Treść opublikowana przez VRGOOD
-
Czujnik położenia wału?
Możliwe że czujnik położenia wału ale podepnij pod kompa i zobacz błędy
-
Lakiernik Rzeszów
Polecam TROJAN Serwis blacharstwo lakiernictwo w Rzeszowie, mój ojciec robił audi i wrobili na prawdę super ale też się cenią za to. Ciężko z terminami u nich
-
Logi .......co to takiego?????
Edytowałem post wyżej na temat błędów. Rozwiąż te błędy pierwsze Odcinanie mocy może być spowodowane przez czujnik dołaowania. A jak to nie pomoże to być może czujnik stopu bo wspomniałeś że wyświetla Ci kontrolka świec ( w sumie to ona może świecić dla różnych błędów )
-
Logi .......co to takiego?????
Jedź do tego warsztatu niech to poprawią wszsytko jak spartolili robotę. Logi się robi poprzez podłączenie komutera pod auto ( program vcds + kabel vag kkl obd2 ) tam wybierasz odpowiednie grupy i sprawdzasz. ... Źle podałeś kod błedu ale znalazłem: 16622 P0238 Turbocharger Boost Sensor (A) Circ High Input - to jest czunik doładowania ( jest na intelcoolerze ) - sygnał za wysoki czyli jest napięcie za wysokie albo czujnik się kończy 18053 P1645 Data Bus Powertrain missing message f.all wheel drive contr. - kontroler od napędu na wszystkie koła
-
Zwinne Daily- A4B5 1.8T [AJL] Avant Quattro
Ja jeszczę czekam do kwietnia na wymianę opon Czym myłeś skrzynię ?
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
Jak tam idą "zbiory" ?
-
[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
Witaj, jak jakość skóry i szwów kierownicy po takim czasie ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Widziałem właśnie twoję kierę i na prawdę mi się podoba. Na pewno ją tam oddam ale myślę żeby troszkę szerzej zrobić tą dolną zwykłą skórę ? Zdjęcie środka dodam niebawem ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Mały update tematu ? --> Dziaj wpadła nowa ramka na tablice rejestracyjne klubu --> Wymiana listwy zgarniającej przy szybie czołowej, stara była przedarta i pordzewiała. Tak wyglądała stara: A tutaj nowa po zamontowaniu: --> Kupiłem też używany silniczek tylnej wycieraczki valeo i działa jak trzeba Nie mam ręki fotografa wybaczcie ? Przy ściąganiu okładziny która jest pod klapą bagażnika były pozrywane i poklejone już zatrzaski, przy ściągania zastały 4 z 8 ? będę musiał kupić nową bo ta już do niczego się nie nada. Szykuję się powoli na uszczelnienie dyfra i wymianę oleju bo się zaczyna pocić od strony półosi dodatkowo pójdzie nowe łożysko w tylnym prawym kole bo zaczyna jęczeć ? Ale to gdzieś na początku kwietnia się za to zabiore bo będę na urlopie ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Dokładnie Sietesz. Na razie chcę jeszcze porobić pierdoły i wtedy pomyślę o " modach " pewnie że można coś w wolnej chwili zorganizować
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Felgi 17 i stoję na nie równym terenie. Zrobię lepsze zdjęcia to zobaczysz ? 0-100 na serii jest 5.8, po programie jest może w okolicach 5.5 - nie wiem bo nie mierzylem. Wydech to co na zdjęciu w 1 poście + reszta catback Co do świateł dopisze to do mojej listy bo rozmyslalem nad tym ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Zawieszenie sprawuje się świetnie, jest twarde a zarazem komfortowe. Tak zdjęcie jest na tym zawieszeniu. Co do filmiku wrzucę na dniach Także zrobię kilka świeżych zdjęć
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Dzięki! Jeśli będzie się coś działo temat będzię aktualizowany W przyszłym tygodniu chcę obszyć kierownicę
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witajcie, Chciałem przedstawić Wam moją S4 którą zakupiłem w czerwcu 2018 roku. Jest to polift z 1999r. z programem na 320 km ( niby ) nie byłem jeszcze na hamowni ale w wolnej chwili musze się udać w końcu Auto bez podtlenku LPG Poniżej lista co zrobione ( 30.01.2023, aktualizacja 26.09.2024 ) - 2 nowe napinacze głowicy ASO - Lusterka elektrycznie składane satyna RS4 z fotochromem - Lusterko wewnętrzne fotochrom A6 C6 z kompasem - Relingi satyna RS4 - Regeneracja zawieszenia tył + piaskowanie - RNS-E LED + moduł BT - Kierownica B8 lift z działającą multifunkcją i poduszką - Stabilizator tył H&R 21mm + rama pomocnicza - Nowa podsufitka - PDC tył - Hamulce przód: zaciski RS4 B9 + tarcze RSQ3 36x374 + tarcze kotwiczne z kierownicami Phaeton - Hamulce tył: Zacisk Phaeton ( RS6 C5 ) + tarcza 330 ( 324 ) + tarcze kotwiczne Phaeton + linka ręcznego RS4 - Silniczek i ramie wycieraczki tył z Q5 - Ramie i wycieraczki przód B5 lift - Konwersja na cewki TFSI - Nowy grill RS4 przód - Licznik lift al'a RS4 - Schowek USA - Dołożony panel Navi z nowym wejściem zapalniczki - Recaro edycja Recaro Quattro GmbH - Osłona silnika - nałożony prawdziwy carbon - Amortyzatory Bilstein B12 Pro-Kit Kilka zdjęć: Aktualne: Stare:
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
Oddaj do naprawy w ASO Ściągną ile będą chcieli
-
[ALL B6] Wyeliminowanie "pierdzenia" w avancie przy słuchaniu muzyki
Odgrzewam :d w b5 też to jest ? Bo też mi pierdzi BOSE w avancie :d
-
[B5 AEB] 1.8TQ By SzczepSon
Gość na allegro sprzedaje wycinane metodą cnc i spawane + malowane proszkowo mocowanie amortyzatorów za 500 zł. Mam u siebie i spas jest na prawdę dobry. Mocowanie jest wycinane z grubszej blachy a więc wytrzymalsze Dam namiary na pw jak ktoś chcę
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
8D0941536, włącznik brzęczyka ostrzeg., dla wersji 'nauka jazdy', A po kiego to jest to nie wiem xd W ogóle pierwszy raz widzę to xD
-
Zwinne Daily- A4B5 1.8T [AJL] Avant Quattro
Super wygląda ta kierownica z tymi dekorami ?
-
S4 b5
Centralny chinol tylko i wyłącznie. Nosb Performance wstawia ładnie zamaskowany. Co do turbin to na sportaudi w dziale sprzedam wystawił ktoś za 4500.
-
Napinacz rozrządu
Witam, Czy napinacz paska rozrządu można wykorzystać drugi raz ? wcisnąć go i włożyć zawleczkę. Przejechane na nim 500 km
-
S4 B5 LIMO By Orzeł -> 400+ (4 FUN)
Jest moc! ?
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Założę za niedługo
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Daj znać jak idzie z naprawą podgrzewania fotela, bo też mnie to czeka. Ogólnie auto świetnie wygląda i prace idą konkret Ja za niedługo też się pochwalę swoją ale to dopiero po złożeniu jest grubsza robota hehe
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Lux wygląda!