Treść opublikowana przez k232
-
Czujnik temperatury opada
Może coś z pompą wody nie tak?
-
JADĘ AUDI W EL PE DŻI ( LPG ) :d
Hahahah dokładnie ;D
-
wycie silnika po odpaleniu na zimnym przy temp poniżej 5 stopni 1.8 arg
Jakiś filmik nagraj i wrzuć, żeby posłuchać, błędy na vagu posprawdzaj.
-
JADĘ AUDI W EL PE DŻI ( LPG ) :d
Wiadomo, że piosenka lipa ale przynajmniej można się chwile pośmiać
-
JADĘ AUDI W EL PE DŻI ( LPG ) :d
Miłego słuchania hahahahaha
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Yo ;D
-
wypadający zapłon na LPG (trzesie)
Ale to jest jakiś specjalny tester czy po prostu komputerowo?
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/209925-trzesie-buda-na-zimnym-silniku-spalanie-stukowe/ Może Panowie to was jakoś naprowadzi ?
-
wypadający zapłon na LPG (trzesie)
Jak sprawdziłeś, że wtryskiwacz był rozregulowany?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Siemanko wszystkim Widzę, że Prezes870 jest już na liście " Fałszywych sprzedawców " ale za późno zobaczyłem a było już po zakupie. Chciałem kupić od kogoś z forum przepływomierz do mojego Audi, chciałem aby to było do mojego modelu Oryginalne ale używane, odezwał się do mnie ten o to właśnie Prezes 870.. Moja rozmowa z nim na PW ma 3 strony. Zaproponował, że ma przepływomierz i zapewniał, że będzie hulało, odebrałem przesyłkę gdzieś po tygodniu czekania pojechałem do majstra, żeby mi ją zamontował, okazało się, że przepływomierz jest z Audi 80 do tego był to zamiennik i jeszcze używany.. W moim aucie nie było polepszenia a do tego VAG pokazywał mi błąd przepływomierza.. A więc 52 zł z przesyłką poszło, musiałem kupić u Siebie na miejscu taki jak chciałem, kupiłem i jeżdżę do dziś. Także Panie Prezes870, po raz kolejny pokazałeś, że nie warto Ci ufać tym bardziej, że jesteś użytkownikiem tego forum. NIECH WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE Z TOBĄ INTERESY TO TOTALNA KLĘSKA. Dziękuję za uwagę
-
Problem z temepratura
Hahaha, daj znać jak efekty po wymianie
-
Ocena instalacji lpg
Co byś nie miał, teraz jest lipny gaz i bardzo często się zdarza, ze wtryski nie dają rady bo taki syf przez wtryski przechodzi
-
[A4 B5 ADR] Zła praca silnika PB, po odpaleniu/przełączeniu LPG jest dobrze
Ja miałem podobny objaw na Golf 4, silnik nie pracował równo, okazało się, że jakaś kostka, która jest wpięta do wtrysków nie była do końca wciśnięta, wcisnąłem i auto jak z salonu.
-
Znajdzie się ktoś od logów do 1.8 ADR?
Przetworzyć to na Polskie i będą 2 browary ;D
-
problemy z ładowaniem
Panowie, wczoraj u Siebie sprawdzałem akumulator VCDS-em, na włączonym zapłonie pokazywało 12,0 V - 11,9V, gdy włączyłem silnik to pokazywało 14,2V. Coś mi się wydaje, że trochę mało te 12V jak na rozruch.. ?
-
Znajdzie się ktoś od logów do 1.8 ADR?
Halo halo Czy jest osoba, która jeździ 1.8 ADR i potrafi podać prawidłowe grupy do logowania tego oto silnika? Potrzebuję grupy, które ze sobą łączyć na logach dynamicznych i logach statystycznych. Potrzebuję prześwietlić samochód ale nie wiem na jakich grupach.
-
Temperatura płynu na blacie i kanale 49 klimatronika
Czyli tak ma być?
-
Temperatura płynu na blacie i kanale 49 klimatronika
W czasie dłuższej jazdy wskazówka na zegarach idzie na lekko ponad 90 stopni i stoi, jak zgaszę auto i zaraz odpalę to wskazówka jest 3 kreski poza 90 stopni.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej
-
Temperatura płynu na blacie i kanale 49 klimatronika
Pozwólcie, że podepnę się pod temacik Witam, Po przejechaniu trasy 22 km w szary, deszczowy dzień pod domem sprawdziłem temperaturę na klimatroniku - kanał 49 temp. 105 stopni, kanał 51 temp. 90 stopni. Co z tym robić? Jakiś czujnik konkretnie do wymiany?
-
Czujnik temperatury opada
To tak przy okazji, jakim cudem oryginał 44 zł jak ja do swojego za wahlera płaciłem 70 zł ;o
-
Problem z temepratura
Ja mam taki sam problem jak Ty Langista , pewnie pasuje wymienić czujnik temp. płynu chłodzącego ;D
-
Jaki telewizor 50" lub więcej
http://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-samsung-led-ue48j6370,id-342899 Coś takiego np, wiem, że chcesz 50 lub więcej ale ten ma zakrzywiony ekran tzw. " curved ", mnie on się bardzo podoba a cena też nie jest odstraszająca
-
Głośniki logitech 5.1, problem
Nie wiem, dalej gra subwoofer + 4 głośniki, a 5 ni chu chu Karta dźwiękowa zintegrowana, nie wiem jak to podłączyć ;/
-
problem z nierówną pracą
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/368049-audi-a4-b6-20-alt-wibracje/ Tutaj masz temat gdzie ludzie mają taki sam problem jak Ty, więcej osób w jednym temacie to lepiej