Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. Tak na szybko miarką wymiar zew. 7mm 6C33C1B4-9D81-481E-AD23-19252D593C72.heic
  2. Tu też nie ma problemu . Otwierasz maskę , odpinasz spryskiwacze wypinasz przewody i na wejściu do maski wyciągasz - minuta , dwie . Natomiast jeśli jest pęknięty w kierunku zbiorniczka to trzeba nadkole opuścić żeby tam dojść , ale to też nie jest jakiś wyczyn skomplikowany . Mogę jutro sprawdzi czy nie mam takiego przewodu , ale mógłbym wysłać dopiero w poniedziałek . Jak coś to się przypomnij .
  3. Ta felga ma otwór centrujący 66,5 a u Ciebie jest 66,6 . Z takim ET i taką oponą będzie to wystawało . Widziałem jak kiedyś gościu upchał właśnie taki rozmiar do B9 , ale słabo to wyglądało moim zdaniem - jemu się podobało
  4. Przez takie postępowanie to Ty raczej zimę wcześniej nam przyciągniesz , ale zestaw fajny .
  5. Tak jak pisałem lekko podważ ją wyj makiem . Samą końcówkę tej listwy . 5CD1503F-EFBF-4675-BB38-C6E725428FBA.heic
  6. Może się mylę , ale nie wydaje mi się żeby ta listwa przeszkadzała w wykręceniu błotnika . Ta górna śruba jest tak z boku , ale jak byś z ciągnął sobie drzwi to bez problemu odkręcisz błotnik . Drzwi to dwie śruby na zawiasach i odpięcie przewodów . Ta listwa jest wciśnięta w rant , spróbuj delikatnie wyjmakiem ją odsunąć - jeśli faktycznie zasłania śrubę .93A141BA-6D9C-4044-9BF9-6880088652F0.heic
  7. Bardzo ładna B9 . Fajnie się taki temat obserwuje jak wszystko robione ze smakiem . Tył , teraz hamulce - super .
  8. Gratulacje , bardzo ładna i wyposażenie też fajne
  9. Tak będą
  10. Lampy są symetryczne . Osobiście bym wymienił na EU , zwłaszcza że jak piszesz są nie drogie .
  11. Temat śledzę od początku , dużo pracy , ale efekt jest na prawdę super
  12. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam , jak coś to pisz do Marcina ( jestem akurat na urlopie ) . Dostaniesz za darmo .
  13. mariusz36 odpowiedział(a) na kanu temat w Audi A1/S1/A2
    Fajna , gratulacje zakupu . Też pod koniec tamtego roku kupiłem żonie A1 , tylko trzy drzwiową , ale tak miało być . Lampy p&p nie podejdą , ale jest możliwość polepszyć wygląd . Audi A1 - lampy przód 10-14 ciemne LED DRL Depo TTe - sklep tuningowy Protector WWW.TUNING1.COM AUDI A1 OD 04.2010 DO 12.2014 TYLKO WERSJE BEZ FABRYCZNEGO XENONU, TYLKO WERSJA PRZED LIFTINGIEM - Cena dotyczy kompletu 2 lamp (lewej i prawej). - LEDy spełniają funkcję światła do jazdy...
  14. Gratulacje zakupu . Bardzo fajna , niech cieszy i się sprawuje .
  15. To Mateusz się wygadał - będzie białas . Fajnie Leszku że pomału wychodzisz na prostą . Też czekam jak pokażesz tą perełkę . Oczywiście będę śledził temat . To co przechodzisz z tą firmą ubezpieczeniową - przeraża , ale najgorsze jest to że coraz więcej się słyszy o podobnych sytuacjach .
  16. Gratulacje ! Bardzo fajna Q7
  17. Ja też uważam że lepiej kupić części w kolor zwłaszcza , że jak piszesz są dostępne .
  18. Błotniki , maska jest to samo , zderzak z S-ki jest fajniejszy i też pasuje . Zmienić potem tylny na SQ5 i będzie fajnie Jedynie pas przedni jest inny z S-ki .
  19. Super praca zespołowa . Moje wnuczki przed chwilą powiedziały - „ dziadek wymyśl coś bo się nudzimy " . No to już wiem co .
  20. fajny - niech cieszy
  21. Zwykły - nie s-line ma taki nr. 8K0 807 437AA a po VIN Twojego takie masz nr. C812A504-8BC5-4B7B-9C0E-87445A50E198.heic
  22. Gratulacje zakupu Fajna , niech cieszy jak b8 .
  23. Ten hak co pokazałeś jest z instalacją i wtyczka na 7 PIN , myślę że powinieneś szukać już taki na 13 PIN . 13 PIN to już nowy standard , nowe przyczepki tak mają , bagażniki rowerowe a jeśli będziesz chciał podłączyć coś na wtyczkę 7 Pin to tylko przejściówkę sobie dokupisz .
  24. Napisz do Grzegorza na pw. A jak nie odpowiada to podlinkuj gdzieś jego wypowiedź i napisz że masz sprawę to się napewno odezwie
  25. No Panie do zrobienia . Jeśli chodzi o maskę to jak już nie kupisz w kolor to faktycznie można pomalować - tam i tak nie będzie widać różnicy , ale błotniki jeśli postanowisz wymienić to szukaj w kolor . Jeśli będzie cała w oryginale , to warto też tak złożyć .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.