Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. On nie może działać odwrotnie, bo by się tranzystory popaliły wewnątrz. Jedyny sposób aby on działał odwrotnie to go rozebrać i odwrócić obudowę, aby szczotki były inaczej ustawione.
  2. Mogę ci dograć immobilizer, będzie potrzebny nowy transponder do tego licznika od A6. Wyłączenie immobilizera będzie skutkowało ciągle świecącą się kontrolką na liczniku i czasami jeszcze innymi problemami.
  3. Nie ma marki i samochodu, który uzależnia wymianę tarcz i klocków od przebiegu, zawsze jest to związane ze stopniem zużycia tych elementów.
  4. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nowy oryginalny Bosch dla tego samochodu 430 zł jeśli oddasz starą (ale ci nie przyjmą, bo jest mechanicznie uszkodzona) to minus 50 PLN.
  5. szogun0 odpowiedział(a) na pukko temat w Lifestyle i Hydepark
    Taaa, jasne. Jeśli Widełka na Podkarpaciu jest w Niemczech, to i może.
  6. Ale rady. Ja pierdziu. Napiszę ci co mają sprawdzić, a jak się potwierdzi, to wysyłasz mi flachę. Zamiast szukać w kręceniu się wiatraka, który rzeczywiście sterownik ma zabudowany w sobie należy rozmontować skraplacz od chłodnicy i wyczyścic zarówno skraplacz jak i chłodnicę. Po prostu nie ma przepływu powietrza i czynnik w skraplaczy nie jest odpowiednio chłodzony. To jest przyczyna podwyższonego ciśnienia i w efekcie wyższej temperatury. Oczywiście zakładam, ze ilości gazu są odpowiednio uzupełnione.
  7. 1. Jeśli w klimatronic jest zapisany jakiś błąd, to bez jego skasowania komputerem klima nie wróci do normalnego działania. 2. Kod możesz za opłatą w ASO po VIN dostać. Chyba że masz oryginalną instrukcję do radia, to tam może będzie nie wyrwana naklejka z nim.
  8. 1. Dobrze jest hamować na 5 biegu, bo sa mniejsze wahania i większe obciążenie dla silnika. 2. Jeśli nie ustawiał obrotów dla hamowni tylko wybrał z listy przy niestandardowych kołach, to wynik jest przekłamany. Do wykonania jeszcze raz pomiar na hamowni.
  9. Przejedź się i podaj jaki masz czas wtrysku Pb podczas kręcenia go w wysokie partie.
  10. Policzyć. A jest to dosyć łatwe. Wystarczy zwykły kalkulator.
  11. Wydać kilkaset złotych i wymienić wszystkie zamki razem z kluczem.
  12. Heh rob, a mnie wtedy za podobne poglądy chcieli zlinczować.
  13. 6 od lewej to przekaźnik pompy paliwa. Wymień go lub napraw.
  14. Bo to urządzenie nie ma nic wspólnego z silnikiem krokowym. 037906457D W ETKA nazywa się to "Zawór sterujący stabilizacji obrotów biegu jałowego". Znalezione w 45 sek.
  15. Dwa wyjścia niczego nie zmienią w tym reduktorze, a na pewno nie do 350 KM.
  16. Jak kupisz osobno, to musisz znać PIN do każdego z komponentów. Ponadto ui tak trzeba zmienić transpondery w kluczykach, więc to że masz oryginalne, to żaden atut.
  17. szogun0 odpowiedział(a) na Dev temat w Audi A4 B5
    Nic ci z parametrów, bo one zwykle mają przebicie między zwojami, więc miernik może oszukiwać, a po wygenerowaniu wysokiego napięcia zaczyna szarpać.
  18. Jak kupisz od jednego samochodu, to będziesz miał mniej problemów z dograniem tego.
  19. Jeśli nie zrobiłeś jeszcze to wyślij do mnie.
  20. Toż po polsku nie można napisać "zawór odpowietrzania skrzyni korbowej", "odma"?
  21. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Odczytaj błędy ze sterownika silnika. Jeśli będzie coś związane z 17913, 17914, 17967 to jest cień szansy, że da się uratować.
  22. Nie, to nie to samo. Rolka napinająca jest elementem napinacza. A napinacz to cały mechanizm razem z mocowaniem do bloku silnika i łapą.
  23. Nie chce mi się czytać tego wszystkiego, ale jak dla mnie ten kolektor jest daleki od ideału. Dlaczego? Bo ma nierówne długości kanałów, a to jest pogorszenie pracy silnika i turbiny.
  24. Samo vag-owcy, a nikt nie wie, że to .... .... .... .... ... .. . 17928. Resztę znajdziecie już sami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.