Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. A moze masz wersje okrojona
  2. Problemu nie bedzie...ale z tego co widze to masz 1.6 i teraz pomysl czy to dobry pomysl zarzucic mu 18'' albo 19'' ona ma ciagnac buda troszke wazy a jak Ty mu takie kola zasadzisz to juz bedzie po ptokach
  3. ładne naprawde... a zawias jaki masz obnizone chyba cosik?/
  4. Ta opcja nie zastapi Ci samopoziomowania ktora jest niezbedna przy ksenonie...no ale mozna i bez tego jezdzic
  5. Ja swego czasu jak mialem Golfa to chcieli mi doje...za niebieskie postojowki :twisted: ...nie mozna tego stosowac , postoje musza byc biale
  6. No to musialbys sobie raczej zrobic coby ludzi z nad przeciwka nie razic po galach mam na mysli autopoziomowanie ...naladujesz cos do auta i bede swiecily w kosmos zamiast na droge Jezeli chodzi o brudny ksenon to jest podobnie jak z autopoziomowaniem oslepiasz i rozpraszasz swiatlo ktore ma sie skupic w okreslonym punkcie
  7. mysle ze w 16 bedzie to 7albo 7,5
  8. Ja poszukuje sprezyn 20mm... ale ciezko cos znalezc moze widzieliscie gdzies jakas oferte??
  9. Wymienilem tylko z przodu cena to 400zl za caly komplecik tj.2 szt amorkow odboje oslonki ...roznica w zachowaniu to- pewne prowadzenie nic nie tlucze jak przed
  10. No autko bajecznie ładne...koleczka wypas
  11. No przeciez masz na stronce legende ...tam jest napisane wyraznie ''ATRAPY''
  12. Jak najbardziej mozesz tak zrobic
  13. ciekawa stronka na pewno sie przyda
  14. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Nadwozie i Wnętrze
    Masz zderzak od S-ki takze lepiej bedzie pasil gril od S-ki...od razu komplet bedziesz mial ori.
  15. Polecam Bilstein (gazowki) teraz nie dawno takie zalozylem b.dobrze sie sprawuja
  16. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakos mu te 4 koleczka nie pasuja
  17. jest na co popatrzec
  18. ładne autko... 1.6 i 18'' no no teraz chyba nie zle pali i przy okazji strasznego mula musisz miec na starcie
  19. A widziales 1,2TDi ....ktory pali szklanke ropy na 100KM
  20. Na poczatek ładna fela...najlepiej 17'' potem soczewki do przodu od modelu 99-00 na tyl lampy po II lifcie rowniez model 99-00 gril od S-ki albo od modelu po II lifcie...na sam poczatek starczy...potem jeszcze np. przedni zderzak od S-ki itd.
  21. Zapewne Audi A4 TDi
  22. Ja do mojego TDI zawsze dolewam troszke uszlachetniacza na 20l. gnoju ma wlasciwosci czyszczące oraz ułatwia rozruch zima ...uszlachetniacz kupisz w markecie , na stacji tez powinien byc...Jesli chodzi o dolewana ben. do TDI to ma ona na celu ulatwienie rozruchu podczas mocnych mrozow (Ja osobiscie nie stosuje takowego rozwiazania)
  23. No najlepiej 17''...ale jesli nie chcesz duzych felg to 15''...jak chcesz kupic to pisz do mnie na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.