Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Raczej nic ci nie pomoże, no chyba, że wymiana licznika. Ale spróbuj jeszcze zmienić kodowanie na: XX0XX. W miejscach X-ów pozostaw stare wartości.
  2. Rozbierz w mak tylne zaciski. Może być taka sytuacja, że są ośki od ręcznego w pewnym miejscu wytarte, i w momencie zaciągania trafia na to miejsce i układ zapowietrza się. Sprawdź też tuleje belki. Jeśli będzie miała luz, to może nadwyrężać łączenia przewodów i tam się zapowietrza, a podczas jazdy na wprost są szczelne.
  3. Powodem najczęściej są zimne luty. Przez to traci jedno z zasilań, a pozostałe są, dzięki temu sterownik wie, że coś nie tak. Odłączenie akumulatora nie powoduje potrzeby ponownego kodowania.
  4. Przekaźnik pompy paliwa znajduje się pod kierownicą, widoczny po odkręceniu półki.
  5. W błotnikach po lifcie na dole są otwory do mocowania listew ozdobnych. Też będziesz musiał je przymocować, bo z dziurami to będzie "łyso" wyglądało.
  6. Ewentualnie zwarcie przy/w siłowniku centralnego zamka.
  7. A ja mam Boscha za 12 PLN, oryginał. ;-P hehe
  8. Zadzwoń do Euro Auto na ul. Rejtana, my tam zmienialiśmy pasek, i wszystko jak na razie OK. Goście jeżdżą audikami, i wiedzą o co chodzi.
  9. To w takim razie kwestia zgniłych wiązek. Rozbierałeś moduł, bo dopiero w środku widać co się tam dzieje.
  10. Nastawy podstawowe są od tego, żeby climatronic zapamiętał sobie pozycje krańcowe.
  11. Trzeba przynajmniej odsunąć, zobacz pod maskę, czy włożysz tam rękę.
  12. Szyberdachu nie wlicza się w kodowanie. A czujnik nasłonecznienia podaje informację o tempie nagrzewania się wnętrza. Dzięki temu w słoneczny dzień mocniej dmucha na początku.
  13. To dla pewności podjedź do jakiegoś specjalisty od radiocode itp., takiego co też naprawia odbiorniki, a nie tylko kody usuwa i daj mu do sprawdzenie, bo szkoda wróżyć z fusów. Za sprawdzenie radia zapłacisz paręnaście złych a będzie pewność.
  14. Nom, szukam mojego tematu i ....... zniknął. Nie mogę go znaleźć.
  15. Wyj... tą strumienicę. Ma znaczenie. To jest puszka rozprężna i powoduje niekorzystne zawirowania spalin. W niektórych samochodach jest to na tyle znaczące, że po wywaleniu kata i zamontowaniu samej rurki sonda nie pracuje przy obrotach niższych niż 3000 rpm, bo jes za małe ciśnienie spalin i nie "omywają" dobrze sondy. Zamiast strumienicy wstaw rurkę i powinno się poprawić.
  16. A czy czasem kod nie był usuwany? Bo można w dosyć łatwy sposób uszkodzić syntezę częstotliwości i nie będzi esobie wyszukiwało.
  17. Ja mam tam między tymi trzema śrubami rysę już 2 lata, kolektor czeka w garażu na wymianę rozrządu, wtedy się go wymieni.
  18. Powinno być już dobrze, ale kasowanie błędów na pewno nie zaszkodzi. PS: same się wykasują po jakimś czasie, jeśli nie będą się wracać.
  19. Wierz mi, jak mocno wyładowany akumulator, to i dobre kabelki nie pomogą. Odczułem to na własnej skórze. Nie odłączaj więcej już akumulatora podczas pracy bo skończy się uszkodzeniem alternatora.
  20. W bagażniku, na dole prawej wnęki, pod wykładzinami, w gąbce jest ukryta pompka. Nie ma żadnego problemu z dołożeniem pilota do fabrycznego centralnego. Jak masz jakieś pojęcie z elektryki to wystarczy schemat i wydatek na centralkę zdalną lub na alarm. Ot cały koszt. PS: no i jeszcze kilka piwek na sjestę po montażu.
  21. W dowodzie rejestracyjnym pole "E", inaczej numer VIN.
  22. Smar biały ten, który ja kupiłem na początku jest bardzo płynny i dlatego sobie wnika w zawiasy. A potem się zastyga. WD-40 jest do .... niczego. On jest tylko penetrantem, nie ma właściwości smarnych. Dlatego pomaga na bardzo krótko.
  23. To sie nazywa smar biały, w motoryzacyjnych powinni mieć. Ja kupowałem za jakies 15 PLN spray 250 ml.
  24. 90 KM nie ma turbiny ze zmienną geometrią łopatek także to odpada na pewno Niektóre mają
  25. Wyciągnąć, wysuszyć, wyczyścić, uszczelnić i sprawdzić wiązki bo też mogły przygnić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.