Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VRGOOD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VRGOOD

  1. Na przodzie mam tylko mocowanie stabilizatora w poli. Co do aluminium w sanki to wydawało mi się że będzie przeniosło wibracje itd. Na bude, dla tego poszedl poliuretan. Co do tylu to żółte poli by było chyba w sam raz.
  2. Witam, po dłuższej nieobecności aktualizuję temat Były plany na zmianę hebli na większe ale muszą trochę poczekać ponieważ zawieszenie zaczynało się już odzywać więc padła dezycja na odświeżenie przód i tył. Na temat komfortu po założeniu poliuretanu powiem tak, myślałem że będzie sztywniej trochę, poprawa jazdy w zakrętach na plus ale jazda po dziurawej drodze jest jakby za miękko. Takie mam swoje odczucia, może tak ma być na poliuretanach - nie wiem bo nie miałem okazji przejechac się autem z poli na pokładzie. Na razie potestuję dłużej i się zobaczy, po głowie chodzi mi już założenie twardszej mieszanki w przyszłości. Dodatkowo gdzie była potrzeba zostały oczyszczone, pomalowane i zabezpieczone miejsac przed rudą Zostało zrobione na tyle: - piaskowanie i malowanie proszkowe wahaczy i sanek - poliuretany olkusz czerwone tył + dodatkowo w sanki - nowe drążki i wahacze febi - nowe śruby mimośrodowe ASO - udało się upolować stabilizator HR 21 mm wraz z ramą pomocniczą + założone żółte poli - przeguby tył zewnętrzne + przeguby na wale - zarobione nowe przewody hamulcowe ( przy wymianie hamulców na większe wpadną w stalowym oplocie ) - pomalowane półośki + zwrotnice - wymiana mocowania amortyzatora strona prawa z 80 quattro w ocynku + malowanie na czarno. Strona lewa była już wcześniej wymieniona - została tylko odświerzona. A na przodzie: - wszystkie wahacze master sport + sztywny drążek kierowniczy febi ( dezycja padła na mastera ponieważ robie max 10 tys km rocznie autem a te wahacze każdy poleca wieć powinny starczyć na dłuuugo ) - przeguby wewnętrzne - nowe przewody hamulcowe + rurki na zaciskach - pomalowane zwrotnice - poliuretany na stabilizator 85 ShA Poniżej wrzucę kilka fotek:
  3. Używka albo wstawienie poliuretanu, np. olkusz
  4. Jak silnik wygląda po 2ch płukankach ?
  5. Prezentuje sie super!!
  6. Jest sztos!
  7. VRGOOD odpowiedział(a) na majkelmn temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ogrom pracy widze przy tym jest, szanuję za wytrwałość Zdjęcie z dystansem 75mm - mega haha Będę obserwował temat
  8. Znasz ceny klamek z rs?
  9. Przód robi robotę :D!
  10. Świetna robota! Pięknie widoki
  11. Że tak się wtrącę , jakie koszta ?
  12. Szkoda całkowita 100% Może z 3-4 tys
  13. Ooo czekam na foty jak włożysz Ja w kwietniu zakupy robię
  14. Wolę już sama piaste u Siebie zmienić niż pakować kolejne starocie ciężkie
  15. Wiem jak schodzą te górne wahacze w alu bo mój staruszek ma b6 Ehh zobaczę
  16. Założy ale jest problem z doborem tarczy pod to ( ewentualnie rs4 b5 tyle że ona ma grubość 32mm a pod ten zacisk min 34mm ), piaste można wymienić.Ja i tak przejdę na alu zwrotnice bo i tak mam do wymiany przednie zawieszenie to od razu kupie od a4 b6, dodatkowo zwrotnica lżejsza i możliwość łatwej wymiany piasty z łożyskiem Edit. Poprawiłem wypowiedź ;D
  17. Tył mam 3003 RAL to i przód by pasował taki sam kolor :d Chociaż ala Ceramic srebrny mi sie bardziej podoba ale za to zacisk mniej widoczny heh
  18. Witam, mała zapowiedź Nie zaciski s4 b6 ( chociaż już kupione były ), nie zr18 a trochę zaszalałem i pójdzie nowe Akebono na alu zwrotnicy, tarcze na początek 356mm i myślę to upchać w avusa s6
  19. Witam, Osłony przód z S4 ogarną 360 ? Jeśli nie to jakiej szukać, najlepiej p&p albo do lekkich przeróbek.
  20. Alu zwrotnice będziesz dawał ? do tego piasta tylna z a6 c6 jak się nie mylę Też mi takie plany po głowie chodzą. Podziel się zdjęciami jak złożysz
  21. Witam, Ma ktoś jaki amortyzator ze sportowym zawieszeniem ma być na tył ? 1.8T FWD polift 05/99 Sachs 170814 niby do przedlifta. A Sachs 280 560 ? I jeszcze jedno sedan i avant sa te same amorki ?
  22. VRGOOD odpowiedział(a) na grzesiek216 temat w 1.8
    Jak po długim postoju tak się odzywa napinacz to możliwe że zaworek zwrotny się wykręcił , jest on w podstawce filtra. Przerabiałem ten sam temat u znajomego
  23. Zamówiłem 1 BV sachs od DEVa i TRW 1BV na tył :d do tego nowe springi eibacha Będzie latał nad dziurami
  24. Czyli szukać 1BV od sachs + sprężyny eibach ? masz jakis numer tych amortyzatorów ?
  25. Witajcie, a4 b5 1.8T ośka Amortyzatory sportowe MTS + sprężyny eibach prokit -30 . Będzie to jakoś jeździło i pasowało do siebie ? Jakie odboje zastosować ? krótsze takie jak w sportowych przód 77mm a tył 119 mm? Szukam coś dla kumpla budżetowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.