Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
no to zaloz filtr i reszte gratow i zrob logi raz jeszcze
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
albo Mann albo Ori, reszta sie nie nadaje do b6/b7 1.8T
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
przeplyw zanizony nadal, ubogo jak bylo tak jest do tej pory. (poza tym logi robi sie do odcinki). Przed robieniem logow usuwales bledy? (nawet jak ich nie bylo?)
-
Diagnoza 1.8t BFB
Sprobuj zmienic stacje benzynowa i ponow logi z zaplonem mozliwe, ze po prostu jakosc ich paliwa pozostawia wiele do zyczenia
-
Diagnoza 1.8t BFB
Po 1 turbo Ci przeladowuje takze n75 i wezyki do kontroli, kolejna sprawa masz lekko zanizony przeplyw wiec wypadaloby sprawdzic szczelnosc dolotu i ewentualnie przeplywke sprawdzic i dodatkowo na kazdym cylindrze cofa Ci zaplon k**ewsko, na jakim paliwie jezdzisz i gdzie tankujesz?
-
Logi do diagnozy BFB 1.8 t
te logi z niedzieli na benzynie okej sa, ale zainwestuj lepiej w intercooler drugi boczny albo fmica, bo masz piekarnik w dolocie a gaz najpierw na ubogo leci, pozniej na bogato i to tak grubo w obie strony
-
Logi do diagnozy BFB 1.8 t
gaz do regulacji
-
Rozkodowanie błędu 1.8t
Oczywiscie, ze moze byc przeplywka, ale jest tez pare innych rzeczy, ktore moga powodowac taki problem
-
2.0tfsi 220km BUL quattro chip
4 tys to raczej nie, ale mysle ze okolo 5-6 razem z programem powinno starczyc
-
2.0tfsi 220km BUL quattro chip
Dokladnie jak wyzej kolega napisal, siedzi tam k03. Wal do Geremiego, ogarnie Ci Jarek hybrydke p&p i wtedy mozna wsadzac fmic i wtryski z s3
-
2.0tfsi 220km BUL quattro chip
Pewnie, ze da rade. Wszystko to kwestia stanu motoru i osprzetu + tego jak mocno chcesz to wszystko obciazyc przy strojeniu
-
[bex 1.8T] logi i turbo do spr przed LPG
Logi robione na PB czy na LPG? w kazdym razie przeplyw za niski, z zaplonem to sie cyrki dzieja, a mieszanka z kolei przez 3/4 partii obrotow leci na bogato, a potem na ubogo..
-
Proszę o diagnozę błędu - Brak mocy
Turbo przeladowuje, najczystszymi przyczynami tego jest zapieczona geometria turbiny, n75, wezyki od n75, grucha lub WG , zacznij sprawdzanie od wezykow -> n75 -> gruch i WG -> geometria do czyszczenia (ewentualnie sprobuj go przepalowac (jak juz sie uporasz z problemem to daj jej co jakis czas po garach, zeby wiecej problemu z geometria nie bylo)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
do mnie weszly bez frezowania i bez dystansu ? (nie wiem czy ta sama felga, ale parametry jej takie same )
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
no to jak bedziesz mial to sprawdz i bedzie wiadomo na czym stoisz
-
Kod lakieru LZ9W jaki odcień?
ja jak malowalem i wzieli z palety lz9w to to byl calkiem inny kolor lakiernik sam dopasowywal i wyszlo ideolo
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Wez manometr w reke i sprawdz cisnienie na listwie wtryskowej jakie panuje na jalowym i mniej wiecej w calym zakresie obrotwo silnika
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
to ze byl wymieniany 10 tys temu to nie znaczy nic a co do sondy to trzeba popatrzec na wskazania i ewentualnie pomierzyc parametry elektryczne, fakt najlatwiej wsadzic sprawna i porownac ale to nie sa male koszta takze ta opcja to na sam koniec
-
Rozkodowanie błędu 1.8t
wszystko praktycznie bez zczytania bledow mozna wrozyc
-
Downpipe a przegląd na stacji diagnostycznej
Dokladnie kolega Leopold dobrze napisal, a co do eko-terrorystow, zacznijcie od tankowcow i kontenerowcow, ktore na jednej trasie produkuja wiecej zanieczyszczen niz wszystkie passaty b5 1.9tdi w ciagu roku
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
moze wynika najprawdopodobniej z w.w rzeczy, kwestia teraz tylko znalezc ktora konkretnie
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
pompa paliwa, filtr, regulator cisnienia, czujnik temp, sonda lambda (pierwsza)
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Na PB leci caly czas na ubogo to i LPG sie rozregulowało. Takze najpierw ogarnij PB a potem gaz do regulacji
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Reduktor kme gold GT + wtryski barracuda 130nl i ogarna te 250 koni. Na temat spalania nikt Ci nie wywrozy, bo to zalezy przede wszystkim od stroiciela. U mnie przy 300+ koniach przy normalnej jezdzie spalanie mam takie samo jak w serii w osce (teraz jest dodatkowo quattro), ale to wynika z tego, ze u mnie peak boostu zaczyna sie od 3.5 tys (ze wzgledu na seryjne korby, chociaz przy kutych teraz zdecydowalbym sie na takie same umiejscowienie boosta). Wiadomo, ze jak zaczniesz wykorzystywac pelna moc to spalanie wzrosnie, tego nie przeskoczysz bo fizyki nie oszukasz wracajac do turbiny, jezeli chcesz hybrydke to kontaktuj sie z Geremim (jak cos to moge podac namiar na priv, ale bez problemu znajdziesz go na FB czy w google)
-
Piszczące hamulce po wymianie
o to to to to to to kwestia jeszcze czy tarczy Ci nie pokrzywilo od tego bicia juz