Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. madrze brzmi i zaraz mi lepiej
  2. "normalnie całe życie z wariatami" - bez obrazy to cytat :mrgreen:
  3. kupujesz boczne plastiki i możesz zamontować każde radio, wybierasz czarnez czerwonym podświetleniem bez pływających delfinków i będzie super zgrywać tylko trzeba poszukać jakiegoś o skromnym wyglądzie polecam Pioneer tylko modelu nie pamiętam ale pokrętło i spuszczany panel przedni całość wygladałaby świetnie no i ta dynamika dźwięku o czym możesz zapomnieć w fabrycznych starych modelach
  4. kiedyś miałem Corse z alu i drugim kompletem stalek z oponkami, nadeszła zima a ja odwlekałem wymianę bo mi się podobałe na aluskach, niestety pewnego mroźnego poranka wziołem zakręt prędkością około 40 km/h i d*pa wypdłem z drogi i w ostatniej chwili udało mi się wyprostowąć koła w kierunku krawężnika (za niski to on nie był), powodem było oblodzenie pod śniegiem tylko w tym miejscu na odcinku 3 metrów. Skonczyło się na spadnięciu opony z felgi i delikatne zdarcie kołnierza felgi . w tym samym dniu założyłem stalówki :mrgreen: a żeby było śmiesznie jak zjeżdżałem z krawężnika po wypadnięciu z ulicy klijentka przypieprzyła mi w tył bo tez nie wychamowała w tym miejscu, jak widziałem ją w wstecznym lusterku jak leci na mnie to ja w pedał a kółka buksu buksu i trach myślałem że jeb.ę ze złości, a na krawężniku i trawie było widać już kilka śladów z takich akcji w tym miejscu tego poranka morał z tego taki że zimą wszystko się może zdażyć i niewinne złapanie krawężnika konczy się uszkoszeniem felgi więc albo stalki 15" około 50 zl za sztukę są twardsze i jak co to kupujesz drugą i spoko albo jakiś popularny wzór alu albo ori żeby było łatwo dokupić bo jak coś nietypowego masz to od razu cały komplet szlag trafia fakt że stalki szpecą a autko na czyściutkich aluskach i białym śniegu prezentuje się świetnie no ale fizyka i ekonomia górą sorki za OT ale w temacie
  5. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    a dokładnie za lewego sutka od zegarka :mrgreen:
  6. wydaje mi się że jak ubywa płyn to dostaje on się w układ spalania czego efektem jest para na końcu ale to tylko moje gdybanie nie poparte żadną wiedzą w tym temacie a para z rury to efekt róznicy temp. pomiędzy temp. spalin a temp. otoczenia, jak huhniesz w powietrze i bedzie para to na 100 % z rurki też będzie dymek nawet po rozgrzaniu auta
  7. jak to inny przecież zawiecha i wymiary są te same w 99 cos tam zmieniono w mechanizmach podwozia i tam kąty mogą być inne, normalnie zgłupiałem teraz hmm poobserwuję ten temat bo sam jestem ciekaw :shock:
  8. ładniutka jak moja :razz:
  9. no koledzy bo się zestresowałem jakie jeszcze objawy mogły by wskazywać że coś z ładowaniem lub regulatorem napięcia nie tak. Bo wszystko smiga mi jak tralal jeśli chodzi o elektrykę tylko ten jeden malutki incydencik jest :roll:
  10. a nie walnołeś kolego ostanimi czasy lub ktoś inny i o tym nie wiesz w jakaś konkretną dziurę albo krawęznik (szczególnie boczne uderzenie) no bo jak gołym okiem widzisz krzywiznę to musiała na to działać siła zewnętrzna samo z siebie raczej nie
  11. wiki odpowiedział(a) na platiniumm temat w Audi A4 B5
    zdecydowanie opcja pierwsza :twisted: nie ma co się wstydzić OOOO przecież to zaszczyt :mrgreen: a tak poważnie ten pierwszy super wygląda na autku i pasuje do nikli w reflektorach
  12. stary w pierwszej kolejnosci zmień za kieszonkowe skórkę na mieszku bo na widok tej co masz to mi się niedobrze robi koszt ze skórki na Allegro to 20 zł także dasz radę No i dbaj o niunię jak starzy nie dbają bo nie ma nic gorszego jak zapuszczony samochód myty bieżącą wodą, szczotką za 5zł trzy razy do roku
  13. aku odpada bo kręci jak dziki i jest raczej nowy w tamtym roku przy ponad -20 °C jak byłem w pracy i autko stało całe noce na zewnątrz to odpalało rano bez zająknięcia, ostatnio zapomniałem zgasić wewnątrz auta lampki i tak sobie stał około 5h i też mu nic nie było także aku OK a to przygasanie to można policzyć w milisekundach i nie jest jakieś tam uciążliwe i dzieje się to tylko przy pierwszym ruszeniu po dłuższym postoju, dziwna sprawa nie mam pomysłu hmm :???:
  14. jak w temacie chodzi o to że przy pierwszym ruszeniu po odpaleniu i tylko wtedy światła w reflektorach na ułamek sekundy lekko przygasają i dalej jest wszystko OK, zaczyna mnie to irytować, ma ktoś pomysł na to ?
  15. w malutkich ilościach ale też mam wodę szczególnie jak sporawo przegazuję i rano przy odpaleniu plujnie sobie wodą ale żwdnej kałuży to nie miałem nigdy no chyba że latem od skraplacza klimatyzacji
  16. obstawiam na powierzchnie pomiędzy klockiem a tarczą jakiś syf, moja rada taka ponowny demontaż sprawdzenie przetarcie delikatne papierkiem o drobnej gramaturze i staranny montaż z przesmarowaniem tłoczków i musi być OK przecież tam nic skomplikowanego nie ma
  17. ojjojoj a jak po odkurzaniu już :idea: to w orku trzeba szukać powodzenia
  18. nie wiem jak inni ale ja nie kumam w czym problem i o co ci chodzi
  19. bombastic fantastic auto :mrgreen: zdało by się coś więcej do poglądania
  20. eeehh zasze czegoś brak no ale lecimy od początku : kuuuniii :!: turbiny oohh jak ja lubię jak ona się budzi do życia :mrgreen: (ciagu 2 mahy) Quattro FIS ASR ESP Tempomat Podgrzewania lusterek Kluczyków - scyzoryki Podłokietnik kierownica skórzana zestaw Bose wypaśnych alusków 18" reflektory zespolone + ksenon a i zapomniałbym paliwa w zbiorniku :idea: :razz:
  21. całe obicie drzwi trzeba demontować ? opisz jak się do niej dostać ale tak szczegółowo może jakieś foty :razz:
  22. chyba wtedy nei bylo jeszcze lifta. :razz: jak wiesz jakie były jeszcze zmiany w tym lifcie oprócz tylnych lamp które mam po tym lifcie to napisz sprawdzę pozostałe elementy i się okaże czy w Niemczech właściciel nie kombinował :???:
  23. wiki odpowiedział(a) na sline temat w Nadwozie i Wnętrze
    takie przepiękne autko okaleczyć fuuuuj :???:
  24. wiki odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    straszna kicha :twisted:
  25. żadnego prostowania nie będzie bo zrobione prawidłowo a nie jak tu niektórzy wydziwiają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.