Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
moja przepiękna niunia[B5 1.8 T]
ładna ta seria
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Montaż filtra stożkowego firmy Green
filtr stozkowy w dieslu to nonsens lepiej wywalic kata
-
[C4] "przeróbka" na 1,9 TDI PD (z forum AKP)
pomylka
-
moja niunia b5 1.8T
ladnie , podoba mi sie
-
Magazyn AUDI
no no nie zly miesiecznik
-
podświetlany znaczek audi z przodu
pomysl nie glupi opatentuj a my zobaczymy
-
Pomozcie !! Szukam felgi.
Murzyn ma takie fele , pogadaj z nim moze sprzeda
-
[B5 1.6 96r Sedan]
ladnie zadbana seria
-
[audi a4 b5 1,6] Czerwoniutka A4 (nowe zdjęcia dodane)
wywal ta krzywo przyklejona naklejke PL z tylnej klapy
-
[B5 1.6] Moje A4 1996r. Założone Angel Eyes... :)
lampki ladne ale co Valeo to Valeo
-
[B5 2.5Tdi Quattro] płetwa rekina ? :D
nie naklejaj tego badziewka :smiley:szkoda niunki
-
[ALL] Zaślepki na śruby do alusów
Lepiej ladnie wyczyscic i pomalowac
-
Jaki rozmiar opon do mojego autka i jakie spalanie???
nie odczujesz roznicy
-
RS4 auto za 80k EURO
moim zdaniem to nie porozumienie A moze nie zrobili zeby bylo mniej klopotow z elektryka
-
[B5 AFF] Wkońcu- A4 !!!!- zobaczcie i oceńcie.
ładna jeszcze soczewki z przodu i miod
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
bardzo ladny avancik :smiley:fele miodzio
-
Audi A6, 2,5 TDI, 155 KM, 2002r.
ladna szkoda ze automat TO jest A6 Marcin
-
HID xenony pytanko [a4-2000]
jak nie masz fis-a to nie bedzie problemu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co powiecie na czarna krecona ?? bo te zardzewiale to nie bardzo troche
-
Ma ktos te Lampy ->LED DIODOWE CHROME
tylko seria po 2 lifcie i juz jest pieknie
-
[B5 1Z] Czy to świece żarowe?
Jakby siadl aku to raczej bys nie odpalil
-
Jakie kupić fele..?
ososbiscie zakladal bym 17'' ale jezeli Tobie odpowiada 16 to zakladaj
-
[B5 AFN] moja kosa z niemiec
ladna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam