Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Działajcie, działajcie, bo temat i mi przemknął przez głowę. Póki co, wydaje mi się mechanicznie dosyć proste do ogarnięcia. Gorzej z elektroniką.
-
B6 DIVISION
ale Młody nie chce delikatnie :polew: :polew: Ech... A już sobie narobiłem nadziei.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No tak, ale tylko podkręcają właściciela, ewentualnie ludzi, którzy coś tam o detailingu już wiedzą.Kiedyś swojej srebrzance cały dzień aplikowałem zestaw Megsa. Wyszło fajnie, ale w mojej ocenie (dzięki mega niewdzięcznemu kolorowi) efekt nieadekwatny do nakładu pracy
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Jedyna słuszna rada, to podjedź do Bartka. Usterka, o ile takowa istnieje, im wcześniej zostanie wykryta, tym mniej Cię pociągnie po kieszeni.
-
Strefa motocyklistów
HAHAHAPamiętam jak Oniak taką popierdalał Tyle, że prawie 30 lat temu to była kosa
-
B6 DIVISION
Czekaj, czekaj Młody. Wezmę od Ciebie te listwy. W zamian za to napiszę do Poźka i poproszę, żeby był dla Ciebie delikatny na Zlocie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kurde. Nie wiem czemu, ale zawsze mi na takiego wyglądał tak w ogóle-to nie wiadomo jeszcze co było tego przyczyną,chociaż żadna nie jest warta odbierania sobie zycia,ale to moje zdanie... Jak znam życie, to go baba w trąbę puściła i tyle. Nie mówię, że chciał się otruć, bo to chyba zbyt daleko idące wnioski, ale dekiel nie dał rady i zaczął się wspomagać, a to już c**jnia...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kurde. Nie wiem czemu, ale zawsze mi na takiego wyglądał
-
B6 DIVISION
MOże była wymieniana i ktoś spartaczył sprawę?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
trzeci z kolei. nr boczny 25
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Jaki ulep
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Oj tam, oj tam...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Avusy lepsiej pasujace. Tylko w grafit je...
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Super :oklaski:Wrzuć mi na PW kwotę do przelewu. :notworthy: THX
-
B6 DIVISION
Varta jest OK.U siebie teraz założyłem Boscha S5 z serii silver 100 Ah.
-
B6 DIVISION
Zdaje się , że Siemian ostatnio się na taki ślinił
-
Kibice żużla
http://sport.interia.pl/zuzel/news/polscy-zuzlowcy-zdobyli-druzynowy-puchar-swiata,1669152
-
[ALL] Jakie kupić HIDy 6000k
ja tam widzę wszystko przy 6000K-fakt,te najtańsze z chin-to nie było nic widać,ale te,co mam teraz-to rewelka,z resztą nawet na zdjęciach widać,jak to świeci w nocy W opisanych przeze mnie warunkach porównaj 6000K I 4300K. Róznica po prostu miażdżąca.
-
[ALL] Jakie kupić HIDy 6000k
Kupuj 6000K. Będziesz happy... Do pierwszego deszczu. Po zmroku, przy wilgotnej nawierzchni nie widać na nich dosłownie nic. Lubisz lekko niebieską poświatę to kupo 5000K, a zdecydowanie polecam tylko 4300K. Światłą są po to, żeby dobrze widzieć :gwizdanie:
-
Ulubione piwo!
Co? Za wyjebanie ładunku piwa, to powinni mu prawko dożywotnio zabrać
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
No to moze przeczytaj wątek od początku :szukaj:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No i tak trzymać U mnie za półtora miecha minie 2 lata
-
Ulubione piwo!
a kogo to?możesz sączyć nawet komuś wacka, ten wątek jest o piwie :gwizdanie: z tym wackiem kolego nie przeginaj jeśli Ci się nie podoba moja odp. to daj mi kropka a nie pier.... o tym Chciałeś pokozaczyć, to pokozaczyłeś...Tylko tematy Ci się pokręciły. Chcesz się pochwalić cyckami, to masz wątek, gdzie możesz to zrobić
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
:wstydliwy: ostrzegałem
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Ha.Właśnie miałęm do Ciebie dzwonić, czy już dotarł. Super. Mam nadzieję, że nie skopali go za bardzo i nic nie uszkodzili?