Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
[ALL TDI PD] Aktywacja kontrolki check engine ?
To chyba trzeba specjalisty zapytać - @Galetto co myślisz?
-
[ALL TDI PD] Aktywacja kontrolki check engine ?
A ten test licznika zrobiłeś?
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Dwóch takich
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Jacy wszyscy ostatnio tajemniczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja póki co też jestem na tak
-
B7 Crew
Gdzie się wybierasz na strojenie? Gdzieś w 3M? Miałeś już hamowane auto? Bo u mnie to były przeboje kunie wyzdychały - możesz poczytać w moim wątku - za pierwszym razem ukręciłem niecałe 84 kuce ... sprzęgło też miałem ok - wtedy jeszcze fabryka ... po ogarnięciu kucy do 116 sprzęgło zaczęło się ślizgać Dopiero po wymianie sprzęgła udało się zrobić 139/291
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Gdyby miało być prosto byłoby zbyt nudno Zaciski wyszły elegancko.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Parcianka może być - wypełni ale nie wiem czy nie będzie trzymać wilgoci i za jakiś czas może tam coś się nieładnego zrobić. Lepsza chyba by była taśma piankowa ona wilgoci nie trzyma na nią są emblematy klejone i listwy progowe
-
Po wymiani foteli błąd o zajetosci siedziska fotela pasażera
Oczywiście, że jest rozwiązanie... Przynajmniej u mnie w B7 zadziałało a sądzę, że nic w tej kwestii się nie zmieniło. Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie co właściwie mierzą czujniki? Tak, odpowiedź to oporność.... Multimetr w rękę.... Siadasz na starym fotelu pasażera i sprawdzasz w kostce których kabli nie masz w nowym fotelu... Wpinasz w nie miernik i mierzysz oporność. Następnie wstajesz i patrzysz czy oporność się zmienia. Możesz położyć coś lżejszego i nadal obserwuj zmianę oporności. Następnie szukasz opornika z opornością zbliżonej do takiej jaka pokazywał multimetr przy zajętym fotelu dorabiasz do niego piny jak z kostki w fotelu. Idziesz do nowego fotela i wpinasz brakujące dwa piny.... Po tym zabiegu.... Ta dam... Błędu być nie powinno a komputer będzie widział że ktoś cały czas siedzi na tym fotelu... Można też szukać na allegro emulatorów wiem, że do różnych modeli takowe są. Jak zaznaczyłem we wstępie to działa na fotelach z b7. Ale może Ciebie jakoś nakieruje oczywiście robisz wszystko na własną odpowiedzialność No ale ten zabieg ma wadę... Trzeba wykodować przypominajkę o zapięciu pasów bo wtedy cały czas będzie przypominać aby pasażer widmo zapiął pasy. Jednak błędów nie będzie... Tu link do mojego postu o moim B7 gdzie to opisałem :
-
A4 B6 BKE mapa
Jeżeli silnik zdrowy to będzie.
-
Poprawa podświetlanych klamek a4 b6
To podrzucę wam jakie ja kupiłem: OSR5RU5A31A-12V OPTOSUPPLY - LED | 5mm; czerwony; 1120÷1560mcd; 30°; 10÷15mA; 12V; Czoło: wypukłe | TME - Części elektroniczne WWW.TME.EU OPTOSUPPLY OSR5RU5A31A-12V | LED; 5mm; czerwony; 1120÷1560mcd; 30°; 10÷15mA; 12V; Czoło: wypukłe - Produkt dostępny w Transfer Multisort Elektronik. Sprawdź naszą szeroką ofertę. a tak świecą:
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Hahaha no przydało się a tak trzeba tyrać od rana do wieczora aby na mody było i aby żona nie marudziła
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dzięki Głowa jest pełna pomysłów tylko skąd na to brać
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Trzymaj w napięciu do końca
-
Huggy Wuggy Audi
Dobra robota Ja też choruje na czarny sufit oglądam to tu to tam ale albo cena jak za zborze albo mniejsze / większe defekty albo w wuj daleko i wysyłka kosmos. Zresztą mnie wymiana nie minie bo zje***i mi podsufitkę na pralni
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Bo to ładniejszy profil
-
AVF Quattro stukanie metaliczne
Zdemontuj i sprawdź czy tylko się odkleił czy coś innego jest z nim nie tak.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prośba o rozkodowanie VSSZZZ7MZ4V512613 Z góry dzięki
-
Drzwi Przednie Od Kierowcy
Żeby sprawdzić i połączyć wiązkę... Z godzina czasu... Tylko najlepiej zrobić to dobrze : Sciągasz boczek - wypinasz kostkę ze słupka, odpinasz wszystkie kostki w drzwiach, odpinasz wiązkę od mocowań w drzwiach i wyciągasz wiązkę z drzwi. Potem ściągasz z niej harmonijkę i łączysz przewody. Wkładasz w drzwi jak było i po problemie. Na partyzanta czyli przesuwając harmonijkę będzie mało miejsca. Oczywiście warunek jest taki, że to faktycznie przecięte kable w drzwiach. Swoją drogą na kluczyk chyba powinny się zamykać ? tak mi się wydaje ale pewność nie mam.
-
Drzwi Przednie Od Kierowcy
Proponuję zdjęć harmonijkę drzwi i połączyć przecięte kable... I bez kombinowania się obejdzie...
-
silnik bex 1.8 t 2004 rok
Większość z "Mode" po lewej stronie.. Oczywiście do wymiany moduł, kostka airbag, taśma airbag, zwijak... Zresztą zapraszam do lektury :
-
montaż grzanych foteli
Wiązka nie jest skomplikowana - dał byś radę przy trochę chęci... Tu masz opisane co i jak : Tu ewentualnie masz rozwiązanie problemu klimatronika jakbyś pokusił się na taki od b7: O wiązkę pytaj @kaju może Ci ukręci
-
Brak wiązki i wzmacniacza w Audi A4 B6 Avant
Kolega chyba nieori zdemontował bo wystawił na sprzedaż a wsadził concerta a tu tył przez wzmaka bo nie ma wyjść z radia na tylne głośniki. Radio nie ma komunikacji z licznikiem itp...
-
Brak wiązki i wzmacniacza w Audi A4 B6 Avant
No jest... W sumie to nie masz nic bo nie ma wzmacniacza... Polecam ten wątek odnośnie podłączenia bose : Co prawda temat wiekowy cześć zdjęć wygasła ale po opisach dasz radę:
-
Brak wiązki i wzmacniacza w Audi A4 B6 Avant
No tak jak sam widzisz brakuje czarnej kostki... Trzeba by kupić wiązkę wzmacniacz i suba do bagażnika. Następnie połączyć tak jak było. Tylko pamiętaj że są dwie wersje bose i nie bose. W bose wszystkie 4 głośniki idą przez wzmacniacz - tu jednak musiałbyś wymienić też głośniki bo jest inna impedancja głośników. Tu byś musiał kupić standardowe nagłośnienie audi nie bose. Pociągnąć wiązkę z radia do wzmacniacza czarna kostka wraz z jego zasilaniem i komunikacja (diagnostyka) i potem od wzmacniacza do tylnych głośników. Poza tym brak czarnej kostki pewnie powoduje, że radio nie wyłącza się samo i lub wyłącza się po godzinie grania i nie masz info na fisie z radia? Wtedy też musiałbyś pociągnąć can-l i can-h do licznika.