Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Na tym rysunku pokonał fizykę i matematykę. Wykresy funkcji i ich właściwości się kłaniają. On ma 2 wartości na osi Y dla jednej wartości na osi X.
  2. Nie no, wylut tylko hotem. Kiedyś w ramach doświadczeń wylutowałem kolbą PLCC, ale to była właśnie mordęga.
  3. szogun0 odpowiedział(a) na grn temat w Audi A4 B5
    Tak.
  4. Różne są metody. Ja używam dobrego fluxa i trochę cyny np. Grot proponuję zakupić minifala lub co najmniej ścięty i spłaszczony. Przy wylucie staraj się nie przegrzewać układu.
  5. Nic nie trzeba odłączać. Włożenie zakodowanego kluczyka do stacyjki pozwoli na uruchomienie silnika od razu.
  6. Najtaniej jest tak. Dorobić kluczyk najzwyklejszy, wydłubać z niego transponder i wstawić do scyzoryka. A z dorobionego kluczyka zostawić grot i przypiłować go tak, żeby można było zamontować w scyzoryku. Tyle.
  7. Nie ma EGR w 1.8T
  8. Potwierdzam. Masz niesprawny osprzęt a szukasz dziury w programie.
  9. Nikt za rękę cie nie poprowadzi, bo każdy ma inną. Potestuj samemu na czymś, co możesz zapisać na straty. Potestuj wylut jaki i lutowanie.
  10. Nie sprawdzisz bez samochodu.
  11. Jeśli nawet będzie jakiś pozew, to skorzysta na nim tylko i wyłącznie adwokat reprezentujący grupę.
  12. Hehehe, następni..... Kupcie sobie benzyniaki. :gwizdanie:
  13. Powiem tak. Mazda w naprawach może się okazać droższa od mercedesa.
  14. Akurat w tym roczniku jest prawdopodobne, że zapis o wypadku będzie można skasować z poziomu testera diagnostycznego.
  15. szogun0 odpowiedział(a) na mlody_89 temat w Audi A4 B5
    Chyba go zespawasz. :gwizdanie:
  16. Tyle że rdza go wpi....la jak jakieś fiaty.
  17. Jak samemu nabijesz i przy sprzedaży auta lub kontroli wyjdzie to na jaw, to będziesz miał prokuratora i sprawę karną na karku.
  18. Zapomniałeś dodać, że kontrolki się będą świecić lub trzeba dłubać w liczniku. :gwizdanie:
  19. Dorób sobie mechanicznie klucz a resztą mogę się zająć ja, bądź np. Wihajster.
  20. Tylko kwestia pieniążków.
  21. Wygląda, że ma licznik UKNSI, więc żadne vag tacho ani nic innego po złączu mu nie pomoże.
  22. Nigdy nie ma pewności, bo pompa uruchamiana jest z rozrusznikiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.