Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Ano tak jest w autach z USA. że częstotliwość to np. 100,1 i następnie 100,3 a nie mozna wybrać częstotliwości 100,2 MHz. Myślę, że łatwo ci bedzie poszukać takiego radia na np. allegro i wymienić, Nie wiem, czy teraz ktoś jeszcze przestraja radia, i czy jest to opłacalne.
  2. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Dokręć koło. I następnym razem zastanów się co robisz, bo jak cię koło wyprzedzi na zakręcie to nie ma zmiłuj.
  3. Bo prostokącik jest do odbioru podczerwieni z kluczyka, który to obsługuje.
  4. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    moze jednak da rade wrzucic gaz do silnika o wiekszej mocy?? :arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1492331 Jasne, gaz wstawiony aby przyciągnąć kupujących. Sprowadzone w styczniu i nie pisze nic czy jeździ od tamtego czasu (podobno prowadzone przez kobietę hehe, ciekawe po co jej BT ). Na bank nie jeżdżone w Polsce, chyba że zdjęcia jeszcze z USA pochodzą.
  5. Trzeba zdjąć przód, ale jak się mechanik spręży to zrobi to w takim czasie.
  6. Musi ci ubywać płynu (może minimalne ilości), no chyba że wtryski tak leją, że paliwo przecieka do oleju. Tylko, że wtedy silnik nie pracowałby tak jak należy. Jeszcze powiedz czy sprawdzasz stan oleju w takich samych warunkach. Po postoju czy po jeździe. Bo jak każdy płyn ma swoją rozszerzalność cieplną. Poza tym po zgaszeniu silnika część oleju spływa jeszcze z góry powoli.
  7. Też się mi tak wydaje. Jeszcze w 80-tce starej jak się tak robiło to postawiłem samochód w słoneczny dzień, wyciągnąłem żarówkę i poczekałem aż się wysuszy, udrożniłem odpowietrzenie i było jak należy.
  8. Dokładnie. Na początku diagnoza szła tylko po K, w 80-tkach np. mostkowało się linie K i L.
  9. No chyba, że miał na myśli automat. Bo automatem nie jeździ się na luzie.
  10. zaroweczki sa bardzo male i nietypowe, wyjmij jedna z nich i szukaj. ja zaplacilem 6 zl za sztuke w serwisie samochodowym ale musialem tez zaplacic za wymiane... pracy przy tym jest doslowie 15 minut. aha, 2 zarowki sa bodajze 1.1W (te od przyciskow) a dwie 2.0W (wyswietlacze). ja mam wszystkie 2.0W i slyszalem, ze podswietlenie przyciskow robi sie przez to biale, u mnie nic sie nie dzieje. Żadne nietypowe żarówki. To są R5 do kupienia nawet na stacjach paliwowych. W nowszych modelach podświetlanie jest realizowane przez diody. Cena żaróweczki to ok 1-2 zł.
  11. szogun0 odpowiedział(a) na pietro temat w Układ Jezdny
    Jeśli nie zbieżność to może ktoś kasował luz na maglownicy i jest teraz zbyt ciasno ustawiona.
  12. szogun0 odpowiedział(a) na Radek321 temat w Audi A4 B5
    Napisz co wyszło, bo ja właśnie stary sprzedałem i zamówiłem taki sam ja ty masz.
  13. szogun0 odpowiedział(a) na Radek321 temat w Audi A4 B5
    Podłącz fejs i zobacz czy się łączy Na pewno się połączy bo w tym roku i tak tylko linii K używano.
  14. Nie każdy jest krezus kto jeździ A4. Przy obecnych cenach to jest normalny samochód i dlaczego by go nie zagazować? Poza tym ja np. dla zasady nie lubię płacić haraczu Orlenowi i jeśli mogę to jeżdzę taniej = na LPG.
  15. Ludzie! Nigdy nie odkręcać korka chłodnicy czy też zbiorniczka wyrównawczego na gorącym silniku. :!: :!: :!:
  16. U mnie też hamulec nie wpada. Prawdopodobnie pompa wam przepuszcza. W maluchach jest to znany przypadek hihi :twisted:
  17. A ja 120 za dogięcie odpowiedniej rury zamiast kata i wspawanie jej do kryzy odciętej od kata (w niej jest umieszczona sonda). Rurka gięta na wymiar do mojego auta
  18. Napisz ile wskazuje ci na wyłączonym silniku. Jeśli nie jest to 0 to musisz sobie wskaźnik skalibrować.
  19. W tym silniku nie wstawiaj strumienicy. Wstaw sobie rurkę w zamian. Sonda i kat są zbyt blisko turbiny i po wstawieniu strumienicy spaliny mogłyby się zbyt szybko rozprężać, co spowodowało by błędne odczyty sondy i rozkręcanie się turbiny do zbyt wysokich obrotów. U mnie jest rurka.
  20. Ktoś coś powiedział i pamięci nie starczyło. Na pewno chodziło o pompę paliwa.
  21. Dodam tylko, że u ciebie jest kodowanie 00040.
  22. Nie wiem co z szyberdachem. Pompkę sprawdź w ten sposób: Wymontuj ją, jest razem ze zbiorniczkiem w nadkolu, wypnij wtyczkę, przyłóż miernik do pinów wtyczki, i niech ktoś włączy ci spryskiwacz. Jeśli pojawi się napięcie to udajesz się do sklepu, wydajesz 30-40 PLN na nowiutką pompkę spryskiwacza i cieszysz się strumieniami płynu lejącego się na szybkę.
  23. Nie trzeba kodować od nowa kluczyków. Poprawić połączenia kabelków i przeprowadzić dopasowanie ECU do immo. To pomaga. Kodowanie kluczyków od nowa sprawia, że ubywa liczba możliwych kluczyków do zakodowania. Można dopisać 8 kluczyków do sterownika. Jak przekroczycie tą liczbę to zonk.
  24. Aby wam ułatwić i dla potomnych: Climatronic - kodowanie
  25. Tyle razy już pisałem ale jeszcze raz powtórzę. Trzeba zakodować od nowa sterownik climatronic'a. Jak to zrobić to już chyba sobie znajdziecie, bo było, a jak nie to jest dokładnie opisane na AKP. :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.