Treść opublikowana przez ROBERT
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B6 AKE] Poduszka pod silnikiem lewa i prawa
- [B5 ADR] Przewód wspomagania
Nawet chyba mam taki przewód (ori) ... :gwizdanie:- [B5 ADR] Piana pod korkiem z oleju .
Tobie to zaraz najgorsze w głowie ... Zrób kilkadziesiąt km i wtedy zobacz. Jeżeli nie będzie tego "białego" nalotu to wszystko ok, po prostu wilgoć zbiera się w oleju i podczas krótkich odcinków osadza się na korku i górnych odcinkach ukł.- [B5 ADR] Dziwne puknięcia podczas jazdy..
To chyba choroba A4, aluminiowa ramka ...- [ALL B5] Płyn hamulcowy ATE DOT4 TYP 200 czy moze ATE DOT4 SL.6
to następnym razem głupich pytań nie zadawaj tylko zalewaj DOT 3 a potem zobaczymy :wallbash: Jak się naczytałeś to po ch..a się jeszcze pytasz ????????? :strzal:- [B5 AEB] Jakie logi jak auto nie odpala?
Powiedz mi jak Ty chciałeś zrobić logi z wyłączonym silnikiem- [ALL B7] Przygasanie wyświetlacza zegara oraz kilometrów
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_przygasaja_lampki_po_wlaczeniu_swiatel-t7760.0.html;- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [ALL B5] Płyn hamulcowy ATE DOT4 TYP 200 czy moze ATE DOT4 SL.6
Cyt. W pojazdach produkowanych do roku 1990 zalecamy stosowanie płynu hamulcowego ATE G (DOT 3), albo ATE SL, od 1990 r. powinno się zalewać auta płynem hamulcowym ATE SL 6 lub ATE DOT4 Typ 200. Do roku 1990 czas wymiany płynu wynosił 1 rok, w pojazdach po 1990 r. płyn hamulcowy należy wymieniać co 2 lata. Wyjątkiem są te pojazdy, które na nakrętce zbiorniczka wyrównującego mają zaznaczone - tylko DOT3. Te pojazdy należy zalewać tylko płynem klasy DOT3. Ja mam zalany SL6, a nie mam ESP i jest . To czy zalejesz "SL6" czy "TYP200" jest według mnie obojętne, ważne tylko jest to żeby go wymieniać co dwa lata- [B6 AVF] Tryb awaryjny help plz
19561 P3105 4C69 Elektrozawór powietrza dolotowego - zwarcie do masy, otwarty obwód > przewody, zawór. 19466 P3010 4C0A Przekaźnik chłodzenia pompy paliwa - otwarty obwód, zwarcie do masy > otwarty obwód, obieg. 17849 P1441 45B9 Zawór (cewka) recyrkulacji spalin EGR, bank 1 > otwarty obwód, zwarcie do masy 18080 P1672 46A0 Wentylator chłodzenia silnika, szybkość I - otwarty obwód, zwarcie do masy, przewody 16955 - - - - - 423B Pedał / włącznik lampy STOP - złe działanie Albo dalej masz tą wiązkę "przygniecioną", albo są to stare błędy, spróbuj jeszcze innym programem je wykasować, jeżeli się nie da musisz przyjrzeć dokładniej się tej wiązce, która powoduje jak widać zwarcie z masą- [ALL B5] Problem - Zasysanie powietrza z baku
Czytałem, że ktoś potraktował ten zaworek WD40 i "odżył"- [ALL B7] Brak oświetlenia w kabinie
Wiem, wiem Najpierw podepnij VAG, uważam, że wskaże winowajcę Pozdrawiam- [ALL] Temperatura pracy silnika
Do autora, a może dla reszty też : Poczytaj TO i wszystko powinno być jasne To przecież wskazania z tego samego czujnika-G2 W czym ???- [B5 ADR] Niska temperatura cieczy
I wtedy będzie za niska temp. Chyba spadłeś z księżyca- [ALL B7] Brak oświetlenia w kabinie
To jak jeździsz ? Z otwartymi ?- [B7 BLB] Dziwny dźwięk po włączeniu "auto"
W czynniku chłodzącym jest też olej który smaruje cały ukł. klimatyzacji, a przede wszystkim sprężarkę jak go nie ma to za chwilę sprężarka padnie (lub już padła)- [B5 ANB] Rurka miarki oleju
Pytanie za 100 pkt. :oklaski:- [B5 ADR] Niska temperatura cieczy
Wymień termostat, było już 10000000000000000 razy PS.tylko ORI lub Wahler- [B5 ADR] Gaśnie na zimnym silniku, falują obroty
Ja ją mam "na stole" w 10 minut Nie wiem, czy pomogłeś- [B5 ADR] Gaśnie na zimnym silniku, falują obroty
A gdzie masz ten spam Masz jak byk zaznaczone, że uszkodzona Myślę, że obejrzałeś wtyczkę i połączenie przepustnica - ECU Niestety- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B5 ADR] Gaśnie na zimnym silniku, falują obroty
17953 P1545 4621 Układ kontroli położenia przepustnicy - błąd, uszkodzenie 17967 P1559 462F Błąd podstawowego ustawienia przepustnicy, uszkodzona 01165 ----- 048D Moduł sterujący przepustnicę ISC (Idle speed control actuator - control) (J338)- [ALL B7] Brak oświetlenia w kabinie
Proponuje podpięcie pod VAG. U mnie był podobny objaw jak do zamka drzwi psiknąłem WD40 i zrobiło się zwarcie w "wyłączniku drzwiowym w zamku". Oświetlenie wnętrza też cały czas mrugało, było słychać tykający przekaźnik, centralny się zamykał i otwierał. W "zamku centralnym" [35-Central Locks] był błąd właśnie tego wyłącznika drzwi kierowcy (zwarcie z masą czy jakoś tak, już nie pamiętam). Zdjąłem tapicerkę drzwi, przeczyściłem wszystko i do dziś jest ok. Pozdrawiam. - [B5 ADR] Przewód wspomagania