Treść opublikowana przez wiki
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
miałem zaległe mandaciki i potrącili mi z zwrotu nadpłaconego podatku ehhh te mandaty
-
[B51.6] temperatura silnika
:?: :shock:
-
Boczne poduszki powietrzne - pytanie
potwierdzam u mnie tak samo naklejka jest na słupku oryginał AUDI (czarna, białe napisy)
-
Niestabilność przy większej prędkości
:?:
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
mam temp 75 C a na klimatroniku pod kodem 51 mam 90 C i o co tu chodzi :shock:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
przez problemy z forum nie mogłem sie dostać do numeru konta Hugo ale teraz jest OK i przelew dzisiaj poszedł także do zobaczenia chłopaki
-
jaki sterownik do centralnego
no panowie i panie linki już działają i doradzajcie czekam niecierpliwie :mrgreen:
-
[B5 AJM] Zaświeciły się kontrolki
jak wymieniałem górny wachacz i waliłem młotem w tą pierd...ą śrubę to po załorzeniu i pierwszej jeżdzie zapliła mi się kontrolka od ABS, no to lewarek i okazało się że od tego walenia wypieło się złącze od czujnika wpiołem i jest OK
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
zrobiona ze smakiem
-
[A4 B5 1.6] Przedstawiam Wam moje śliczne koffanie <LOL&g
przyjemne autko a co do zmian to te co piszesz i nic więcej i bedzie gicio
-
[B51.6] temperatura silnika
podpinam się i wołam POMOCY :!: ale po kolei : czytając wszystkie posty odnośnie trzymania temp. 90 C zauważyłem że ja mam podobnie tzn. silnik nagrzewa sie w miarę szybko ale do temp. 75 C trasa czy miasto taką trzyma a jak postoję na światłach to podejdzie pod 80 C. Po wyłączeniu samochodu gdzie temp. była 75 C i po jakiś 4 min. i ponownym załączeniu temp. na wskaźniku jest 90 C i po chwili sukcesywnie spada do 75 C ( ale to chyba normalne zjawisko gdyż nie działa układ chłodzenia ani wentylator i temp. chwilowo rośnie ). Więc poradziłem się niby kilku fachowców jedni obstawiali czujnik drudzy termostat no i defakto pojechałem na komputer, po podpięciu były zapisane błedy immobilaisera i jeden bład czujnika temp. skasował je i włączył pomiar temp. w czasie rzeczywistym przez komputer wyniki pokrywały się mniej więcej z wskazaniami na zegarach różnica 2 C, na komp. ladnie rosła i malała zgodnie z zegarami. Jaki wniosek - ze czujnik raczej sprawny ale skad ten błąd na początku :?: , diagnosta obstawia pomimo tego błędu termostat a wogóle to mówi żebym dał sobie spokój skoro autko ładnie grzeje, i nie pali dużo, kazał mi się wstrzymać i przyjechać za kilka dni już na gratisowe podłączenie i sprawdzenie czy błędy się nie powtórzyły. Skasował 60 zł a ja jestem wciaż głupi tak jak na początku i biedniejszy, za tą kwotę miałbym nowy termostat a tu dalej nie jestem pewien co robić ? troche też wątpię w fachowość gościa, dziwił się też czemu wentylator cały czas chodzi dopiero ja go uświadomiłem że inne A4 też tak mają choć sam nie wiem po co. Co robić dalej z góry dzieki za czas poświecony na czytanie tego długiego postu i odniesienie się do niego bo chciałbym tym samym zamknąć temat temp. 90 C u siebie i u wszystkich innych a jest nas wielu w klubie aha a pod kodem 51 na klimatroniku pokazuje mi pięknie temp. 90 C cały czas i od zimnego silnika ładnie rośnie do 90 C . I tu pytanie za 100 pkt. czy pomiar temp. za pomocą sterownika klimatronika odbywa sie za pomocą tego samego czujnika co w zegarach ? pomiar tak do 75C pokrywa się z wskazaniami zegarów a powyżej na klimie rośnie do 90 C a w zegarach stop na 75 C i bądź tu mądry :???:
-
Pb 95 vs Shell V-Power Racing - ciekawa sprawa
jadąc do Niemczech na paliwie Pb 95 z stacji 123 (STATOIL - bez sklepu i obsługi) auto ciagło że aż miło wracając zatankowałem w Niemczech pół zbiornika PB95 i drugie pół V-Power Racing 100 na shellu w Niemczech i efekt do bani auto głośniejsze i mniej żwawe i na dodatek 1,5 l / 100 km spalił więcej w porównaniu do trasy w tamtą stronę. Był to pierwszy i ostatni raz kiedy wlałem to kosmiczne paliwo, producent napisał przy wlewie 91/95 i takie trzeba lać a nie eksperymentowć do paliwa 100 oktan trzeba mić furę która to będzie potrafiła wykorzystac a to są już sportowe bryki a nie nasze cywilne silniczki. Takie jest moje doświadczenie poparte praktycznie
-
jaki sterownik do centralnego
co wy na to http://moto.allegro.pl/item140946663_sterownik_c_zamka_bagaznik_pilot_chrom_od_ss.html http://moto.allegro.pl/item139295246_sterownik_zamka_centralnego_alarm_super_piloty.html http://moto.allegro.pl/item140948410_sterownik_c_zamka_bagaznik_p_scyzoryk_od_ss.html http://moto.allegro.pl/item140520831_sterownik_c_zamka_na_pilota_nowy_poznan_szczecin.html no teraz linki banglają doradzcie a jeśli chodzi o ten ze scyzorykiem to dorobienie i zakodowanie kluczyka to duży koszt choć mi się to podoba
-
Paliwo (jakie i gdzie)
ja swoją jechałem 200 km/h i odpuściłem i mam dość gadania niedowiarków przecież sobie wszyscy tego nie wymyśliliśmy a z resztą mam to w d*pie czy ktoś wierzy czy nie :twisted: wracajac do tematu jadąc do Niemczech na paliwie Pb 95 z stacji 123 (STATOIL - bez sklepu i obsługi) auto ciagło że aż miło wracając zatankowałem pół zbiornika PB95 i drugie pół V-Power Racing 100 na shelu w Niemczech i efekt do bani auto głośniejsze i mniej żwawe i na dodatek 1,5 l / 100 km spalił więcej w porównaniu do trasy w tamtą stronę :mad: . tankowałem na Orlenie i się spażyłem jadąc nad morze dwa lata temu auto zaczeło się mulić az w koncu po dojechaniu na miejsce i tu adzięki mu za to, auto przełączyło się w tryb awaryjny i w końcu zgasło, po kilku próbach udało mi sie go odpalić dałem mu po garach a z ruru poleciała woda i smród i mu przeszło po dotankowaniu. Od tego czsu staram się tankować tylko na Statoilu zwłaszcza jadąc w trasę i jeszcze się nie zawiodłem a paliwko tańsze o kilkanaście groszy niż u konkurencji no to dosyć gadania i sorki za słowko na początku ale inaczej już nie mogę
-
[B5 1.9 TDI AJM] czy jest jakaś regulacja sprzęgła?
regulacji brak - hydraulika, mi tez wysoko bierze Pds. ale ty tego nie wiedziałeś adadur :shock:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
baaaannnglllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen:
-
[A4 B5 1.8] Moja A4
lampy na te po drugim lifcie kierunki na błotnikach zmień na cleary i będzie super choć już jest zajefajne, te reflektory mnie ciekawia też bym takie chciał tylko skad i za ile ciekawe no bo bez rezania sie obedzie bo to nie zespolone :???:
-
dorobienie kluczyka klucz warsztatowy
sens jest taki że jak oddajesz auto do serwisu to nie usuwasz swojego cennego grajdołka ze schowka i bagażnika w obawie o niekontrolowane pożyczenie sobie czegoś cennego i dlatego oddajesz kluczyk z oznaczeniem serwisu (logo klucza francuza czy żabki jak to sie tam nazywa :???: ) pozwala on na wszystko poza otwarciem schowka, bagażnika i blokowaniem składania tylnych oparć. Sam na nim jeżdżę na codzień bo do swojej niuni dostałem tylko dwa a klucz główny jest trochę przytarty a ten serwisowy nówka :mrgreen: no i jak zgubiłbym matkę to grotu do otwarcia wszystkiego bym nie dorobił bo skąd (serwisowy jest cienszy)
-
[B5 1.8] Dziwne dzwięki z silnika. Coś jak cykanie !
to są popychacze :!: i dopóki występuje to sporadycznie odpuść je sobie, ja też tak miałem czasami ale ostatnio po jeżdzie autobanem 1400 km cykanie ustało jak narazie, dostały konkretnie oleju (wysokie ciśnienie przy dużych predkosciach na długim odcinku)
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
[ Dodano: 09-11-2006, 10:11 ] już nic nie mówię buachachaaa
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
:smile: spoko ale tak jakos jestem poddenerwowany bo mi nie bangla tak jak trzeba :neutral:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
pisałem o tym wcześniej czy ktoś mnie tu czyta ?
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
logowac sie nie moge a jak zrobię wstecz to jestem już zalogowany nie kumam tego no i mnóstwo tematów nie mogę otworzyc ogólnie nie bangla mi forumko > Powodzenia wodzu, pracuj spokojnie nikt cię nie popedza jakoś damy rade
-
bagnecik oleju
trochę nie tak zadebiutowałeś odrazu upomnienie od Moda :twisted: a jeśli chodzi o twój problem to miałem to samo, na poczatku po sprowadzeniu mechanior pokleił mi to ale przez to miałem litr oleju nalanego za duzo bo się to wszystko podnoisło jakoś więc nie polecam ( dobrze że zauważyłem w porę). W sklepach motoryzacyjnych to dostaniesz ja kupiłem w ASO koszt to kilkanascie złotych Montaż : zciągasz stare ciągnąc do siebie, nowe wciskasz do oporu tam w plastiku jest ogranicznik i po kłopocie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
tak jak na tytułowej liście sztuk dwie a co do synka (5 lat) to pomyśle :mrgreen: kasiurka jutro po druciku poleci