Treść opublikowana przez wiki
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
super, czarna, fele fajne a reflektory najlepsze
-
Nawiew
tak jest w opcji AUTO a nie ręcznym potwierdzam w opcji AUTO i autor tego postu zapewne na załączonym auto jeździ no bo chyba nie ma pokręteł
-
Jakie wahacze?
polecam TRW lub Febi stosunek ceny do jakosci wyśmienity
-
tarcze, klocki...
tydzien temu wymieniłem tarcze i klocki - przód firmy TRW Lucas, komplet tarcz (nie wentylowane) i klocków dałem 260 zł LUBIę TAKIE ZAKUPY choć szkoda bo oryginały z Niemczech które zdjołem miały prawie taką samą grubość jak nowe tylko się zwinklowały i mi biły choć nie mam pojęcia gzie je przegrzałem :?:
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
hmmm no ciekawie zwłaszcza podświetlenie drzwi ale postojówki w kierunkach :idea: to już nie kumam po co ?
-
[RS6] Audi RS6
nie no Audi smigało lepiej i jak ciągło do przodu i wygląd też lepszy
-
Ile wydajecie na swoje autka ?
jestem za zamknięciem tematu lepiej nie liczyć bo już mnie głowa boli od tego i jeszcze stracę przyjemność z jazdy moim OOOO
-
Co Cię denerwuje w audi A4
eeetam napewno coś byś dobrał do gustu tylko chcieć a to już inna sprawa pds. kaseciak dzisiaj no co ty stary XXI wiek mamy pora sie obudzić
-
Ile kosztuje obicie tapicerki skora ???
[ Dodano: 18-11-2006, 10:24 ] :shock: zapodaj fotki
-
[B5] Zmiana tylnich lamp sedan
ja się wyłamię i powiem że bardziej podobają mi się te drugie po II lifcie sam mam po pierwszym i na czarnym autku to bardzo ładnie wygląda co do tych pierwszych to by za ładnie nie wyglądało no ale to rzecz gustu
-
Chlapacze
powiem tak jak ktoś nie musi to niech nie zakłada bo to szpeci auto ale jak jest taka potrzeba jak u kolegi Hauzera no to trzeba ale czy tak do końca hmm a co z przodem auta i błotnikami i tak obiją ci lakier i szybę inne auta przed tobą i tam osłon nie zakładamy :smile: taka kolej rzeczy używasz coś i to sie niszczy i nic na to nie poradzisz no ale to każdego indywidualna sprawa i nic mi do tego
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
polać mu wie co gada i na dodatek mądrze gada
-
wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
nie potwierdzam mam po pierwszym lifcie 97 z marca i nie mam tego fotorezystorka denerwóją mnie lifty w środku roku powinny być z początkiem nowego roku
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
buahhaa chciał opini profesjonalistów to ją dostał a czy takiej oczekiwał to już insza inszość no ale co tam kolektyw tak sądzi i tak jest więc się nie obrazi tylko uniknie późniejszej szydery i oczywiście pozdrawiamy wszystkich posiadaczy ocelotów a i uważajcie żeby wam się nie wyświnił :razz: buachhhaaa liga rządzi liga radzi liga nigdy cię nie zdradzi
-
drewno w A4 - drewno czy a'la drewno?
no ten machoń ciemny to jeszcze jakoś wygląda ale aluminium lub karbon lepiej
-
[ALL B5] GAZ
wygląda i jest z wyższej pólki a cena to już taka koniungtura rynku i pozostaje się cieszyć że można takim samochodem jeżdzić za takie pieniądze a ople nie mają polotu nawet 4 lata młodsze wiem bo sam miałem 3 ople przed audi i wolę jeżdzić 10 letnim audi niż 5 letnim oplem. Np. stoi ładna, czyściutka A4 95r a obok Vectra z 2000r i popatrz chwilę na przechodniów na którym oko zawieszają to klasa średnia i to klasa średnia sorki za OT
-
[ALL B5] GAZ
Panowie powiem jedno i wiem ze się to co niektórym nie spodoba ale jestem szczery chłopak więc NIE OKALECZAJCIE TYCH AUT GAZEM jak się kupwało smoka pod maską to trzeba było mieć świadomość że będzie potrzebował dużo papu a nie teraz go słomą karmicie jak jakiś piec :neutral: normalnie jak widzę auto z wyższej półki zagazowane to mnie skręca TDI sobie kupcie jak chcecie taniej jeżdzić :!:
-
[ALL] Licznik dzienny
99,9 % akumulator jedż na test sprawności aku
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
audi to niestety nie RolsRoyce przykro mi buahahaha :mrgreen: sorki ale nie mogłem sie powstrzymać
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
sliczna tylko tych kucyków mało za tydzien już ci będzie brakować ze 20
-
Ile wydajecie na swoje autka ?
:shock:
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
żadnych pokrowców, pomyśl auto zdezelowane na szrot a foteliki nówki paranoja :mrgreen: , no chyba że chodzisz cały czas upaprany w smarach itp to polecam OCELOTA
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
pseudo drewno fuj, cała reszta bomba z felusiami na czele
-
[B5 1.6] kilka problemów z silnikiem
adadur opisz pomiar tego czujnika jak i co i gdzie on jest i jak sprawdzić termostat bo mam problem poczytaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=48797&sid=3f3717f2b6d6feb70cc06af714fd4948#48797 wskazania klimatronika róznia sie od wskazań zegaru jak jest u was :?:
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
OC mam w UNIQA a AC w WARTA (trochę drogo w tej warcie) Miał ktoś już miłe lub nie miłe doświadczenie z tymi firmami :?: