Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Buba, nic w avancie nie jest śliczne:thumbdown:
  2. Pf:thumbup1: Potwierdzam, do battalionu.
  3. Dobrze widzę? Esa Artura? Doborowe towarzystwo. Zaleta S4 - prestiż jakiego nigdy diesel na koksie nie osiągnie, sorry:decayed: ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Dobrze widzę
  4. Muszę się z Kowim zgodzić, passat daje radę ehm, znaczy B6 CC:decayed:
  5. Dope:thumbup1:
  6. Słyszeliście o zachowaniu "mistrza Rogala" gdy w czasie jego strojenia auta "wybuchło" turbo ? LeonClub • Zobacz wątek - R-Performance - korekta i wybuchło turbo ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- "I wczoraj jeszcze telefon z pretensjami że jak ja mogłem tak to wszystko nagłośnić ":whistling:
  7. Moj szwagier tam pracuje:decayed: Szkoda, ze nie sedan ale juz trudno. Na Eibach- ach Twoja B6 wyglada zdecydowanie lepiej. Jakas 17 mniej oem-owa by sie przydala.
  8. Tak B5 powinno wyglądać KLASA:kox:
  9. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Bez porównania do B5. Inny komfort, wykończenie i wyposażenie. Chociaż Quattro jeszcze nie zdążyłem przetestować Dzięki:naughty: Nie tęsknię za białą skórą, w a3 taką mam i niestety by była ładna trzeba ją często czyścić. ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- Jeśli chodzi o lampki to kupiłem na allegro do Q7, jakieś 119 zł za komplet. Z tego co widzę, to różnią się tylko uszczelką. Rozmawiałem, ze sprzedawcą i mówił, że do Q7 ma tylko takie:eusathink:
  10. Chyba widziałem ostatnio Twoje aut - jasne ramki rzuciły się w oczy:naughty:
  11. Może jednak kupię turbo od ARL-a do A3 Jedzie pięknie:slina:
  12. no prosze ... to ten Golf co kiedyś do mnie dzwonił ? Spanky, profi stronka:thumbup1:
  13. Ładna B6:cool: Na zdjęciach nie podoba mi się przednia dokładka zderzaka ale może gdybym zobaczył to żywo to zmieniłbym zdanie. Widzę, zdjęcia na parkingu w Galerii Słonecznej:naughty:
  14. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Flyer, Air mi w głowie. Ale to raczej przyszły sezon. Waham się bo w B6 naprawdę nie czuć, że się jedzie na 18. Ale 18 jest mała, trzeba by 19 to takie zamknięte koło a chciałem się z niego wyrwać i zostać przy cywilnym zawieszeniu. Tak, kolor zmieniony. Trochę to zajęło:decayed: Muszę się przywitać w kolorowym świecie:decayed: Dzięki:naughty:, na razie mam dwie bo B5 jeszcze nie sprzedana. Nie mogę się z nią rozstać ale pojedzie na OEM+ i papapa (mam nadzieję). Dzięki. Ma Q, jak się diesel znudzi to może i 2.7biTurbo wpadnie - tak jak u Ciebie:naughty: Kupiłem 2 gadzety: - lampki led do podświetlenia tablicy rejestracyjnej i znaczek s-line:decayed:
  15. Kaju dopisz mnie + 1 do listy, pls:decayed: Zaraz puszcze przelew
  16. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja pewnie podjadę, hmm b5 na 16:decayed:
  17. Sama granica to nie problem, problem pojawia się w momencie kolizji. Osobiście, nie ryzykowałbym.
  18. Dzięki, ale nic nie rozbiłem, seryjne auto na gwincie i kole, są dużo bardziej dopieszczone auta u Nas na forum To prawda ale Twoje jest oryginalne i to w dobrym tego słowa znaczeniu:thumbup1:
  19. potwierdzam, byłem tam kilka dni, ładna i spokojna okolica, plaże z kamyczkami, całkiem dobre miejsce do snorkeelingu, spora przystań. Niedaleko w zatoce pozostałości po kompleksie hoteleowym ostrzelanym podczas wojny (w nocy można się zesrać, taki klimacik), na pobliskich wzgórzach miny i żmije. Do Dubrovnika rzut beretem Masz na myśli Kupari?
  20. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To oni felgi też tak poniszczyli? nie felgi juz take byly, jedynie w miejscach zniszczeń opon na rantach felgi jest swieze obdarcie Właśnie widzę Nie pojechałeś do nich sprawę wyjaśnić? Ja bym ich chyba zlinczował [QUOTE]bylem , rzmawialem grzecznie i w odpowiedzi usłyszałem ch... mi w dupe i wypier.... [/QUOTE] Rozmawiałeś z kierownikiem/właścicielem warsztatu? Napisz oficjalne pismo reklamacyjne, wyślij listem poleconym dołączając rachunek za nowe opony. Gadka będzie inna, a jeśli to nic nie da to kieruj sprawę do sądu. Partacze tak robią: każą wypie@%@ bo 90% osób machnie ręką i da im spokój.
  21. Można kupić or oprawki albo przerobić stare. Ja przerobiłem stare:wink:
  22. Mam kolegę, który nie mieszka w Szczecinie prawie dwa lata ale na każdym kroku podkreśla skąd jest:naughty: Coś to miasto w sobie ma.
  23. Szczecin:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.