Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Noooo ja na Bose też choruję... Ale to musi poczekać ? tylko muszę przemyśleć jak to pod mojego andrutka podejdzie.
  2. No to po powrocie wpadły naklejki ??? Kolejny cel: Przycisk otwierania klapy z kabiny - już namierzyłem części No i kolorowy licznik 8E0920931L - w trakcie poszukiwań ?
  3. @kaju a co tam rzeźbiłeś? Bo @matix608 się nie chwali.
  4. Piękna sztuka!!! Takie to można podziwiać i podziwiać! Szerokości!
  5. No oczywiście, że ja ? powrót z Czech do Gdańska i A6 kojarzę chyba nawet spojrzałem przez szybę ? Dzięki i również pozdrawiam
  6. Pozdrowienia z Czech ???
  7. Zrób elektrykę w tyle i od razu lampki daj bez kombinowania ja ostatnio rezałem u siebie. Efekt w temacie o mojej lalce. Pozdrawiam, Darek
  8. Ładna sztuka chociaż z tego co widzę to poprzedni właściciel dużo chyba sam modził. Powodzenia w dalszym modzeniu i bezawaryjności
  9. Pięknie się prezentuje. Czarny lakier jest piękny jednak potrzebuje dużo serca - coś o tym wiem ?
  10. No to już wprawę masz ? felgi z daleka wyglądają spoko. Ja się waham czy 17 czy 18
  11. No to teraz dałeś mi do myślenia... Plany to mam oczywiście jak już wizualnie ją ogarnę tak, że stwierdzę teraz to już wszystko to myślałem aby dalej dążyć do podnoszenia mocy i zabawy z osprzętem - to raczej plan na najbliżej przyszły rok. Jeżeli w końcu nastąpi konieczność to zawias niżej na zestawie einbach -30 - bo póki co całe zawieszenie (poza pojedynczymi tulejkami, łącznikami i końcówkami + dwa wahacze) całe Ori. Poza tym większość przebiegu pokonuję autostradami i chciałem zdecydowanie niższy balon aby lepiej się ziemi trzymać. Hmmm będę musiał to jeszcze przemyśleć... Osobiście wydaje mi się, że między 16" a 17" nie ma wielkiej różnicy.
  12. Miałem w planach 18-stki ale okazja na fotele i mody w środku oddaliła ten plan.
  13. Co by godna była wieźć święconkę
  14. Zdarza się- pomaluje się będzie jak nowy
  15. Tam o szumach też było. Z tego co pamiętam to kwestia ekranowania i masy i odpowiedniego ich połączenia.
  16. Ałaaa Ty się nie zmieściłeś czy ktoś?
  17. Piękna sztuka ? A co się zderzakowi przytafiło?
  18. Tylko w avancie trzeb mocno na zęby uważać
  19. Są adaptery które aktywują tylne głośniki, zresztą bez adapterów też da się podłączyć używając kabla remote (najczęściej niebieski) wychodzący z radia. Poczytaj ten wątek:
  20. Potwierdzam, lampy na żywo prezentują się zaje...fajnie ?
  21. No chodzi tak samo jak u mnie. Ja pierwsze zamachnięcie biorę łapiąc za uchwyt w środku a ewentualnie domykam rejestracją - też nie lubię palców na klapie
  22. Hahaha u mnie padło takie samo pytanie i jeszcze "a nie zrobisz by się samo zamykało" Ale ten mod jak i składane lustra chwaliła
  23. Przy otwieraniu na pewno, pytanie jak z zamykaniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.