Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL] Różnice techniczne AEB i AJL
K03s siedzi w BEX i ile dobrze pamietam.
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
Zwykly chip dla nierozsądnego kierownika moze byc niebezpieczny.
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
Zaciski pod 288,pod 280 sa lucasa.
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
Mocny to bylby dla 1Z,a nie dla BKD.
-
[ALL] Najlepsze opony letnie wg raportu ADAC
Jest wiele firm o ktorych ADAC nie slyszalo.
-
[ALL B5] Kamoka , zawieszenie przód .
Forumowy teoretyku co tam można zle zamontować? To chyba oczywiste,przypuszczam ze lem tez jest robiony w czajnie.
-
[B8 CAG] Dziwne hałasy
Jakbym cos takiego uslyszal to bym sie chyba wku#### konkretnie.
-
[ALL B5] Kamoka , zawieszenie przód .
Nastepna super marka kamoka.
-
[B5 AFN] Paląca się kontrolka ABS i migający (!) po wizycie u mechanika
Matko co wy wypisujecie? Jaki pierścień? Przecież on jest nowy razem z przegubem.
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
Moze takie?
-
[B5 AFN] Paląca się kontrolka ABS i migający (!) po wizycie u mechanika
A ty doczytaj zanim nastepnym razem palniesz takiego babola,bo nic nie trzeba wyciągać. Auto leciwe,czujnik mógł podrdzewieć,mechanik puknol gdzie niegdzie mlotkiem i czujnik sie uszkodził ot tak porostu nie z jego winy.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Najmocniejszy VP na forum?
-
[ALL] Pęknięta i pogięta felga. Nadaje się do naprawy czy nie?
Naprawic można,tylko czy nie będziesz bal się z tym jeździć?
-
[ALL] Oryginalność wahaczy Lemforder.
Tak jest,zwlaszcza dolny wahacz prosty TRW a na gumkach moze byc napisane lem. Skoro jest na forum sprzedawca ktory ma pewny towar za 200zl drozej to po co szukac dalej?
-
[ALL] Oryginalność wahaczy Lemforder.
Ruvile to tylko rolki bo pakują dobre firmy,ale elementy zawieszenia to kompletna szmira.
-
[ALL] Oryginalność wahaczy Lemforder.
Podważę oryginalność tego,bralem ostatnio w IC komplet za 1500zl i banany miały całkiem inne tulejki niz oryginalne.
-
[ALL B6] Jakość wałka rozrządu ?
150tys to ten wałek wytrzymałby na lotosie mineralnym wymienianym co long life
-
[B5 AFN] Wymiana łożyska koła napędzającego visco.
Dodam od siebie ze łożysko Febi to dokładnie takie samo lozysko jak w oryginalnym pudelku które sprzedaje IC a cena jakieś 50zl niższa.
-
[B5 AVG] Demontaż pompy wody.
Tylko po co sie pytam? Rozpinamy 2 weze od wody i mamy idealny bezstresowy dostęp.
-
[B5 AHU] Nic nie działa w liczniku
Trzeba oddać licznik do naprawy.
-
[ALL] Jakie oponki na lato ?
Mialem takie w a3 niezle. Dayton to marka bridgestone,opony naprawde niezle made in italy. Ja nabyłem w drodze oszczędności Sumitomo HTRZ II 225/45 17'' http://www.allegro.pl/item901910586_nowe_japonskie_opony_sumitomo_htrz_ii_225_45_17.html
-
[B5 AGB] Jaki płyn chłodniczy w zastępstwie G12+ ?
Plyn ma byc bezkrzemianowy,wiec moze byc zolte prestone.
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
O to wlasnie mi chodzilo jak pisalem ze RWD ma gorsza trakcje,a to taki prosty przyklad. A jak to u ludzi kulturalnych inaczej,muszą pojawić się komentarze tego typu.
-
[B5 AJM] Programator Galletto-opłaca sie "pobawic"?
Przecież galetto to prawie zwykły vag na maxie,jakie chinczyki?Gdzie co komu na co?
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Textar.