Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Trzymam kciuki za operacje... To tak jakbyśmy mieli gdzieś jeszcze jechać Czyli następnym razem do samochodu w czapce i rękawiczkach
-
Jak odkręcić zjechana srube?
Blenda wyszła czy została? Jak wyszła to próbuj obcegami złapać ale najpierw solidnie potraktuj oddrdzewiaczem i/lub penetratorem. Jak nie ma za co złapać to chyba jedynie rozwiercenie zostaje
-
bixenon A4 B6 problem
@kamil-vag podpowiedz coś Ty spec od lampek
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Elegancko!!! Jak z folderu
-
jazda na 4 szpilkach
Dwa lata tak jeździłem... Żyje. Nie mogłem się zebrać do wymiany. Dopiero gdy zakładałem większą felgę to z tej okazji wymieniłem coby dobrze trzymało.
-
Montaż tempomatu a4 b7
Tu znajdziesz odpowiedź.
-
Subwoofer
Cześć, dostęp do okablowania masz wyciągając sama kratkę głośnika. Jeżeli chcesz go wyjąć trzeba zdjąć półkę. W tym celu najpierw ściągasz maskownicę głośnika tam jest kilka śrubek, potem demontujesz boczne plastiki słupków, z tego co pamiętam najlepiej też wyjąć oparcia od tylnego siedzenia. Po wyjęciu tych rzeczy półkę dość energicznie ciągniesz do góry i w kierunku przodu samochodu. Trzeba to zrobić z wyczuciem bo na końcu półki pod samą szybą są zatrzaski przyklejone do laminatu półki i łatwo je wyłamać. Ogólnie jeżeli nie masz dzielonej kanapy to fajerwerekek z suba się nie spodziewaj...nie zagra to jak w avancie. U mnie dopiero dobrze bass słychać po wsadzeniu drugiego suba BOSE w koło zapasowe (sub z mazdy). Pozdrawiam, Darek
-
B6/B7 zmiana listw progowych - czym pozbyć się kleju
Próbowałem serio różną chemią tanią, drogą z marketów z allegro... Mam tego multum i guzik szło... Opalarką czy suszarką plastik robił się miękki a pianką nic... Krążek dotarł... I jest git ? trzeba delikatnie rantem i schodzi jak głupie ?tak więc na przyszłość dla potomnych kupować krążek i pójdzie tylko rogiem delikatnie bo za mocno to plastik bierze razem z klejem ?? @raaf wielkie dzięki za pomysł
-
B6/B7 zmiana listw progowych - czym pozbyć się kleju
Zamówiłem zobaczymy czy da radę ?
-
B6/B7 zmiana listw progowych - czym pozbyć się kleju
Koledzy, Potrzebuję pomocy bo już mnie trafia... Chcę zmienić listwy progowe, nabyłem już odpowiednie mam jednak problem z usunięciem stereo kleju/taśmy z pianką próbowałem już różnej chemii, skrobałem używałem nożyka ale nihuhu nie idzie... Jakieś pomysły? Sprawdzone sposoby?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z Gdańska
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
No Panie jest Piękna robota! I teraz myślimy... montować taki grill czy nie
-
Wycieraczki - silniczek czy coś innego
Stawiam, że winą jest mechanizm wycieraczek... Zapiekł się... Przed wymiana silniczka weź sprawdź mechanizm czy na sworzniach się nie zapiekł.
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Haha ja słyszałem o straszeniu wiewiurek Ja to się nie chwaląc uczestniczę jako obserwator w dyskusjach i za każdym razem dławię się śliną
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Zrobisz polerkę potem czymś zabezpieczysz i będzie git. Twoja a ta to niebo a ziemia.
-
[A4 B7] Przełącznik AUTO
Tak jak Kamil napisał... Kup moduł: Ja kupiłem od tego gościa - ciut inny bez regulacji: Moduł świateł dziennych DRL-regulacja mocy 20-30% 9197055262 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 29,99 zł - Moduł świateł dziennych DRL-regulacja mocy 20-30%... Tu masz film jak u mnie to działa : A tu masz schemat jak to podłączyłem - u mnie jest jeszcze clh więc nie zwracasz po prostu uwagi na moduł CLH
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
U Kamila nie ma lipy... Albo mega albo wcale
-
A4 B7 BlackUni, BLB OEM+
A czym lakier potraktowałeś? No czarne lakiery są piękne ale wymagają serca ?
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Po której fazie znoszenia obostrzeń zwołujemy spot?
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
No Wojtek teraz bardziej zadziorny ten Twój przód. robota
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Nic tylko patrzeć i zazdrościć ? Kurczaki... Może i te Black piano nie takie złe Muszę zobaczyć na żywo ? Daj znać jak będziesz robił grzane spryski bo u mnie też są grzane tylko instalacji brak to może bym i sobie zrobił. Robota sztos i te grzane stołki
-
Moduł odprowadzania do domu
Ja u siebie też miałem problem ze zlokalizowaniem tego impulsu. Sprawdź czy to 4,5v nie ginie po przejściu w stan uśpienia czyli dopiero po jakimś czasie od zamknięcia samochodu. Ja w rezultacie odpuściłem szukanie tego impulsu. Dałem pod sygnał z kierunku. Mój moduł ma czujnik zmierzchu więc włącza się clh tylko po ciemku. Dodatkowo puściłem masę modułu przez ori włącznik clh. Dzięki czemu po ciemku i po zostawieniu samochodu na awaryjnych mogę wyłączyć clh by się nie włączało się z awaryjnymi.
-
Radio Android
Weź napisz ile kabli wychodzi z can decoder i jakie kolory. Czy na radiu masz opis kabli? Jak tak też zrób zdjęcie.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Też tak myślę ??
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
No to czekamy...