Treść opublikowana przez Adam87
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Dzięki W moim letnim setupie jest 19x9.5 i chciałem właśnie zobaczyć jak leży oponka. Jednak wybór będzie 235/35. Niedługo się pochwalę setupem. Pozdrawiam
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Kółeczka ładne Grzesiu, zrobisz fotkę jak leży ten rozmiar opony wzgledem felgi?
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Piękna kiera Do takiej Eseczki to mod taki 'must have'
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Rarytasik
-
BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem
Musisz zgłosić, żeby poprawili drogę Lato to jednak lato
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Norbi, elegancka furka Koła jakieś większe będą Pozdro
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
W PL będę dopiero w maju, więc się odezwe
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Ku*wa Dawid, czy Cię nie poje*** Pięknie się zmienia D3 Aż chyba musze przyjechać kiedyś do Radomia i obmacać osobiście nie mam daleko, bo teraz S7 to 40min jazdy z Kielc
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Elegansio z tym dechromingiem Chyba tak zrobie u siebie. A kratke pakuj plaster miodu, jeśli cenowo nie powala. A w zderzak albo sama kratka z Golfa GTI, albo do tego kratka z A6 C5. Łacznie koszt ok 70zł i troche zabawy
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
D3 zostanie pewnie a B6 daily
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
@staniek zakładał GTC.. do swojego autka.
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Osz kurcze, kiepsko takie coś słyszeć, szkoda.. Z pieskiem bardzo dobry pomysł, pomyślałem też o kociaku, ale one mają czasami swoje humory. Malutki piesek jak najbardziej zwróci uwagę i może faktycznie pomóc w powrocie do normalności.. Ja mam pinczerka miniaturkę, ale one bardzo głośno (donośnie) szczekają
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Dasz radę Najważniejsze to z rodzinką, aby było dobrze, z autem niestety wiadomo, jak u nas działają ubezpieczalnie. Każda w jakimś stopniu próbuje nas wyh...ć. Jeszcze raz zdrówka życzę Córcia coś lepiej???
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Chociaż tyle, że nie uganiałeś się z klientami.. Co teraz planujesz? Bo twój post zabrzmiał jak pożegnanie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No racja W razie wewnętrznej zgody na taki mod, będziemy w kontakcie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ciekawe, jak to będzie w BRD... Hmm... też dobra opcja Tylko, że ma to sens z V8, czy z R4 16V ma?? Niewiem..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Pewnie tak A jak jest przelot w TDI to jak jest z decybelami??? Nie przekraczają??? Teraz mam spory kawał z kwasu zrobiony, więc może by dokończyć i cały zrobić
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Jakieś B6 np
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Serwis najważniejszy Też mam dwoje dzieci i sedan jak narazie wystarcza. Mam dodatkowo skiboxa na ewentualne wyjazdy i jest ok Także przemyśl
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
A czy przełacznik z Auto będzie pasował z B7? Czy trzeba coś przelutować???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
I niestety tak narazie będzie.. Widziałem w tym tygodniu A8 z 4.2tdi i jak przysadził na światłach to była zasłona dymna z tyłu
-
B7/1.8T/CzornySedan
Elegansio Chyba jeszcze tylko u mnie zostały baaardzo zimne aluminiowe gałki??
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Kieta jest piękna Sam mam taką i nie żałuję kupna, jedyne co mi szkoda, to tylko tyle, że jest w B7 a nie w B6
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
A to nie dało sie w programie coś poprawić żeby nie kopcić?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Wtryski były i są dobre. Kopcić czasami przykopcił, ale jak noga zeszła niżej. Tak to nic po tym remoncie. Pierwszy pomiar przed programem wyszedł 171KM, więc dobrze.