Treść opublikowana przez Peter
-
Czy ktoś zna ten warsztat?
Znam ten warsztat i bardzo go polecam. Specjalizuja sie tylko w grupie VW. Wymienialem u nich rozrzad i zrobili to dosc sprawnie. Cen moze nie maja jakis bardzo niskich, ale stosunek jakosci wykonanej pracy do ceny jest odpowiedni. W okolicy TG jest to jeden z lepszych warsztatow zajmujacych sie Audi i VW :biggrin:
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Szampan dla Prezesa i wszystkiego naj :biggrin:
-
Kto robił chiptuning w Godula MotorSport w Krakowie?
Jeszcze blisko masz do Compsportu w Bielsko Bialej
-
[ALL] Jaka firma produkująca felgi jest nalepsza ?
To chyba oczywiste ze OZ-ty bija wszystkich na glowe :diabel: Co do kupowania felg przez internet to polecam sklep www.netcar.pl . Maja szeroko game roznych felg, a chyba najwieksza OZ bo jezdza po nie do fabryki do Wloch. Kupilem u nich opony i felgi, a w dodatku dostalem 5% upust
-
Ochrona turbo za 200zł?
W niektorych autach turbo timery montowane sa seryjnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WOW pelen wypas Gratuluje furki :one:
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Micz przeciez Ono przyjechal, tylko ze po tym jak juz wyruszyliscie do Katowic Zaluj ze sie z nami nie przejechales
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
jechalismy w 5 w aucie a moja mina byla taka - :zdziw: taki rodzinny maly wymiatacz...
-
Historia naszych nicków
Peter -> od imienia Piotrek, tylko ze niektorzy to zle czytaja Ten nick powstal z przelozenia mojego imienia na jezyk angielski, a Murzyn sobie go zrusyfikowal :diabel:
-
[B5 1.9 AJM] Bialy dym, brak turbo i mocy (???)
24 miesiace gwarancji jest na program jezeli sie posypie, a nie na pozostale podzespoly :|
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
Oni maja zawieche twarda jak beton zeby nie auto nie przechylalo sie. I zeby zmiejszyc jeszcze straty na kolach to trzeba zmienic kolo zamachowe na lzejsze.
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
Bedzie mial bardzo male znaczenie ale jednak, poniewaz przy szybkiej zmianie biegow auto nie bedzie sie kolysalo i mozliwe ze odrobione auto lepiej bedzie przyspieszac. A zeby straty na kolach nie byly takie duze to trzeba kupic bardzo lekkie felgi i dobrac do tego odpowiednia szerokosc opon :smile:
-
PALIWO na stacji NESTE.
Male OT Dzisiaj w Krakowie na BP PB 95 bylo po 3.41 zl :shock: a ON 3.49 zl
-
Mandaciki panowie mandaciki
Nie do konca tak jest jak mowisz, bo gdy przyjdzie do ciebie zdjecie musisz jeszcze wskazac osobe, ktora w tamtym momencie prowadzilo samochod. Wiec tak szybko tego prawka ci nie odbiora :razz:
-
Mandaciki panowie mandaciki
Ponad 3 miesiace :roll:
-
Mandaciki panowie mandaciki
Dzisiaj przyszlo zdjecie z przenosnego fotoradaru - 83/50 km/h - 200zl i 6 pkt :mrgreen: Glupota boli
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Kolejny raz gratuluje auta Zbiera sie ten motorek calkiem przyjemnie :razz:
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Glosny silnik, malo miejsca wewnatrz auta :???:
-
[A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4
Bardzo ladnei sie prezentuje Ale nizszy zawias musialbys sobie zafundowac :razz:
-
Strefa Śmiechu
Prawdziwe cudenko :roll: http://allegro.pl/item133172368_audi_a4_tuning_cudenko.html lukas23:ta A4 a raczej jego wlasciciel byl juz zjechany na naszym forum z pol roku temu
-
Technologia czy Pojemność ??
Na pewno 1.6 T. To chyba oczywiste dlaczego Silnik rozwojowy, po malych modach 2.9 nawet nie bedzie sie do niego umywalo :razz:
-
naprawa tłoczka
Dobra, dobra Bierz i sie nie zastanawiaj :razz: Ja mam i sobie chwale
-
tarcze, klocki...
Tylko ze nawiercane maja sklonnosc do pekania...
-
Obniżenie auta
Podobno kit Supersporta nalezy do twardszych, ale np. w Mini Cooperze S zawias jest jeszcze twardszy (tu jest dopiero jazda :mrgreen: )
-
Obniżenie auta
Mam dokladnie ten zawias (-40mm). Zaplacilem za niego 1150 z i jestem bardzo zadowolony. Nie sluchaj tych, ktorzy twierdza ze takim autem nie da sie jezdzic po drogach :razz: Ja czuje komfort w aucie :mrgreen: