Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. Koledzy powiedzcie co można sprawdzić samemu, bo chwilowo nie mam kasy na nieplanowane naprawy. Objawy: Klima nabita Filtr wymieniony Klima włącza się, chodzi dosyć głośno ale działa Temperatura na LO z kratek po kilku minutach to 14 stopni.... Generalnie działa ale nie osiaga niskiej temperatury.... Co sprawdzić samemu, tak żeby nie zaszkodzić? Macie jakiś zakład godny uwagi który zdiagnozuje usterkę w rozsądnej cenie, a nie będzie chciał na wejściu wymienić połowu układu?
  2. Nie jest jak ori chrom, zobacz sobie jaka szeroka jest ta rynienka a jaki szeroki jest chrom, szczególnie na odcinku przy tym trójkątnym okienku...
  3. chętnie oblookam........
  4. No i jak skrobał ktoś? Pomysł fajny tylko ten chrom to bedzie cieniutki, ni jak nie będzie przypominał tego z V6. A co z drzwiami? Czekam na ewentualne fotki, na razie nic z tym u siebie nie robie, ale ciekawość mnie zżera. BTW zastanawiam się czy może u kolegi jest coś zamieszane... możliwe jest żeby nikt do tej pory na to nie wpadł???
  5. Ale jaja, ja myślałem że to plastik jest...
  6. Ja kupiłem idealne Weitec za 100 zl
  7. Avusy :ok: Autko do wypieszczenia, te tylne lampy prawdopodobnie DEPO (miałem idento i były DEPO) jakość nie powala, ale mogą się podobać. Baza do modów dobra, osobiście zazdroszczę koledze motorowni...
  8. Jeden z moich ulubionych projektów na forum. Tak trzymać Drop! Kawał dobrej roboty!
  9. Daj fotostory ze swapu, niewiele takich na forum, jak możesz to napisz jaki nakład pracy, kosztów itd. Jestem tematem mocno zainteresowany bo jestem przed SWAP'em - tylko że chcę 1,8T wsadzić do siebie. Fura ogólnie ciekawa - będę obserwował co ciekawego się tu wydarzy
  10. te ikonki z Q7 są podświetlane? podoba mnie się....
  11. Szkoda ze felg z białej nie zostawiłeś
  12. ma soczewki z S4 dzielone i jest spoko, nie każdy chce rezać zespolone - dla mnie lampy OK! mnie nie podobają się te listwy pod lampami z tyłu - jak chcesz to za dwa piwa dam Ci ori idealy tylko sobie pomalujesz. autko bardzo fajne, dobre koło skóra, 2 DIN też starannie wyrezane ogólnie good job! ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- -40 to taki kompromis, już wygląda nienajgorzej, ale jeszcze da się prawie normalnie jeździć
  13. Chyba nabieram ochoty na zderzaki z lifta........... Zacnie wygląda teraz.
  14. Box szumi mniej niż same belki, tzn same belki na dachu szumia bardzo, z boxem praktycznie nie szumi... no może trochę. Co do prowadzenia to mialem 4 osoby i full bagażnik plus full box 480 L i nie działo się absolutnie nic złego.
  15. moja ADP + GAZ paliła w mieście z klimą do 12l a na trasie min 8-9l gazu bo tak pali, a też nie znęcam się na swoim, generalnie poniżej 10 w mieście to nie zszedłem nigdy...
  16. Kolor bardzo dobry, lampy tylne też dobre sam dwa sezony smigałem na takich. Widać że samochód jest zadbany, wnętrze ubogie ale nie ma co narzekać, ceny części do B5 są żadne więc można szybko doposażyć w to czego brakuje np. ele szyby, podłokietnik...
  17. Wczoraj montowalem taki zestaw, tył siadł mi 30mm ale przod 40 nie wiem o co kaman ale przod nie jest tak jak chciałem, muszę dosyc uważać...
  18. Pogoda zaczyna sprzyjać garażowym zabawom - kompletuje więc graty Wiem że wiekszość z Was powie że trzeba było poliftową kierę dać, i nawet ją miałem ale nie chciałem takiej - sprzedałem i mam swoją obszytą... Weitec -35mm Duże prawe lustro, spryskiwacze i inne klamoty - dokumentacja z montazu juz niebawem... ---------- Post dopisany 17-04-2012 at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 16:00 ---------- Gleba założona, zdjęcie takie na szybko telefonem. Proszę o ocene, dziwnie trochę bo niby sprężyny Wietec do wszystkich sedanów FWD -35mm a przód siadł w 1,6 45mm a tył 30 mm pomimo pełnej butki gazu i połowy zbiornika benzyny (koło zapasowe i sub on board). Co powiecie na chlapacze? Zostawić czy zdjąc?
  19. W Passacie AHL taki objaw dawała uszkodzona przepustnica. Pomogła jej wymiana. Co ciekawe na VAG zero błędów.
  20. Teraz! Bardzo zacna B5 SEDAN czarna, na bbs białych, duża gleba naprawdę piękna sztuka. Tablice SBL. Gratuluje fury i Pozdrawiam kierownika!
  21. No powiem Ci że kosmos są te koła... Fajnie by wyglądały gdyby nieco bliżej ziemi furka stała. Bardzo podoba mi sie kierownica, fajny pomysł z tymi nićmi.
  22. Michał pochwal się gdzie robiłeś lakier. U Maxmayer'a na Modrzejowie? A ogólnie to koła bajer niesamowity, zrobiłeś kolejny raz kawał dobrej roboty. :-)
  23. Nie liczyłbym na przewody, chyba nikt ich na forum nie miał. Pociąg sovie od przedniej lampki albo od krańcówek i po sprawie godzinka roboty.
  24. http://www.dancebrothers.pl/ Jeden chłopak jest z Olkusza, ten drugi to mój kumpel, daj znać jak będziesz chcial jakiś nr telefonu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.