Treść opublikowana przez T-żółw
-
[ALL] Chinska Podrobka A4 B8
laik nie pozna różnicy co więcej byliby u nas klienci na takie auta
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no właśnie jak z tym online pass? są jakieś dodatkowe opłaty do tych 48 zł?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
1. julo 2. Nosfer 3. 4. 5. Dawać bo do jutra jest z bonusem. ja też jak będzie 5 osób, bo nie mam aż tyle czasu na granie tylko skąd ja wezmę 13 GB wolnego dysku :gwizdanie:
-
[ALL] NFS RUN konkurs
ja próbowałem ale słabiutko mi idzie fakt czasy na PS3 w porównaniu do iksklocka o niebo lepsze
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen ON 5.37 Neste ON 5.26 ale kilka godzin później już 5.31 w domu już jednego dajsla się pozbyłem
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
chyba chciałeś powiedzieć B5 starzej sie prezentuje
-
Audi dla Piłkarzy
większość 3.0 tdi nuuuuda za R8 spyder, S5, RS5, S3 i Q3 najśmieszniejsze, że za tygodniówki mogą takie auta kupić a tu jeszcze dostali za free
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
eee tam nic się nie stało
-
Forza Motorsport 4
a jak wyglądają zniszczenia auta w tej grze?..........oby nie tak jak zmiana biegów czy te ognie z Golfa R
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
bierz 325, 328 albo 330 ci spalanie zbliżone do 320 a wrażenia z jazdy...wiadomo, że dużo lepsze
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
nie mów, że jeszcze bierzesz więcej
-
Czy jest na forum cukiernik ??
karwa narobiłeś mi smaka z jakiej to cukierni bo nie mogę odczytać
-
FIFA 12
:buahaha:
-
[B6 BBK] eSencja cabrio
nie widze lepszego rozwiązania niż V8 z automatem do cabrio biała skóra i bordo dach to już...za dużo dobrego auto :slina:
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
100 lat
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie tylko Ty
-
Gran Turismo 5
czy to już działa? jak? działa, podczas wjazdu do pit stopu wyskakuje okno na którym wybierasz rodzaj opon i ilość paliwa i jest tam opcja "zawieś" jak wybierzesz zawieś to gra się zapisuje a Ty musisz wyłączyć gre i nie możesz robić nic więcej, później jak włączysz GT5 to od razu masz wznowienie wyścigu. Dzięki moicz, sprawdziłem teraz i faktycznie działa Oczywiście zanim zadałem pytanie sprawdzałem wszystko i np po wjeździe do pit stop nic się nie działo dlatego zadałem pytanie na Tsukubie 4 godzinnej jest OK a na 9 godz mam za niski level tzn 32 a potrzebny min 33 [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 01:52_________________________________________________ Tez mam tak czasami Może za wolny net mam 1Mb ale jak miałem przez 3 miesiące 10 Mb to nie było takich akcji ale może to tylko przypadek i zalezy od czegoś innego? Nie znam się na tym, zapytaj dostawce internetu dlaczego tak sie dzieje.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
bo pewnie dymi, klekocze i nie jedzie a przebiegu nie zredukował?
-
Gran Turismo 5
czy to już działa? jak?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nie raz o tym było na tym forum, już w 2006
-
Gran Turismo 5
jest jest http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-spec-2-0-now-available/ pobierać
-
Ceny paliwa marzec 2026
fakt na Orlenie zwykły ON 5.09 taniej niż na Neste jechałem niedawno do Wrocławia i zauważyłem na trasie 2,89 zł za.........LPG
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
:polew: Wojtek zamiast co tydzień recaro, nowe fele i inne pierdoły to....
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
chyba C6 dla mnie ten szary pasek to tak...z d*py wyglada...ale ja się nie znam na tjuningu
- Nowicjusz - wątek powitalny