Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. Trzeba diagnostykę komputerową zrobić bo tak to wróżyć można
  2. Zakrec LPG przy butli, usuń gaz z przewodów i zgas na PB, i zobacz wtedy
  3. Plynu chlodniczego nie ubywa? PS: ten dzwiek to napinacz/lancuch halasuje, dopuszczalne po postoju dluzszym na zimnym, ze zagrzechocze do 2-3 sekund.
  4. Na bucie od dołu do środka masz mocno podlany silnik na lpg.
  5. Przeplywka zaniża, cofa zapłon. Na jakim paliwie logowane?
  6. Maf zaniża. Profilaktycznie zrób test przelewowy
  7. Albo katalizator zatkany albo przeplywka wali w CH (lub oba). Ten silnik ma jeździć bez cofek zapłonu na 95, także ogarnij to co wyżej napisałem
  8. Są tańsze alternatywy takie jak 2.5tdi b5 czy 2.0tfsi z B7. Tylko lekko rurkę trzeba przerobić ;)
  9. Beru ZSE051 Poza tym seryjne cewki wytrzymują duzo większe moce ;) nie dotykaj póki nie padną wymień potem komplet na te wyżej
  10. Wolnossące 1.8 ADR.
  11. DivaynEays odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie są te same a LEDy od Andrzeja polecam.
  12. No to maf raczej do wymiany. Znając życie siedzi jeszcze fabryka.
  13. Wyczyścić przeplywke można spróbować, jest szansa, że pomoże.
  14. no to LPG do regulacji, bo mocno zalewa silnik. Zrob komplet logow na PB bo narazie to za duzo nie mozna powiedziec.
  15. Przeplywka lekko zaniza, turbo deko przeladowuje, ale ogolnie to jest w miare git
  16. Gaz jest? Logi robione na PB? Ile ma przelotu uklad zaplonowy (swiece/cewki?)
  17. lekko przeplywka nadal zaniza, ale jest w miare okej. Co do kompresji tez nie ma tragedii, wazne, ze jest w miare rowno na kazdym garnku
  18. Lekko odnosząc się do tego co napisał autor postu, zdajesz sobie sprawę, ze rożne oleje 5w30 będą miały inna pompowalność? także z góry Twój argument jest po prostu nieprawidłowy. Założenie jest błędne, a wiec i teza jest błędna.
  19. pasuje wszystko p&p. Dwumas moze zostac seryjny badz mozesz calosc wsadzic z awx
  20. DivaynEays odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B6/B7
    Wrzuć na vaglogi albo log.malonetuning.com
  21. Walek ssacy jak najbardziej mozna wlozyc. Co do wydechowego to odpusc temat majac mala turbinke, jego sie wklada jak juz siedzi cos wielkosci wiadra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.