Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Jakie lampy: chrome vs black
ogolnie to sa 3 rodzaje lamp...pierwsze to 95-96 potem 1 lift (pierwsze od lewej)97-98 no i 2 lift te drugie co pokazales 99-00
-
[B5 2.8 30V QUATTRO '98] mój czarny "bandyta"
fajne autko prosi sie o duuza fele
-
[B5 1.9TDI] Padła skrzynia?
mozliwe ze jeden z synchronizatorow sie uszkodzil
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
B4 mam w rodzine...bialy sedan 1.9TD troche marna moc bo to tylko 55kW (75PS)
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
równiez rozgrzewam olej na full zeby pozniej dobrze zlecial ze wszystkimi brudami ,syfami
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
nie ma co ryzykowac...zostajemy poki co przy zimowkach :diabelek:
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
ładny ten 1Z
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
autko ładne...do tego jeszcze 18 moga byc od S-ki i az sie prosi o xenon :diabelek:
-
[B5 1.9TDI] Norbi TDI
ładne autko..kolorek i motor originalnie ten sam tylko moj po modyfikacjach
-
[B5 1Z]-zmiana biegow
ojj jest jest to swiete słowa
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
do Twojego autka beda pasowac najlepiej te biale zdecydowanie
-
[B5 1.6] Moja A4 :)
ładny i zadbany audik
-
[B5 1Z]-zmiana biegow
a jak wyprzedasz autobu czy ciezarowke to nie redukujesz do 4 ?? pewnie przekraczasz ponad 120 km/h na 4 ??
-
[B5 1Z]-zmiana biegow
Moim zdaniem to za szybko zmieniasz biegi powinienes troche wiecej cisnąć przynajmniej ja tak robie...np.na 4 mam 120-130
-
[S4 B5 1998] sreberko
S-ka=nic dodac nic ujac
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje audi a4
ciekawe auto jezeli chodzi o fele jakies potezne do niej by pasowaly 18-19
-
[B5 1.6] moje a4
No czekamy na fotki Twojego nowego nabytku ktory pewnie jest lepszy od poprzedniego
-
[B5 1.9TDI 90KM] Pierwszy przegląd....mojej OOOO A4
oczywiscie czekamy na foty Twojego TDI-ka
-
[B5 1.8T Avant] MOJE PIERWSZE A 4
autko ładne zrobione z gustem silniczek tez ok tylko szkoda ze automacik
-
[B5 1,9 TDI 90 KM] 95 r.
witam kolege z 1Z pod maska i przerobiona bude w podobnym stylu jak u mnie
-
[ B5 1.8 125KM 1995r.] Moja pierwsza A4
witam kolege z Polkowic autko mi nie znane ale z tym chromem to deczko przesadziles ogolnie bylo by dobrze tylko mniej chromu
-
[b5 1.9 tdi 1998]
silnik jak najbardziej sluszny tak jak i cale autko gratuluje wyboru :one:
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
prosimy o wiecej zdj. najlepiej zeby byly robione w dzien chodzi mi o auto
-
spoiler tyl - duzy obciach?
w tej B6 wyglada to jeszcze dosc dobrze
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
cudo nic dodac nic ujac