Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba, nic w avancie nie jest śliczne:thumbdown:
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
Pf:thumbup1: Potwierdzam, do battalionu.
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Komentarz jest zbędny:slina:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Dobrze widzę? Esa Artura? Doborowe towarzystwo. Zaleta S4 - prestiż jakiego nigdy diesel na koksie nie osiągnie, sorry:decayed: ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Dobrze widzę
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Muszę się z Kowim zgodzić, passat daje radę ehm, znaczy B6 CC:decayed:
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Dope:thumbup1:
-
Dobrzy chiptunerzy
Słyszeliście o zachowaniu "mistrza Rogala" gdy w czasie jego strojenia auta "wybuchło" turbo ? LeonClub • Zobacz wątek - R-Performance - korekta i wybuchło turbo ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- "I wczoraj jeszcze telefon z pretensjami że jak ja mogłem tak to wszystko nagłośnić ":whistling:
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
Moj szwagier tam pracuje:decayed: Szkoda, ze nie sedan ale juz trudno. Na Eibach- ach Twoja B6 wyglada zdecydowanie lepiej. Jakas 17 mniej oem-owa by sie przydala.
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
Tak B5 powinno wyglądać KLASA:kox:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Bez porównania do B5. Inny komfort, wykończenie i wyposażenie. Chociaż Quattro jeszcze nie zdążyłem przetestować Dzięki:naughty: Nie tęsknię za białą skórą, w a3 taką mam i niestety by była ładna trzeba ją często czyścić. ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- Jeśli chodzi o lampki to kupiłem na allegro do Q7, jakieś 119 zł za komplet. Z tego co widzę, to różnią się tylko uszczelką. Rozmawiałem, ze sprzedawcą i mówił, że do Q7 ma tylko takie:eusathink:
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
Chyba widziałem ostatnio Twoje aut - jasne ramki rzuciły się w oczy:naughty:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Może jednak kupię turbo od ARL-a do A3 Jedzie pięknie:slina:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
no prosze ... to ten Golf co kiedyś do mnie dzwonił ? Spanky, profi stronka:thumbup1:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Ładna B6:cool: Na zdjęciach nie podoba mi się przednia dokładka zderzaka ale może gdybym zobaczył to żywo to zmieniłbym zdanie. Widzę, zdjęcia na parkingu w Galerii Słonecznej:naughty:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Flyer, Air mi w głowie. Ale to raczej przyszły sezon. Waham się bo w B6 naprawdę nie czuć, że się jedzie na 18. Ale 18 jest mała, trzeba by 19 to takie zamknięte koło a chciałem się z niego wyrwać i zostać przy cywilnym zawieszeniu. Tak, kolor zmieniony. Trochę to zajęło:decayed: Muszę się przywitać w kolorowym świecie:decayed: Dzięki:naughty:, na razie mam dwie bo B5 jeszcze nie sprzedana. Nie mogę się z nią rozstać ale pojedzie na OEM+ i papapa (mam nadzieję). Dzięki. Ma Q, jak się diesel znudzi to może i 2.7biTurbo wpadnie - tak jak u Ciebie:naughty: Kupiłem 2 gadzety: - lampki led do podświetlenia tablicy rejestracyjnej i znaczek s-line:decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kaju dopisz mnie + 1 do listy, pls:decayed: Zaraz puszcze przelew
-
Spoty Puławskie
Ja pewnie podjadę, hmm b5 na 16:decayed:
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Zacna d...a:decayed:
-
Wakacje w Chorwacji
Sama granica to nie problem, problem pojawia się w momencie kolizji. Osobiście, nie ryzykowałbym.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzięki, ale nic nie rozbiłem, seryjne auto na gwincie i kole, są dużo bardziej dopieszczone auta u Nas na forum To prawda ale Twoje jest oryginalne i to w dobrym tego słowa znaczeniu:thumbup1:
-
Wakacje w Chorwacji
potwierdzam, byłem tam kilka dni, ładna i spokojna okolica, plaże z kamyczkami, całkiem dobre miejsce do snorkeelingu, spora przystań. Niedaleko w zatoce pozostałości po kompleksie hoteleowym ostrzelanym podczas wojny (w nocy można się zesrać, taki klimacik), na pobliskich wzgórzach miny i żmije. Do Dubrovnika rzut beretem Masz na myśli Kupari?
-
B6 DIVISION
To oni felgi też tak poniszczyli? nie felgi juz take byly, jedynie w miejscach zniszczeń opon na rantach felgi jest swieze obdarcie Właśnie widzę Nie pojechałeś do nich sprawę wyjaśnić? Ja bym ich chyba zlinczował [QUOTE]bylem , rzmawialem grzecznie i w odpowiedzi usłyszałem ch... mi w dupe i wypier.... [/QUOTE] Rozmawiałeś z kierownikiem/właścicielem warsztatu? Napisz oficjalne pismo reklamacyjne, wyślij listem poleconym dołączając rachunek za nowe opony. Gadka będzie inna, a jeśli to nic nie da to kieruj sprawę do sądu. Partacze tak robią: każą wypie@%@ bo 90% osób machnie ręką i da im spokój.
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Można kupić or oprawki albo przerobić stare. Ja przerobiłem stare:wink:
-
[B5 AVG] moje białe 1.9 TDI
Mam kolegę, który nie mieszka w Szczecinie prawie dwa lata ale na każdym kroku podkreśla skąd jest:naughty: Coś to miasto w sobie ma.
-
[B5 AVG] moje białe 1.9 TDI
Szczecin:naughty: