu?
  9. a sprawdzałeś podszybie? - tam gdzie akku i mech. wycieraczek
  10. Uznana firma wiec można mieć zaufanie do tego produktu. Jednak polecił bym go tym co mają sporadyczne obijawy.
  11. Ja tam pomykam na ELFie DID i jest super
  12. przerost formy nad treścią - pomimo że ten olej prawdopodobnie spełnia wymaganą dla twojego auta normę VW to jest droższy i po co przepłacać.
  13. Czesto mechanicy znają takich magików
  14. To w nowszym dochodzi jeszcze siła nawiewu
  15. Albo ktoś podnosił auto na tym wahaczu albo uderzał młotkiem albo pochodzi z firmy "krzak" - normalnie to nie powinno mieć miejsca.
  16. bo ona ma cegly zamiast wkładek sory ale zapewniam cie ze nie mam cegły w nogach nie mniej jednak lubie czasem depnąć Ale to chyba odnosiło się do Bryni
  17. Są fimry które robią płukanie układu chlodzenia pod ciśnieniem
  18. Niestety byłem w tym czasie 700 km od WIsły - mam świadków
  19. Gratuluje przesiadki, mam nadzieje że po sprzedaży opis o Audi nie będzie tak krytyczny jak o BMW
  20. jak się o kiełbasach dyskutuje to faktycznie
  21. W tym stwierdzeniu trzeba by uzyć słowa "gęsty" galareta z oleju możę się zrobić przy bezmyślnym przejściu z syntetyka na mineralny - kompletne zasyfienie i zatarcie silnika gotowe.
  22. Fakt mam nowszy klimatronik ale u mnie Auto gaśnie pow zmianach w nawiewie.
  23. Jakie elastyczne przeglądy to przeglądy dla tych co dużo km rocznie robią tzw. LongLife (notoryczna jazda w trasie i autostrady) i co 30 tyś lub 2 lata, zwykły przegląd jest co 15 tyś. O półsyntetyku zapomionij - tylko odpowiedni ful syntetyk z dedykowaną normą VW.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.