Treść opublikowana przez Adam87
- B7 Crew
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Środeczek super wyszedł Łukasz Ty masz w kpl. pakiet światło tj. w drzwiach też???
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
No i extra Mikołaj tak czy inaczej porób fotki i jakiś opis, bo u mnie jak będę miał zwiększać moc poprzez zmianę turbo to napewno będę stawiał dużo za i przeciw na np. CAHA, więc i inee będą wchodzić w grę. Powodzenia
-
Piłka nożna
Jakby tak zostało to już nie tak źle
-
Piłka nożna
Nadzieja zawsze jest... ja oglądam... na trzeźwo
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Dobrze, że pytasz o to... Uchwyty musze napewno dokupić bo ten box jest z volvo v70, a belki to w sumie niewiem czy zmieniać.. jakby uchwyty pasowały do tych belek to je zostawie.
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
No to już zobaczymy w przyszłym roku jak to wyjdzie A Ja chciałem się też pochwalić zakupionym box'em Narazie jeszcze w kolorze szarym, ale będę ciapał go w czerń o kodzie PMBL
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
No właśnie niestety tak Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Jak będę zmieniał na caha to będę miał na sell brd po regeneracji
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Teraz już wiem gdzie takie coś wrzucać... Także spokojniej i dzięki Dzieło, nie dzieło obejrzeć można.. Pozdrawiam- [A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Ogólnie jest tak, że moje turbo jest właśnie w regeneracji, o ile już po Trochę późno..- 2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
- [A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
To jakby 400 zł to nie tak dużo.. A z wtryskami u mnie to słyszałem, że najlepiej z BPW wpakować, to turbo i powinno być super Jeszcze będę się dowiadywał o te wtryski, żeby być pewnym..- [A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
No to koszty w zasadzie spore wychodzą jak na zysk nie tak dużej proporcjonalnie mocy. Ja mam już BRD, więc wydaje mi się to jeszcze mniej opłacalne.. bo już mam 170 KM, więc gdyby zmienić tylko turbo na CAHA i wtyski to już powinno się zyskać jakąś dobrą moc, przy tak naprawdę nie wielkim budżecie i bez dużych kombinacji.. Można ew. w coś takiego się pobawić, ale to też niewiem czy ma sens, bo nie ma odpowiedzi...- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Też myślę o większej kwocie, dlatego napisałem, że jak to będzie 100 tys to będzie super- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Film to film.. nie każdy trwa po ponad godzine A wątek nazywa się Ciekawe filmy warte obejrzenia Więc wrzuciłem coś ciekawego- Mazda 6 kupno
Ja jednak uważam, że autocentrum jest w miarę dobre.... każdy ma swoje zdanie A tak wogule to czemu akurat mazda6????- Mazda 6 kupno
Tu masz opis autka od użytkowników https://m.autocentrum.pl/oceny/mazda/6/i/- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Myśle, że jak w 100 000zł się zmieścisz to będzie dobrze- Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Fajny sedanik- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Tylko brakowało do pełni szczęścia ....- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Moja pomyłka ... Także uspokój wszystkich- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Kurde sorki to nie Ty tylko shakal pytał... faktycznie w B7 CREW jest..... przepraszam za zamieszanie- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Tak mi się przypomniało , że raz pytałeś o BRD, więc myślałem, że kupiłeś od gremlin0209- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No właśnie... a autko zostaje z nami na dłużej to będzie trzeba coś pomyśleć nad jakąś nowszą (lepszą) motorownią lub poprostu mniej awaryjną... Tyle tylko, że teraz to wszystko to wielki H.. - Ciekawe filmy warte obejrzenia