Treść opublikowana przez adadur
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
Hmmm tak pytam bo jeśli jest kluczyk to musi być i zamek - a gdzie on?
-
[B5] Samozamykacz drzwi przednich.
Własnej fotki nie mam ale na alegro gościu ma zały zawias: http://moto.allegro.pl/item156105441_audi_a_4_zawias_98rok.html chodzi mi zapewne że winny jest ten pręci co wiadać po bokach - ale stracił sprężystość czy jak ... Możńa regulować??? - słucham jak?
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
Z ta zimą to .... nie sądze nie była nie ma i już nie będzie ... no może w lutym ale mało prawdopodobne, ze śniegiem to i w Alpach mają problem. A jaki cel w tym - pozbęde sie tych czarnych kółek bo mam baz kołpaczków, z autkiem były kołpaki 4x VW ah te Helmuty... i profanacji nie będę robił. A kusi mnie założyć spowrotem alu.
-
[A4 B5 1,8 5v 95r] Funkcja TP
Nie EON. Pisze o TP poprostu w Polsce nie zarzyło mi sie jeszcze nigdy by CD lub radio przeskoczyło na te informacje w niemczech aż mnie to wkurzało.
-
[A4 B5 1,8 5v 95r] Funkcja TP
Ja nie wiem czy odbiór informacji drogowych w Polsce wogóle działa - tylko w niemczech mi to funkcjonuje.
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
Z samego rana 7 stopni za dnia zapewne ok. 10st. będzie. Patrzałem pogodę na najbliższe pół miesiąca nie mniej niż 4-5 stopni. Chyba już nie ma sensu śmigac na zimówkach w przypływe zimy pół godzinki i założe z powrotem.
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
Zadam może głupie pytanie ale czy sprawdziłes wszystkie żarówki? Warto sprawdzić też czy gdzieś nie ma przebicia/zwarcia na kablach.
-
Central z pilota, jak??
Jeśli nie chcesz sie samemu męczyć z założenime tego lub też chcesz coś więcej dodać w aucie mogę polecić ci w mieście świetnego gościa (na PW).
-
[B5] Samozamykacz drzwi przednich.
Odkąd mam auto drzwi pasażera są bez samozamykacza. Myślę, że winny jest ten pręcik wygięty w podwójnego skobla (kwadratowe S). Miał ktoś z tym problemy? Można to kupic osobno?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
No kurna tam sie przyglądałem :diabel:
-
Jaki zawias do A4 b6 sedan ?
przede wszystkim sprawdź po kodach czy fabrycznie auto nie zostało obniżone. Szukałbym zawiechy gwintowanej, zawsze ustawisz pod swoje gusta, kółka i porę roku nawet.
-
[B5 AJM] Zdarzyło się komuś zagotować płyn hamulcowy
Pytam tak z ciekawości bo mi się to jeszcze nie udało "chyba", bo tak naprawdę nawet nie wiem jakie moga być tego objawy. Zarzyło mi się że po paru hamowaniach zagrzały się hamulce ale to raczej klocki sie zeszkliły troszkę i przy gupił dojeżdżaniu do świateł zrobiło mi się gorąco. A jak u was wyglada odp. na pytanie jak w temacie?
-
[B5 1Z]-zmiana biegow
Zmiany biegów sie czuje we krwi a zależą przede wszystkim od warunków na drodze jak i stylu jazdy. 5 bieg wbijam nawet przy 80km/h ale "awaryjnie" przy 140-150km/h to też nie problem. Tak samo z redukcją, na tresie wyhamowująć za ciężarówką to na 5 jakiś czas moge za nią jechac nawet 70km/h ale klika sekund przed planowanym wyprzedzaniem 4 i jazda.
-
[2.5 TDi AKN] Wlałem Pb98 do DIESLA !!!
Jeździć i dolewać dieselka co kilkadziesiąt km (odpowietrzysz to dolejesz więcej). A to co Besket pisał to faktycznei z lat 80 sie wywodzi kiedy to o zimowym paliwie to chyba tylko wojsko słyszało.
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
ładne bardzo auto skąd wy ten śnieg macie ludzie ... ja tu myślę czy czasem dziś na letnie kapcie nie zmienić
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
Jak auto wyjedzie z nocnej scenerii to pewnie zyska i moje uznanie, bo narazie zyskuje tylko właścicielka no i do czego ten kluczyk na szyji?
-
[S4 B5 1998] sreberko
Jak dla mnie jesdno z najpiękniejszych aut na tym forumowisku
-
[B5 1.9TDI] Norbi TDI
ładne auto tylko te felgi jakby posarzały auto...
-
Wyjące opony zimowe
Kolego zorp po częsci tylko masz rację, faktycznie schodki w oponie spowodowane są zasadniczo przez amorki ale co powiesz jeśli nowa opona w aucie ze sprawnymi amorkami tak ma. Otóż dużo zależy od konstrukcji opony (najczęście to przypadłość w oponach z dośc dużymi klockami na skraju bieżnika) lub też poprostu w danym aucie ona nie leży, nawet opona potrafi sie w pewnych okolicznościach nie sprawdzić.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Numer sie zgadza (takie też w AJMie siedzi) - ważne by był bez literki C na końcu, a oring do tego masz: numer 059121119 No zdradź cenę i źródło może ktoś skorzysta.
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
jeśli masz odrobine zapału i wiedzy to przód w całości sam zrobisz pamiętaj że jeśli chcesz kupować kpl. zawichy to zadbaj aby była łącznie ze wszystkimi śrubami i nakrętkami - łącznie garść tych śrubek to nie mały wydatek - a jeśli będze robił to mechanik dopilnuj by na dowód wymiany zwrócił ci stare
-
AIRBAG - potrzebny elektryk z wawy lub piaseczna
najpierw diagnostyka VAGiem i określenie błędu a potem będą dalsze decyzje. Jeśłi masz problem z VAGiem przeszukaj forum w twojej okolicy spewnością sporo osób go ma i sie dogarasz za free lub jakies piwko
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Dokładnie w podteksie było "płyn oryginalny" wiec wcale nie trzeba się przejmować co leją.
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Ostatnimi czasy praferuje odsysarkę (po nie miłych przygodach ze zerwaniem gwintu w misce olejowej przez mechanika). Jednak trzeba dobrze to zrobić, odsysanie musi trwać ładnych parę minut (10-20) na wpełni rozgrzanym silniku. Musia tak być bo olej cięgle spływa a na wysasarce nie wolno ustawić za wysokiego ciśnienia bo szybko załapie powietrza. Wiec robi się to bardzo powoli inaczej resztki starego oleju zostaną.
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
W kolejności cenowej: FEBI, TRW, Lamforder, oryginał OOOO, a z trwałością różnie bywa jednak przy wymienionych zbliżona. Firmy HP Delco i inne bym sobie darował.