Treść opublikowana przez matisstz
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
witam i trochę się pogubiłem chłopaki ... można zalać ten sam olej do skrzyni jak i tylnego dyfra , czy są to dwa różne oleje na stronie LM wyszło mi że to ten sam olej a nie jestem pewien... ten się może nadać ? Hochl.Getriebeoil GL4+ 75W90 4434 Co Wy Koledzy polecacie za olej ? , poci mi się dyfer i domaga oleju więc w skrzyni odrazu mogę zmienić z góry dzięki za odpowiedzi
-
Dziwne przeskakiwanie opony przy maksymalnym skręcie w prawo w Audi A4 B6
Mavver Ja mam podobnie jak ty tylko przy max skręcie w lewo, na 16 a na 15 tylko jak jest mokro.
-
Produkty w Lidlu vs sytuacja z wahaczami na rynku
ostatnio spotkałem się z podobnym przypadkiem padł mi ksenon, bałem się chińszczyzny ... pojechałem do serwisu AUDI, cena w serwisie powalająca ... zapytałem jakiej marki oferują to odpowiedzieli mi że albo osram albo philips dużego wyboru niema, podziękowałem i pojechałem do najbliższego sklepu ATU gdzie kupiłem dwa żarniki ksenon firmy osram o połowę taniej
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ate nie jest orginałem dla audi i żadna tarcza nie wytrzyma 15lat jakby były ori to by nie było napisane ate tylko ori nr tarczy sorki poprawa sprawdziłem... na tarczach są oznakowania audi i nr seryjny tarczy, na częściach gumowych i kapturkach od odpowietrzników są napisy ATE, myślałem że to wszystko to ori .
-
Podgrzewane Lusterka[URL=http://www.directupload.net/file/d/4511/z2r5w6i8_jpg.htm][IMG]http://fs5.directupload.net/images/161017/temp/z2r5w6i8.jpg[/IM
może być jak koledzy wyżej piszą że kable są a grzania luster niema...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ja zakładałem firmy NK w de, skusiła mnie do tego pięcioletnia gwarancja na tarcze, z auta ściągałem oryginał ATE, piętnaście lat wytrzymały
-
dziwny kolor xenonu
żarniki już dawno zmienione, podpowiedź otrzymałem w innym poście, d2s firmy osram zamontowane
-
[A4 B5] Czy przednie tarcze hamulcowe mają nakrętki mocujące?
nie rozumiesz istoty obecnosci tes srubki w piascie rozumiem Dev do czego mają służyć, piszę tylko że niema czym się przejmować że ich niema
-
[A4 B5] Czy przednie tarcze hamulcowe mają nakrętki mocujące?
ja mam oryginalne piasty i w nich też nie mam otworu a na nowych tarczach już są, nie przeszkadza mi to i niema czym się przejmować kolego
-
Problem z rysami zrobionymi przez wycieraczkę na szybie.
ja mam długą rysę na czołowej a szczególnie na bocznych wiele rys... szukam firmy która takimi rzeczami się zajmuje,
-
Nagły brak zamka w drzwiach kierowcy - co zrobić?
moim zdaniem jakiś amator, bo fachura wie że zamek łamie się w połowie i pół wkładki zostaje w środku, kilka lat wstecz w b5 zimą ułamałem wkładkę pól zostało na kluczu pół w środku, co do wymiany możesz zamówić nową i nastawić ją w aso mnie to kosztowało około 20 Euro, w pl jak się dowiadywałem plus minus 200 złotych, moim zdaniem mniej zachodu niż wymieniać na używkę i jeździć z dwoma kluczami,
-
dysze spryskiwaczy reflektorow
kilka dni temu założyłem komplet sprysków do siebie czekał i czekał w piwnicy aż nadszedł ich czas, działają nie mam z nimi żadnego problemu i jestem jak na razie zadowolony, pasują z oryginalnymi ramkami i zaślepkami, nie mam już żadnych wycieków i śmiało mogę zalać cały zbiornik płynem zimowym mogę polecić ową firmę jak wyżej razem z kolegą pisaliśmy
-
jakie żarniki do ksenon ds2
ok dzięki za odpowiedź, od razu zmienię spryskiwacze reflektorów ale to w sobotę za jednym razem a żarniki zakupiłem jak kolega muzin czyli D2S Osram Xenarc Cool Blue Intense 66240CBI trochę cena w de zabolała mnie dziś ale wyszło i tak taniej niż w serwisie audi ... dzięki chłopaki za pomoc ! żarniki zmienione świecą tak jak powinny a nawet i lepiej mogę polecić ten model żarówek choć cena odstrasza...
-
problem z tarczami
zamów odrazu śruby do jarzma bo potrafią nie jednemu sprawić kłopot i dodatkowo prowadnice które mogą być już przetarte, ja tak miałem w b5
-
jakie żarniki do ksenon ds2
chłopaki poradzicie jak wymienić żarnik na nowy ds2 ? muszę demontować lampę ? pozdrawiam
-
brak wspomagania po holowaniu
sprawdź czy nie łapie gdzieś lewego powietrza na wężach, i czy nie wypchało wraz z płynem sitka w zbiorniczku wspomagania
-
dziwny kolor xenonu
Witam dziś zauważyłem że mój lewy ksenon zaczął świecić na czerwono... jest to oznaką że się kończy... są to oryginalne ksenony mam nadzieję że nikt tam nie grzebał i mam pytanie może ktoś posiada numer żarówki abym mógł ją w serwisie zamówić, i jak ją najlepiej zmienić aby nic nie uszkodzić, z góry dziękuję za pomoc Matis
-
[B6 BFB] Dwa wentylatory chłodnicy?
w wersjach z dwoma wiatrakami jeden jest od silnika drugi od klimy, u nas duży możesz w każdej chwili włączyć gdy masz obawy o przegrzanie silnika włączając klimę raz w upalny dzień przedobrzyłem z załadunkiem myślałem że silnik bokiem wyjdzie a temperatura równe 90 nie mniej nie wiecej
-
prawidłowe odpowietrzenie wysprzęglika
witam dziś chciałem odpowietrzyć wysprzęglik metodą LUK-a którą podał kolega rudy51 najpierw odpowietrzyłem wszystkie hamulce ponieważ to przy nich majstrowałem i od tamtej pory pedał sprzęgła lekko opadł w dół znalazłem odpowietrznik wysprzęglika i już miałem podnosić auto do góry zaglądam a tu pedał jest z powrotem na swoim miejscu u mnie pomogło odpowietrzenie kół zobaczę za kilka dni czy znów nie opadnie
-
Wymiana tarcz tył - odkręcenie jarzma.
ja dziś walczę drugi dzień z jedną stroną ... tarcze z tyłu były jeszcze oryginał z logo audi ... więc jestem pierwszy który próbuję jarzmo odkręcić ... mam nadzieję że wd-40 podziałał przez noc i jadę poszukać dobrego francuza i zamówię nowe śruby od razu bo nie wiem co z tymi będzie w końcu udało się odkręcić jarzmo nie pomógł francuz , klucz do rur ani wd-40 tylko porządny przecinak i młot śruby nowe wkręcone i jest git jak na razie
-
[B6 BFB] Dwa wentylatory chłodnicy?
masz tak samo jak ja jeden duży wentylator i kratownice, ze względu że jest hak zamontowany, jak dla mnie żadnej różnicy w chłodzeniu silnika czy to lato czy zima
-
dysze spryskiwaczy reflektorow
ostatnio zakupiłem dwa spryski co kolega golfagn i powiem że jak na zamienniki wyglądają solidnie jedyne co nie wiem czy jest możliwość regulacji dysz w środku... jak założę za kilka dni na auto zdam relację jak działają
-
Miganie diody led w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
miałem podobnie jak ty , raz mrugały raz świeciły normalnie, wyrzuciłem te co miałem a w zamian kupiłem i zamontowałem firmy osram chyba 6000 k dokładnie nie pamiętam na przód jak i tył nic nie mruga ładnie świeci czasami fis walnie komunikat o spalonej żarówce ale zaraz po odpaleniu auta znika
-
Wentylator problem.
mam tak jak ty jeden duży wiatrak zamontowany oryginalnie ze względu że mam hak daje rady autko normalnie się sprawuje czy lato czy zima bez żadnych problemów
-
ŚWIATŁA PRZECIMGIELNE LASER
z zamontowaniem nie będzie problemu gorzej z jazdą z takim dodatkowym oświetleniem ... mamy w robocie takie na widlakach, włączają się przy cofaniu i pokazują bezpieczną strefę cofania i ruch widlaka, co prawda niebieskie a i tak dają ostro po oczach czy to dzień czy noc ps w podanym filmie na aukcji jest to zamontowane w lampie, zaś ten oferujący na aukcji można zamontować na zewnątrz,