Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. może określ się jakim budżetem dysponujesz, czy bardziej plażowanie czy zwiedzanie Ci odpowiada, czy jakiś może aktywny wypoczynek? i przede wszystkim kraj czy zagranica
  2. Łukasz, zbieraj kasiorę na B6kę
  3. Pany, pilnie potrzebuję kontakt do kolegi stanley- pomoże ktoś ?
  4. pilnie potrzebuję skontaktować się z kolegą stanley , pomoże ktoś ?
  5. wczoraj miałem okazję bawić się Iphonem 4 i to co mi się bardzo spodobalo to intuicyjność w tym telefonie. HTC nie są chyba tak intuicyjne. Jedyne co mnie zmartwiło to jakieś 30 min śmigania po internecie, kilka zdjęć, i bateria zmniejszyła się o kilka procent :gwizdanie: chętnie posłucham co mają do powiedzenia właściciele tego telefonu lub podobnych bo sam za miesiąć będę zmieniał telefon ale póki co nie wiem jeszcze na co :gwizdanie: A może NOKIA N8??? Aparat ma rewelka , nawet po wrzuceniu na kompa jakość jest super
  6. poczekaj do zimy do pierwszych mrozów, zrób odpowiednia przejażdżkę tak żebyście oboje mieli pelno w gaciach i puść taki komentarz " a nie mówiłem, bez Q ani rusz"
  7. Młody, wrzucisz w końcu aktualne fotki auta czy nie ? :bicz3:
  8. Bart , przyłączam się do wyrazów współczucia. ;( Powstrzymam się tu od własnych, mało obiektywnych komentarzy, bo niczemu to nie służy, ale naprawdę coś tu śmierdzi. Będziemy obserwować nowe aukcje na allegro, może sam właściciel coś rozpozna. :gwizdanie: A jak za kilka/ kilkanaście dni jak sprawa się chociaż trochę wyjaśni to rzecz jasna dołączę się do zrzutki, bo to sprawa oczywista. Jeszcze raz Bartek, trzymaj się i przede wszystkim nie daj się ponieść emocjom. A tak przy okazji to faktycznie, niektórzy próbują tu udawać mądrych, tyle, że 70% z nas zachowałoby się podobnie podjeżdżając pod bramę przed własnym domem.
  9. chyba każdy indywidualnie :bag: ja ze wszystkimi łączyłem się duszą Joker, tam się za burtę za bardzo nie wychylaj bo wypadniesz do wody a A4 to nie amfibia :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 16:27_________________________________________________kto się wybiera na Moto Show do Ełku 7.08?
  10. to po programie pewnie tym bardziej przyjemnie śmiga
  11. Paweł, nie będę pytał czy już tęsknisz bo na pewno tak. Ale zapytam jak mocno tęsknisz za BRD ?
  12. napisz coś więcej w tej sprawie
  13. fotki bardzo fajne tylko te opony w piachu jakoś urok troszkę psują jakie jeszcze mody planujesz w najbliższym czasie Rose , ile km średnio rocznie robisz jeśli to nie tajemnica ? Bo tak się zastanawiam jak długo bym takim autem pojeździł do momentu bankructwa robiąc 40 tys rocznie
  14. do odważnych świat należy tylko za jaka cene :kox:
  15. stóweczka antonina
  16. to może we środę wieczorem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.