Treść opublikowana przez arkolek
-
Jestem tatą ;o))
Gratulacje
-
[B5 AFN] Światła z przodu bardzo słabo świecą
chyba trzeba będzie zainwestować w nowe lampy albo odbłyśniki jak nie będzie rozwiązania
-
Strefa Śmiechu
http://www.humorosy.pl/filmik-1422-pobudka.html
-
Jaka szerokość opony na zimę - proszę o szybką pomoc
teraz jest teka guma, że nie ma problemu z szerokością
-
[ALL] Jakie felgi
dzś widziałem takie cacka, może komuś podpasują
-
AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???
3990koron norweskich czyli około 2tyś.zł za sam zderzak (przeginka). nic o nim nie wiem. nie pytałem ;( a mogłem
-
AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???
:> murzyn cena zagramaniczna ale w polsce pownie taniej by znalazł(jak taki jest). fajny projekt, troche kasy i czasu a na pewno coś ładnego by się zrobiło. wyglądało by lepiej niż ori B7
-
AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???
taki może by nieźle wyglądał. dziś znalazłem na pokazach coś takiego nie zapytałem o mocowanie ta nakładka nad grillem mnie zastanawia, maska nad czy pod, albo czy to uchylne
-
[B5 AFN] Lampka kontrolna świec żarowych
nr.7 powiedz w sklepie, że do licznika. w rysunku masz ile wolt
-
Polecane opony zimowe
założyłem UG7+ i do cichych też nie należą(nie przeszkadza bo mam stereo ), na mokrym spoko, poczekam na śnieg i się wypowiem jak z jazdą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
skandynawia pozdrawia
-
[B5 AFN] Kontrolka spalenia żarówki??
a sprawdzałeś podświetlenie tylnej rejestracji?
-
Podsłuch komórki
i tak wszystkie rozmowy są rejestrowane więc nie ma co się przejmować :polew:
- Strefa Śmiechu
-
[B5 AFN] nie świeci sie jeden stop
popatrz na styki kostki, może przyśniedziały a przy okazji sprawdz kabelki
-
Strefa Śmiechu
http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4531718.html
-
Ciekawy test na półkule mózgu
wg mnie 5 kółek w jej prawo a 6 i 7 w lewo obserwowałem stope. którą? sami zdecydujcie
-
[B5 AFN] 5W-40 czy 10W-40 ?
i nie rób 30tyś.km pomiędzy wymianami tylko 10-15tyś.km
-
Strefa Śmiechu
http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4569611.html [br]Dopisany: 13 Październik 2007, 11:49 _________________________________________________http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4486769.html
-
[B5 AFN] przegląd silnika przy 250tys.km
witam chcę oddać auto na przegląd ze względu na duży przebieg. chcę gruntownie sprawdzić i osłuchać silnik oraz całe auto, czego nasłuchiwać, na co zwracać uwagę i o czym przypomnieć mechanikowi? kogo polecacie - kozienice,radom, okolice(ewentualnie w-wa). z góry dzięki
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=scNMcYGheBg&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Esport%2Epl%2Fsport%2F1%2C74696%2C4547163%2Ehtm :polew:l
-
kto lepszy na autostradzie ?
2139 nie można wysłać wyniku
-
[B5 1,9]Lekki spadek mocy i kopcenie 1.9 tdi????
ja w moim AFNie miałem podobny problem. otóż był lekki spadek mocy i delikatne kopcenie. zmieniłem filtr powietrza i problem zniknął
-
Strefa Śmiechu
ostatni mecz http://www.sport.pl/sport/1,74696,4533088.html
-
Strefa Śmiechu
uwielbiam idoli http://www.koreus.com/video/recale-recherche-nouvelle-star.html śpiochy http://www.koreus.com/video/dodo-gag.html