Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    a przeczytałes odpowiedzi w tym poscie .... :?: :roll: Po co ? :twisted:
  2. Tak jak powiedział Spanky ... wszystko pasuje idealnie. Trzeba tylko pobawić się lutownicą. Wymianę nalezy przeprowadzić w sterylnych warunkach. Konieczne będą nowe podkładki pod wtryski.
  3. Jesli po zdjeciu pokrywy rozrządu okaze się że tam jest mokro - do wymiany uszczelniacz na wale. Jeśli tam będzie sucho - to tylko uszczelka pokrywy zaworów. Opcja nr 1 - bardzo niebezpieczna dla paska i całego silnika. Olej może zniszczyć pasek rozrządu a dalej już sam sie domyślasz. Sprawdź to jak najszybciej.
  4. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    1. Zapiąć VAG`a i zdiagnozowac blok 003 i 011. 2. Pomacać doloty. Jeśli auto nie jedzie więcej niż 140 km/h i kopci jak Batory to jest usterka. Resztę koledzy opisali.
  5. Ładny. Szkoda , że helmuty podłokietnika nie dorezały :twisted:
  6. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    1Z pochłania litra od wymiany do wymiany 8-10 tys km. AFN wciąga ok 2 litrów :mrgreen: Mam to gdzieś , silniki mają tyle najechane, że dziwnym byłoby gdyby nic nie brały
  7. W mojej A4 denerwuje mnie: - ciasnota na miejscu kierowcy - fatalna jakość plastików na boku drzwi - wibrujące plasikowe wężyki podciśnieniowe - to , że Szkopy nie wpakowali do niego AKE :twisted:
  8. A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy? czujnik do wymiany .... ;-) Albo szafa :mrgreen: ewentualnie mozna pomacac wtyczki za szafa .... :twisted: Można pomacac i potraktować WD-40 :twisted:
  9. A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy? czujnik do wymiany .... ;-) Albo szafa :mrgreen:
  10. Nieprawda. :twisted: Sam zarżnąłem w TDI`ku manuala a automata nie mogę
  11. 01-wtrysk a później w co drugim bloku się wyświetla jako "coolant temp."
  12. Dziwne. Objawy wskazują na przegub, ale równie dobrze mógł paść główny wałek w skrzyni (nie znam dokładnej nazwy) ... Jeśli to ośka to obstawiam przegub.
  13. Domyslamy się ze pod maską masz 1Z/AHU ? Sprawdź kąt wtrysku i skoryguj w razie potrzeby.
  14. baskecior, moze w modelowo 98 juz robili zalanczanie z tylnia szyba bo u mnie po zalaczniu zaplonu niestety nie grzeja. :razz: Dopiero wraz z tylnia szyba. Wiec cos musieli pozmieniac. Czyli pewnie masz rację.
  15. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    1. Tryb awaryjny (auto powinno stracić moc) 2. Odłożony w pamięci ECU poważny błąd. Konieczne podpięcie VAG`a i ocena sytuacji wraz z analizą błędu i poszukiwaniem przyczyny. Po podpięciu VAG`a nalezy zanotować treść i numer błedu , skasować go i spróbować znaleźć przyczynę. Czasem jest prozaiczna, np chwilowe odłaczenie kostki sterującej pompą wtryskową, czasem powazniejsza, dlatego nie wolno jej zlekceważyć. PS: w naszych starych kondonach w żaden sposób nie jest sygnalizowane uszkodzenie świec żarowych.
  16. i co pociągnołeś za szkło i poszło :?: Tak. Wychodzi bez najmniejszego kłopotu , teraz wiem dlaczego złodzieje mają ułatwione zadanie :/ Sprawdziłem ciągłość obwodu maty grzewczej i niby jest ok ... ale nadal nie grzeje. Napięcie 12V dochodzi do luetrka od razu po przekręceniu kluczyka w stacyjce, wiec tym samym niechcący obaliłem mit o konieczności naciskania przycisku ogrzewania tylnej szyby W/g mnie wymienia się całe szkło, ale musze sie dokształcić i dowiedzieć. Na pierwszy rzut oka mata jest sklejona na amen ze szkłem. Na dziś tyle. Dziękuję za uwagę :mrgreen:
  17. Sugeruję spojrzeć na wykres przebiegu mocy w twoim autku/silniku. Jak porównasz go z tym co osiągasz na 5-tym biegu to reszta stanie się dla Ciebie jasna.
  18. Dzis postanowiłem rozwiązać zagadkę i ... wyjąłem szkło lusterka , wystarczy ustawić lusterko w położeniu skrajnie prawym (dla strony kierowcy): Oczom moim ukazał się jakże przyjemny widok (zdjecia celowo w wysokim rozmiarze, waga ok 0,8 MB): Lustro od strony tylniej Kolejne ujęcie Wnętrze obudowy lusterka Widok maty grzewczej oraz roku produkcji Tak wygląda lusterko po 9 latach - oryginał Jutro sprawdzę jak działa układ ogrzewania i zdam raport :mrgreen: PS: u mnie w kodach nie było ŻADNEJ dodatkowej informacji na temat podgrzewanych lusterek. Powodzenia przy rezaniu.
  19. Dlaczego Castrol i dlaczego polsyntetyk ?
  20. Najczęstszymi awariami jakie moga Cie spotkać są: - uszkodzenie N75 (150 zł) - raz na 5-10 lat - uszkodzenie przepływomierza (250-400 zł) - raz na 5-10 lat - spalone świece zarowe (4x25 zł) - raz na 2 lata - uszkodzone wtryski (850 zł) - raz na 300 tys km Te silnik i wytrzymują przy odpowiedniej eksploatacji spokojnie 500 tys km. Po tym przebiegu liczniki są cofane do 170 tys km i nadal jeżdżą
  21. Oj ... kolego , sporo tego żeby w jednyn poście wyłożyc, zapytaj konkretniej , chodzi Ci o różnice w budowie, możliwościach , parametrach ?
  22. Teraz dokładnie widać , ze motor zdrowaś Maryja. :twisted: :mrgreen:
  23. Kolego tukan, zróbcie analizę POJEDYńCZEGO bloku - 011. Od 1500 do 4500 rpm na rozgrzanym silniku. To samo POJEDYńCZY BLOK dla 003. Jeśli robisz kilka bloków na raz, to wychodza czasem takie jajca Dla mnie wsio oki, lader moze ciut za słabo, ale popraw pomiar moze sie wyjasni. Moze opaski za słabo podokręcane ...
  24. U mnie nie grzeja, dlatego pytam ... zadnego dodatkowego kodu brak ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.