Treść opublikowana przez lukirks83
-
regeneracja pompy oleju
wole zostawić to co jest i miec gwarancje 3 letnią
-
regeneracja pompy oleju
to i ja się podczepię pod temat, robił ktoś w końcu w Lublinie pompę oleju 2.0 tdi BPW??Polecicie jakiś solidny warsztat?
-
pomocy
bez zmierzenia ciśnienia oleju to wróżenie z fusów, jeżeli dźwięk metaliczny to raczej panewki albo pierścień. Ja bym zmierzył ciśnienie oleju i kompresję jak najszybciej bo to nie drogi koszt a uratujesz silnik przed zatarciem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
RNS-e EXEO - brak kodu - help?
Pisz do TOM A4 ze Słupska, on się tym zajmuje
-
Tył siedzi nizej ktos pomoze
można zakupić sprężyny utwardzane. U mnie w mieście jest firma d&d która produkuje sprężyny i wysyła na pierwszy montaż. W A6 na przód kupiłem komplet za 150 zł, 8 miesięcy i nic się nie dzieje a auto wyżej stoi o jakieś 3 cm.Twardość duże ma znaczenie szczególnie jak na przód. Jak masz się bawić w podkładki i sprężyny to lepiej same utwardzone sprężyny i tyle. Z paragonem masz 5 lat gwarancji. Kupić można ale tylko osobiście w ich biurze ale to nie jest żaden problem.
-
Przepływomierz AEB pytanie
można ale będziesz miał bogatą mieszankę i mogą być problemy z odpalaniem
-
Czujnik Parkowania wariuje
musisz zdjąć zderzak i zobacztyć od wewnątrz, tam powinna być gumowa osłona wtyczki czujnika, może woda się dostaje albo czujnik się już kończy
-
Traci ciśnienie po 0,5km
rób płukanke i na 10w40 bo silnik zatrzesz
-
[BLB] Brak ciśnienia na 3 cylindrze pomocy
panewki sa na wale korbowym i maja wpływ na cisnienie oleju. Zrób próbe olejowa tak jak pisza koledzy, jezeli po wlaniu 10 ml oleju cisnienie podniesie sie sporo to pierścień a jezeli minimalnie to zawory do wymiany.
-
Czym doczyścić felgi. Brudne od smaru lub farby.
jak chcesz naturalny sposób to nafta przemysłowa, odczekaj chwile, przetrzyj ściereczką i spłucz wodą. u Ciebie jest po 12 zł??? dałbyś rade mi zamówić 2 opakowania??
-
co zrobic z audi.
poszło na pw
-
Biały dym oraz mocne dragania tłumika
pierścienie raczej nie, pewnie płyn chłodniczy sie dostaje poprze kanał uszczelki pod głowica
-
Olej w zbiorniczku wyrównawczym chłodnicy
sprawdź kompresję i zrób test na co2 w płynie chłodniczym, jak masz olej w płynie chłodniczym to na 100% uszczelka puściła na kanale
-
Problem skrzynia
od wybieraka do skrzyni powinny być dwie linki lub cięgna w oplocie. Czasami woda i piach dostaję się do wnętrza gdy są sparciałe i wtedy ciężki biegi wchodzą a w zimie woda zamarza i jest problem na zimnym silniku z wrzuceniem biegu. Ja mam automat ale z tego co dobrze pamietam to w manualu są te cięgna lub linki
-
Problem skrzynia
tylko na 3? a na 5? może linki masz wyrobione
-
Potrzebna pomoc, nie chcę odpalić
zaczep jakis patrol Policji oni czasami mają startery to pomogą napewno, mi kiedyś pomogli bez problemów
-
Potrzebna pomoc, nie chcę odpalić
a rozrusznik kręci?? odłącz klemy na 10 minut i spróbuj ponownie, może aku padło
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
myślisz że zmiana oleju pomoże na lekkie szarpanie przy ruszaniu? Jest OK. dzięki wielkie
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
A co powiesz na temat tej skrzyni,czy według parametrów jest ok?? http://www.directupload.net/file/d/4411/ybhxulp5_png.htm http://www.directupload.net/file/d/4411/vqfgxt3u_png.htm
-
diagnoza i naprawa tiptronic
oj w lubelskim to będzie ciężko, słyszałem, że na ul. Abramowickiej w Lublinie jest dobry warsztat od automatów tyle ze sa drodzy
-
[B6 BEX] Zapchany katalizator
są zamienniki katów i nic nie musisz przerabiać, na Żelaznej robi a układy wydechowe ale oni nie chcą się za bardzo bawić, no chyba że mają podane jak na tacy, jest jeszcze kascar na spóldzielczości pracy i tam też się bawią w wydechy itp
-
Słaby, wysokie spalanie
w vagu i miernikiem, ale jak ci kopci to nie przepala paliwa, za bogata mieszanka i dlatego sonda wali błędem
-
Słaby, wysokie spalanie
a sprawdziłeś sondę jak oscyluje??, najpierw zrób porządek z sonda a potem szukaj dalej bo tak to co chwile będziesz coś wymieniał i tak pół silnika się nazbiera a okaże się sonda. Sonda potrafi zrobisz duże spustoszenie...
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Kumaty gazownik to podstawa i 90% sukcesu w dobrym działaniu instalacji gazowej!!!