Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B5] Coś kapie z wężyka (foto)
Odma do adp pasuje idealnie z fiata 126p
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tylko 5 wiadomości a już takie najlepsze amerykańskie oleje zalewa :polew:
-
[B5 AJM] O-ringi pod pompowtryskiwacze
Wymień odrazu na nowszy typ popychacz i śrubę regulacyjna.
-
[B5 AFN] Ocena paska rozrządu! POMOŻECIE?
Ja na paskach rozrzadu conti sie nie przejechalem,ale wielorowkowe sa porazka i juz od dawana tylko dayco.
-
[B6 AVF] Amortyzatory na tył - jakie firmy najlepsze, jakie polecacie
Bilstein sie skonczyl moim zdaniem.
-
[INNE] Wymiana turbo z Golfa 1.9 TDI 105KM na turbo z 2.0 TDI 170KM
Kolektor AFN,AWX, i calej reszty z turbinami vnt.
-
[B6 AVF] Amortyzatory na tył - jakie firmy najlepsze, jakie polecacie
Kayaba później chinski sachs.
-
[ALL B6] Standardowe zawieszenie i opony 215/55ZR17 94W
Kto zakłada 205 na 17? Ponadto nie wiem o czym mówiłeś a raczej bełkotałeś.Temat jest o tym czy mogę założyć opony 215/55ZR17 94W wiec ja napisałem cze założenie innych niż te co podałem będzie skutkowało przekłamaniem licznika :wallbash:
-
[ALL] z czystaj ciekawości opinie1,9Tdi pompowtryski
To pokaz mi inny silnik który tak ciągnie z dołu jak PD,albo nie szukaj bo nie ma takiego.
-
[B5 AFN] Jaka skrzynia 6 podpasuje do AFN'a?
Masz kolego linka na forum passata z wydumka AFN+skrzynia 6b. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=89966
-
[ALL B6] Standardowe zawieszenie i opony 215/55ZR17 94W
że co Zamiennikiem opony 195/65/15 jest 225/45/17 przy takiej oponie masz przekłamanie licznika plus 0.2 % a różnica średnicy 1mm,przy 225/50/17 wskazanie licznika minus 3.5 % różnica średnicy 22mm. Wiec :facepalm: :facepalm: http://www.v10.pl/narzedzia/Kalkulator,-,dobor,rozmiaru,opon,204.html
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
Kup uzywany walek,te zamienniki do do kitu. Dobre szklanki są po około 60zl koloru czarnego.Ruvile ina czy febi to to samo.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego qubas wraz z kolegami -jak widzisz nie ma sensu przepłacać za produkt nie sprawdzony. Namiary na amsoil każdy sam znajdzie jak zechce,ale żeby zechciał cena musi być niższa niż motula lub równa.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Może dlatego ze wraz z kolegami robisz nachalna reklamę?
-
[B6 AWX] Simering wału
Pamiętaj ze z uszczelniaczami elringa jest jakaś popelina,ostatnie 2 jakie założyłem bardzo szybko pociekły. Teraz zakładam reinza mam nadzieje ze historia się nie powtórzy.
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
U mnie 100 taniej.
-
[ALL B6] Standardowe zawieszenie i opony 215/55ZR17 94W
Profil 50 nie jest zamiennikiem powinno byc 45 ale jak chcesz. Obecnie w dobrej cenie sa na allegro pirelki http://allegro.pl/225-45r17-225-45-17-nowe-pirelli-pzero-rsc-i1420770318.html
-
[ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"
Sory ze się wtrącę ale jak żadnych używek z allegro bym nie kupił. Raz kupiłem używki prawie nowe od znajomego z tym ze wiedziałem ze nie ma lipy bo sprzedał auto a opony nie przejechały więcej jak 5tys.
-
[ALL] Gdze produkowany jest lemforder wejdz, jak chcesz zobaczyć
Male zdjęcie tulejki,przynajmniej się przyznają chyba ze coś se zmieniło i teraz muszą. Zdjęcie trochę nie wyraźne bo mam przytarty obiektyw w telefonie.
-
[B6 BFC] Swap 2.5tdi->1.9tdi
Orientuje się ktoś jakie przełożenia maja skrzynie w a4 B7 w porównaniu do DQS?
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Panowie orientujecie sie czy ramka z wymiennym uszczelniaczem 068 103 171 F podejdzie do silnika awx/avf? Niestety na nowy elring raze z ramka wytrzymal tylko 3tys szajs jakich malo.
-
[ALL] Galletto, Galletto i jeszcze raz Galletto
Kup ten najtańszy i tez będzie działał.
-
[B5 ALL] Problem z hamowaniem po wymianie płynu
Ta pompa nowa czy jakaś używka?
-
[B5 AJM] Wyciek przy rozrządzie
Nie musisz tez tak się unosić(odsyłanie mnie do internetu mogę uznać za wrzut bo rozkładałem ten silnik na części pierwsze i po złożeniu narazie jeździ) ,nie będę tez opisywał przypadków jakie w swoim życiu widziałem bo nie potrzeba nam tu archiwum x,twierdze tylko ze jest możliwe żeby ciekło z uszczelki jak i z 10 innych miejsc.
-
[B7 BLB] Dziwny dzwięk silnika po swapie pompy bez wymiany wału
Chyba proste jest ze gdy nie będzie walków balansujących wibracje mogą się nasilić.