Treść opublikowana przez pawelwor
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Stosujac tak dlugie przewody olejowe nie bedzie zadnych problemow?
-
Syrena Sport
Projekty fajne, warszawka przypomina mi trochę bentleya z tylnego profilu. Nawet taka syrenka byłaby dobra
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jest calkiem inne sterowanie szybra, sama wymiana lampki nic nie da.
-
Jak zaślepić otwór w gumowej uszczelce w skrzynce ECU?
Dokładniej rzecz ujmując jak to zrobić dokładnie i trwale, żebym nie musiał tego robić co jakiś czas. Poprzedni właściciel zrobił sobie duży otwór w uszczelce skrzynki ECU (to miejsce, gdzie wychodzi z niej wiązka do silnika) dla wzmacniacza, ja je wywaliłem i został mi duży otwór do zaślepienia. Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób, żeby żadna wilgoć tędy nie przechodziła, coś lepszego niż "zalej to silikonem"?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W weekend też mogę jak będzie rozsądna godzina
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
Niestety potwierdzam.
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
Ten szary plastik ciągnij równomiernie w dół, mniej więcej tak samo jak przezroczystą szybkę. Oczywiście jak nie masz wprawy to możesz czymś podważyć. On jest na tyle trwały, że nie powinno mu się nic stać, jest na 4 zatrzaski.
-
Do czego ta wtyczka w klapie bagaznika??
Lampka zapala się po otworzeniu bagażnika i nie gaśnie po jakimś czasie (np. razem z oświetleniem wnętrza)?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Dla pewności zapytam, odkręciłeś 3 nakrętki na nasadkę 13? Dwie za podłokietnikiem i jedna przed nim (wyjmuje się najpierw dno tego schowka, żeby ją zobaczyć)? Jeśli po tym wyjąłeś też ręczny (dwie części) to wyjmuje się go podnosząc tylną część i ciągnąc do tyłu, oczywiście w między czasie trzeba odpiąć gniazdo diagnostyczne (zatrzaski odblokowuje się od góry, a nie od dołu) i wtyczkę zapalniczki.
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
Jeśli miałeś to najprościej wyjmij lampkę podsufitkową (2x śruby na krzyżaka) i zobacz czy jest gdzieś tam jakaś luźna kostka 6-cio pinowa. Albo czy pin 1 w kostce lampki jest wolny lub zajęty.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Jednak wpadł FMIC?
-
czy w B5 byly roletki
Na 100% nie uda Ci się zmieścić roletki z B6 do B5, bo tam zwyczajnie nie ma miejsca na to...
-
[ALL B5] Audi S4
W pierwszej chwili myślałem, że to jeszcze odmalowane zostało...
-
Spotkania na drodze
Jak każdy żołnierz w tej mieścinie może wpadnę któregoś dnia
-
Spotkania na drodze
hmmm dwóch klubowiczów praktycznie w Mińsku i żadnego nie widziałem?
-
Od czego ta część 8D0881349
Dzieki, zajrze pod fotel
-
Od czego ta część 8D0881349
Jakiś kawałek plastiku - czegoś obudowa, ale nie mam pojęcia czego... 8D0 881 349
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a mowilem... )
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzieki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szukam raczej 4 takich samych i na kilka sezonow, ale dzieki za zainteresowanie
-
Polecane opony letnie
Czy twoje mialy rant ochronny?
-
Polecane opony letnie
Barum Bravuris 2 Ma ktoś takie? Jak się sprawują? Jak z wytrzymałością? Wszystkie nowe mają rant?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A propos dopracowywania... Jest jakiś porządny detaling w Lublinie? Przy okazji szukam opon 225/45/17:decayed:
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Mialem kiedys takie dwie koncowki w dieslu - strasznie szybko je rdzewka zaczela brac, wiec jak cokolwiek zobaczysz to zabezpieczaj je czyms. No chyba ze jakies nowe zrobili z nierdzewki. a reszta na plus;)
-
Polecane opony letnie
Jakie byscie polecili w miare dobre opony przy takich wymaganiach: - 225/45/r17 - index 250 lub 270 - z rantem - w miare niska cena