Treść opublikowana przez VRGOOD
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Na przodzie mam tylko mocowanie stabilizatora w poli. Co do aluminium w sanki to wydawało mi się że będzie przeniosło wibracje itd. Na bude, dla tego poszedl poliuretan. Co do tylu to żółte poli by było chyba w sam raz.
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witam, po dłuższej nieobecności aktualizuję temat Były plany na zmianę hebli na większe ale muszą trochę poczekać ponieważ zawieszenie zaczynało się już odzywać więc padła dezycja na odświeżenie przód i tył. Na temat komfortu po założeniu poliuretanu powiem tak, myślałem że będzie sztywniej trochę, poprawa jazdy w zakrętach na plus ale jazda po dziurawej drodze jest jakby za miękko. Takie mam swoje odczucia, może tak ma być na poliuretanach - nie wiem bo nie miałem okazji przejechac się autem z poli na pokładzie. Na razie potestuję dłużej i się zobaczy, po głowie chodzi mi już założenie twardszej mieszanki w przyszłości. Dodatkowo gdzie była potrzeba zostały oczyszczone, pomalowane i zabezpieczone miejsac przed rudą Zostało zrobione na tyle: - piaskowanie i malowanie proszkowe wahaczy i sanek - poliuretany olkusz czerwone tył + dodatkowo w sanki - nowe drążki i wahacze febi - nowe śruby mimośrodowe ASO - udało się upolować stabilizator HR 21 mm wraz z ramą pomocniczą + założone żółte poli - przeguby tył zewnętrzne + przeguby na wale - zarobione nowe przewody hamulcowe ( przy wymianie hamulców na większe wpadną w stalowym oplocie ) - pomalowane półośki + zwrotnice - wymiana mocowania amortyzatora strona prawa z 80 quattro w ocynku + malowanie na czarno. Strona lewa była już wcześniej wymieniona - została tylko odświerzona. A na przodzie: - wszystkie wahacze master sport + sztywny drążek kierowniczy febi ( dezycja padła na mastera ponieważ robie max 10 tys km rocznie autem a te wahacze każdy poleca wieć powinny starczyć na dłuuugo ) - przeguby wewnętrzne - nowe przewody hamulcowe + rurki na zaciskach - pomalowane zwrotnice - poliuretany na stabilizator 85 ShA Poniżej wrzucę kilka fotek:
-
Audi A4 B5 Quattro tujeje tylnego mostu.
Używka albo wstawienie poliuretanu, np. olkusz
-
94’ B5 ADR Black Daily - odbudowa -> OEM+
Jak silnik wygląda po 2ch płukankach ?
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Prezentuje sie super!!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jest sztos!
-
b5 widebody
Ogrom pracy widze przy tym jest, szanuję za wytrwałość Zdjęcie z dystansem 75mm - mega haha Będę obserwował temat
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Znasz ceny klamek z rs?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Przód robi robotę :D!
-
S4 B5 3.0 RS6+
Świetna robota! Pięknie widoki
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
Że tak się wtrącę , jakie koszta ?
-
odszkodowanie
Szkoda całkowita 100% Może z 3-4 tys
-
A4 1.8T ANB Q
Ooo czekam na foty jak włożysz Ja w kwietniu zakupy robię
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Wolę już sama piaste u Siebie zmienić niż pakować kolejne starocie ciężkie
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Wiem jak schodzą te górne wahacze w alu bo mój staruszek ma b6 Ehh zobaczę
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Założy ale jest problem z doborem tarczy pod to ( ewentualnie rs4 b5 tyle że ona ma grubość 32mm a pod ten zacisk min 34mm ), piaste można wymienić.Ja i tak przejdę na alu zwrotnice bo i tak mam do wymiany przednie zawieszenie to od razu kupie od a4 b6, dodatkowo zwrotnica lżejsza i możliwość łatwej wymiany piasty z łożyskiem Edit. Poprawiłem wypowiedź ;D
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Tył mam 3003 RAL to i przód by pasował taki sam kolor :d Chociaż ala Ceramic srebrny mi sie bardziej podoba ale za to zacisk mniej widoczny heh
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witam, mała zapowiedź Nie zaciski s4 b6 ( chociaż już kupione były ), nie zr18 a trochę zaszalałem i pójdzie nowe Akebono na alu zwrotnicy, tarcze na początek 356mm i myślę to upchać w avusa s6
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, Osłony przód z S4 ogarną 360 ? Jeśli nie to jakiej szukać, najlepiej p&p albo do lekkich przeróbek.
-
A4 1.8T ANB Q
Alu zwrotnice będziesz dawał ? do tego piasta tylna z a6 c6 jak się nie mylę Też mi takie plany po głowie chodzą. Podziel się zdjęciami jak złożysz
-
Jaki amortyzator tył 1BV / 1 BE Avant FWD Polift
Witam, Ma ktoś jaki amortyzator ze sportowym zawieszeniem ma być na tył ? 1.8T FWD polift 05/99 Sachs 170814 niby do przedlifta. A Sachs 280 560 ? I jeszcze jedno sedan i avant sa te same amorki ?
-
1.8 adr zgrzyt przy odpaleniu
Jak po długim postoju tak się odzywa napinacz to możliwe że zaworek zwrotny się wykręcił , jest on w podstawce filtra. Przerabiałem ten sam temat u znajomego
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Zamówiłem 1 BV sachs od DEVa i TRW 1BV na tył :d do tego nowe springi eibacha Będzie latał nad dziurami
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Czyli szukać 1BV od sachs + sprężyny eibach ? masz jakis numer tych amortyzatorów ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Witajcie, a4 b5 1.8T ośka Amortyzatory sportowe MTS + sprężyny eibach prokit -30 . Będzie to jakoś jeździło i pasowało do siebie ? Jakie odboje zastosować ? krótsze takie jak w sportowych przód 77mm a tył 119 mm? Szukam coś dla kumpla budżetowo