Treść opublikowana przez marewel
-
[B6 AWX] Napinacz hydrauliczny paska rozrządu
Jedna z podstawowych zasad je to ze paska nie napina sie 2 razy,zwlaszcza jak sie slizgal po rolce.
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Wrzuc do exela potem do .JPG
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
Klekotanie poranne jest norma i jest to opisane w instrukcji,ale niektórym nie wytłumaczysz. Popychacze wymienia sie wtedy kiedy zaczynają sie odzywać na ciepłym silniku.
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Nic tu nie widać oprócz zaślepionego egr.
-
[B5 1Z] Wymiana silnika 1.9 TDI na 2.0 TDI lub 2.7 TDI
Nie lepiej zainwestowac w mody na 200km?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Wiec jeszcze raz: -000BS -03 BS i dynamicznie -08 dynamicznie -011 dynamicznie 3 i 4 bieg -013 statycznie W tym roczniku nie idzie 011BS
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
Jak raz do niego pojedziesz to innych tunerow bedziesz omijal z daleka
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
Wiec moim zdaniem lepiej poczekac i pojechac do rogala.
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
Jedz do aligatora.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
W tym roczniku nie ma takiego pojęcia jak 011BS. Dlatego zapraszalem kolege do siebie.
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Cale szczęście bo i u mnie tez jest spory ten FIMC.
-
[B5 1Z] Jaki olej i płyn chłodniczy przy 240tyś km ?
Plyn to febi 86381 ja mam po 15zl za 1,5l koncentratu lub prestone 4l okolo 30zl. Olej najlepiej motul 6100 10w40.
-
Potrzebuję sprawdzić na szybko jeden numer VIN
Pytaj jego: GG 3244099
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
W AEB nie da sie sprawdzic doladowania vagiem
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.Zalałem silnik MODIFKATOREM PLUS .Drgania silnika....
Tak na dobry poczatek ban za krypoto reklame
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Kwestia taka ze tam owego czujnika nie ma.
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
źle rozumujesz...gruszkę/aktuator reguluje się mechanicznie cięgnem idącym do klapki westegata...w gruszce jest sprężyna o pewnej twardości. w gruszce 7 psi jest cieńsza a gruszce 14psi jest grubsza...sprężyna cieńsza (7psi) "da się ścisnąć" łatwiej i szybciej przy niższym ciśnieniu. Chodzi mi o to ze skad ECU wie ze ma dac sygnal do N75 zeby ten otworzyl WG,skoro nie wiem jakie jest cisnienie w danej chwili.
-
[B5 AKN] Kąt poczatku wtrysku - zły kąt żądany
Jaka byla temp silnika?
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Chodzi mi o to ze skad wie ze ma sie otworzyc,skoro nie wie jakie jest cisnienie
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Na jakiej wiec zasadzie n75 steruje gruszka i utrzymuje 0,6bar?
-
[ALL] 1.9 TDI - kąt wtrysku po raz kolejny
Właśnie tak,dlatego mimo za późnego kata w BS,w MS masz prawidłowy.
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
Te silnik czyli benzynowe taka temp. trzymają i jest to norma.Byl juz kolega z forum co wymienial wszystko po kolei i dalej miał 100*
-
[Lublin] Firma GAMERC
Na jakiej podstawie to stwierdzili?
-
[B6 AVF] Dobry warszatat Warszawa lub Lublin
Przyjedz do chelma
-
[B6 AKE] Wałki - kupić nowe czy
Chodzi o ogolnie walki od swiatka czyt.sportowe walki,a nie sama regeneracje.