Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
A moze masz wersje okrojona
-
Nowe Felgi 17" + opony ... pomoc w dopasowaniu ?!
Problemu nie bedzie...ale z tego co widze to masz 1.6 i teraz pomysl czy to dobry pomysl zarzucic mu 18'' albo 19'' ona ma ciagnac buda troszke wazy a jak Ty mu takie kola zasadzisz to juz bedzie po ptokach
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
ładne naprawde... a zawias jaki masz obnizone chyba cosik?/
-
Jakie reflektory?
Ta opcja nie zastapi Ci samopoziomowania ktora jest niezbedna przy ksenonie...no ale mozna i bez tego jezdzic
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
Ja swego czasu jak mialem Golfa to chcieli mi doje...za niebieskie postojowki :twisted: ...nie mozna tego stosowac , postoje musza byc biale
-
Jakie reflektory?
No to musialbys sobie raczej zrobic coby ludzi z nad przeciwka nie razic po galach mam na mysli autopoziomowanie ...naladujesz cos do auta i bede swiecily w kosmos zamiast na droge Jezeli chodzi o brudny ksenon to jest podobnie jak z autopoziomowaniem oslepiasz i rozpraszasz swiatlo ktore ma sie skupic w okreslonym punkcie
-
Opona spadła z felgi
mysle ze w 16 bedzie to 7albo 7,5
-
Koszty obniżenia A4
Ja poszukuje sprezyn 20mm... ale ciezko cos znalezc moze widzieliscie gdzies jakas oferte??
-
amortyzatory
Wymienilem tylko z przodu cena to 400zl za caly komplecik tj.2 szt amorkow odboje oslonki ...roznica w zachowaniu to- pewne prowadzenie nic nie tlucze jak przed
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
Miodzio furka...
-
[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...
No autko bajecznie ładne...koleczka wypas
-
Fotoradary
No przeciez masz na stronce legende ...tam jest napisane wyraznie ''ATRAPY''
-
Jakie reflektory?
Jak najbardziej mozesz tak zrobic
-
Fotoradary
ciekawa stronka na pewno sie przyda
-
Grill
Masz zderzak od S-ki takze lepiej bedzie pasil gril od S-ki...od razu komplet bedziesz mial ori.
-
amortyzatory
Polecam Bilstein (gazowki) teraz nie dawno takie zalozylem b.dobrze sie sprawuja
-
Audi?
Jakos mu te 4 koleczka nie pasuja
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
jest na co popatrzec
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
ładne autko... 1.6 i 18'' no no teraz chyba nie zle pali i przy okazji strasznego mula musisz miec na starcie
-
Jakie ekologiczne samochody?
A widziales 1,2TDi ....ktory pali szklanke ropy na 100KM
-
jak fajnie zroić A4 1,6
Na poczatek ładna fela...najlepiej 17'' potem soczewki do przodu od modelu 99-00 na tyl lampy po II lifcie rowniez model 99-00 gril od S-ki albo od modelu po II lifcie...na sam poczatek starczy...potem jeszcze np. przedni zderzak od S-ki itd.
-
Jakie ekologiczne samochody?
Zapewne Audi A4 TDi
-
[ALL] Dodatki do ON zimą
Ja do mojego TDI zawsze dolewam troszke uszlachetniacza na 20l. gnoju ma wlasciwosci czyszczące oraz ułatwia rozruch zima ...uszlachetniacz kupisz w markecie , na stacji tez powinien byc...Jesli chodzi o dolewana ben. do TDI to ma ona na celu ulatwienie rozruchu podczas mocnych mrozow (Ja osobiscie nie stosuje takowego rozwiazania)
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
U Ciebie sa H4
-
[ B5 AFN ] Audi A4 1,9TDi 1998r.-nowe zdjecia:)
No najlepiej 17''...ale jesli nie chcesz duzych felg to 15''...jak chcesz kupic to pisz do mnie na PW