Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
FELGI
Na feldze pisze nawet nie musisz nic mierzyc :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 1Z] Problem z odpaleniem silnika
Na poczatek podepnij Vag-a i luknij czy jakis bledow nie wywala potem ewentualnie kat wtrysku
-
dwa samchody tej samej klasy.
o wiele :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka temat masz juz otwarty
-
[B5 AVG] Rozrząd - Wymiana - Gdzie?
I na pewno bedzie to zrobione fachowo
-
Polecane opony letnie
Keżor, bierz te gumy sa warte swych pieniedzy
-
FELGI
ET w normie ale zapodaj jeszcze rozstaw srubek
-
[ALL] Zamiana kierownicy
OK.Zamykam w razie jakis dodatkowych wypowiedzi ze strony Logan, pisz na PW
-
[B5 110KM TDI limo] nowy grill
ładnie do tego soczewki i bedzie miod
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[ALL] Zamiana kierownicy
Pewnie nie bo ma inny wieloklin , mozna to zmienic redukujac ale gra nie warta swieczki no ale jak chcesz to czemu nie
-
Felga 9,5 cala
No i prawidlowo bo tak to bys szybciutko zniszczyl te fele :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
Ile moze kosztowac przekladka z Anglika??? i czy wartosie w
W dokumentach bedzie uwidocznione :twisted:
-
Ile moze kosztowac przekladka z Anglika??? i czy wartosie w
cos ze 4tys
-
temat woda - pytanie o zawieche
A moze jeden amor jest bardziej wybity i stoi nizej od drugiego :twisted:
-
Mycie auta
Ja myje szczotka i bardzo ładny efekt jest po umyciu ale bez polerki sie nie obejdzie
-
felgi
OK jak zalozyles juz na auto to pokaz foty :twisted:
-
[B5 1.9TDI Avant] "Mara" + fotki środka
Autko jest ladne tylko te felgi...przerazaja mnie :twisted: pomaluj to na srebrno
-
Benzyna znowu podrozala
No masz po tyle samo co ja :twisted: jakie ilosci bierzesz ja 100-200l
-
Polecane opony letnie
Zdecydowanie 2 opcja chociaz 1 tez sa dosc dobre
-
[B5 1.8 125ps] 96r. 17"
nie przejmuj sie kolega leczy kompleksy
-
katalizator
Wywal go bez zastanowinia , oczywiscie ma wplywa na spalanie i prace motora tazke wywalaja :twisted:
-
[VW Golf] jaki silnik 1.9TDI
do Audi tez ma AFN-a tylko nie wiem czy spasuje przesiadka z VW do audi bo z tego co wiem to VW ma montowane silniki poprzecznie :twisted: