Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VRGOOD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VRGOOD

  1. VRGOOD odpowiedział(a) na Ogo95 temat w 1.8T
    Możliwe że czujnik położenia wału ale podepnij pod kompa i zobacz błędy
  2. VRGOOD odpowiedział(a) na kamda89 temat w Podkarpackie
    Polecam TROJAN Serwis blacharstwo lakiernictwo w Rzeszowie, mój ojciec robił audi i wrobili na prawdę super ale też się cenią za to. Ciężko z terminami u nich
  3. Edytowałem post wyżej na temat błędów. Rozwiąż te błędy pierwsze Odcinanie mocy może być spowodowane przez czujnik dołaowania. A jak to nie pomoże to być może czujnik stopu bo wspomniałeś że wyświetla Ci kontrolka świec ( w sumie to ona może świecić dla różnych błędów )
  4. Jedź do tego warsztatu niech to poprawią wszsytko jak spartolili robotę. Logi się robi poprzez podłączenie komutera pod auto ( program vcds + kabel vag kkl obd2 ) tam wybierasz odpowiednie grupy i sprawdzasz. ... Źle podałeś kod błedu ale znalazłem: 16622 P0238 Turbocharger Boost Sensor (A) Circ High Input - to jest czunik doładowania ( jest na intelcoolerze ) - sygnał za wysoki czyli jest napięcie za wysokie albo czujnik się kończy 18053 P1645 Data Bus Powertrain missing message f.all wheel drive contr. - kontroler od napędu na wszystkie koła
  5. Ja jeszczę czekam do kwietnia na wymianę opon Czym myłeś skrzynię ?
  6. Jak tam idą "zbiory" ?
  7. Witaj, jak jakość skóry i szwów kierownicy po takim czasie ?
  8. Widziałem właśnie twoję kierę i na prawdę mi się podoba. Na pewno ją tam oddam ale myślę żeby troszkę szerzej zrobić tą dolną zwykłą skórę ? Zdjęcie środka dodam niebawem ?
  9. Mały update tematu ? --> Dziaj wpadła nowa ramka na tablice rejestracyjne klubu --> Wymiana listwy zgarniającej przy szybie czołowej, stara była przedarta i pordzewiała. Tak wyglądała stara: A tutaj nowa po zamontowaniu: --> Kupiłem też używany silniczek tylnej wycieraczki valeo i działa jak trzeba Nie mam ręki fotografa wybaczcie ? Przy ściąganiu okładziny która jest pod klapą bagażnika były pozrywane i poklejone już zatrzaski, przy ściągania zastały 4 z 8 ? będę musiał kupić nową bo ta już do niczego się nie nada. Szykuję się powoli na uszczelnienie dyfra i wymianę oleju bo się zaczyna pocić od strony półosi dodatkowo pójdzie nowe łożysko w tylnym prawym kole bo zaczyna jęczeć ? Ale to gdzieś na początku kwietnia się za to zabiore bo będę na urlopie ?
  10. Dokładnie Sietesz. Na razie chcę jeszcze porobić pierdoły i wtedy pomyślę o " modach " pewnie że można coś w wolnej chwili zorganizować
  11. Felgi 17 i stoję na nie równym terenie. Zrobię lepsze zdjęcia to zobaczysz ? 0-100 na serii jest 5.8, po programie jest może w okolicach 5.5 - nie wiem bo nie mierzylem. Wydech to co na zdjęciu w 1 poście + reszta catback Co do świateł dopisze to do mojej listy bo rozmyslalem nad tym ?
  12. Zawieszenie sprawuje się świetnie, jest twarde a zarazem komfortowe. Tak zdjęcie jest na tym zawieszeniu. Co do filmiku wrzucę na dniach Także zrobię kilka świeżych zdjęć
  13. Dzięki! Jeśli będzie się coś działo temat będzię aktualizowany W przyszłym tygodniu chcę obszyć kierownicę
  14. Witajcie, Chciałem przedstawić Wam moją S4 którą zakupiłem w czerwcu 2018 roku. Jest to polift z 1999r. z programem na 320 km ( niby ) nie byłem jeszcze na hamowni ale w wolnej chwili musze się udać w końcu Auto bez podtlenku LPG Poniżej lista co zrobione ( 30.01.2023, aktualizacja 26.09.2024 ) - 2 nowe napinacze głowicy ASO - Lusterka elektrycznie składane satyna RS4 z fotochromem - Lusterko wewnętrzne fotochrom A6 C6 z kompasem - Relingi satyna RS4 - Regeneracja zawieszenia tył + piaskowanie - RNS-E LED + moduł BT - Kierownica B8 lift z działającą multifunkcją i poduszką - Stabilizator tył H&R 21mm + rama pomocnicza - Nowa podsufitka - PDC tył - Hamulce przód: zaciski RS4 B9 + tarcze RSQ3 36x374 + tarcze kotwiczne z kierownicami Phaeton - Hamulce tył: Zacisk Phaeton ( RS6 C5 ) + tarcza 330 ( 324 ) + tarcze kotwiczne Phaeton + linka ręcznego RS4 - Silniczek i ramie wycieraczki tył z Q5 - Ramie i wycieraczki przód B5 lift - Konwersja na cewki TFSI - Nowy grill RS4 przód - Licznik lift al'a RS4 - Schowek USA - Dołożony panel Navi z nowym wejściem zapalniczki - Recaro edycja Recaro Quattro GmbH - Osłona silnika - nałożony prawdziwy carbon - Amortyzatory Bilstein B12 Pro-Kit Kilka zdjęć: Aktualne: Stare:
  15. Oddaj do naprawy w ASO Ściągną ile będą chcieli
  16. Odgrzewam :d w b5 też to jest ? Bo też mi pierdzi BOSE w avancie :d
  17. Gość na allegro sprzedaje wycinane metodą cnc i spawane + malowane proszkowo mocowanie amortyzatorów za 500 zł. Mam u siebie i spas jest na prawdę dobry. Mocowanie jest wycinane z grubszej blachy a więc wytrzymalsze Dam namiary na pw jak ktoś chcę
  18. 8D0941536, włącznik brzęczyka ostrzeg., dla wersji 'nauka jazdy', A po kiego to jest to nie wiem xd W ogóle pierwszy raz widzę to xD
  19. Super wygląda ta kierownica z tymi dekorami ?
  20. VRGOOD odpowiedział(a) na Dominiks4b5 temat w 2.7BiT
    Centralny chinol tylko i wyłącznie. Nosb Performance wstawia ładnie zamaskowany. Co do turbin to na sportaudi w dziale sprzedam wystawił ktoś za 4500.
  21. VRGOOD opublikował(a) temat w 2.7BiT
    Witam, Czy napinacz paska rozrządu można wykorzystać drugi raz ? wcisnąć go i włożyć zawleczkę. Przejechane na nim 500 km
  22. Założę za niedługo
  23. Daj znać jak idzie z naprawą podgrzewania fotela, bo też mnie to czeka. Ogólnie auto świetnie wygląda i prace idą konkret Ja za niedługo też się pochwalę swoją ale to dopiero po złożeniu jest grubsza robota hehe
  24. Lux wygląda!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.