Treść opublikowana przez marewel
-
[INNE] Moja poprzednia maszynka - OPEL VECTRA A.
Ale pazdzochem jezdziles :>
-
gdzie mozna ogladac "skazanego..." w necie?
http://prisonbreakdl.blogspot.com/
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
Jestem właśnie tego samego zdania ze niewielki luz powinien jednak zostać.
-
[ALL] kompresja - 1.9 TDI
Przy wykręconych świecach?
-
[ALL] kompresja - 1.9 TDI
Nie na 4.
-
Bosch Service EBERTOWSKI specjalizacja AUDI VW SEAT SKODA
Z wymiana 1800 to naprawdę tanio
-
[ALL] kompresja - 1.9 TDI
A jak jest zdrowa bestia to potrafi zapalic
-
[ALL B5] Które xenony pod soczewkę ?
A ja polecam slimy,chowasz do lampy i masz prawie oryginal http://www.moto.allegro.pl/item453072794_xenon_xenony_zestawy_hid_h1_h3_h7_super_slim.html
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Zdaje sie ze PD zawsze trzymają temp miedzy 80-a 86*?
-
Maly jubileusz strzelilo mi 1000 postow
Ponad rok na forum i stało się strzeliło mi 1000 postów,mam nadzieje ze przez ten czas nie bylem zbyt upierdliwy :>
-
[B5 ADR] Świece zapłonowe. opinia
Tylko nie NGK,ja mialem jakies beru 4 elektrodowe.
-
[ALL B5] Jak sprawuje sie olej Mineralny w Dieselach ?
Wymieniaj na polsyntetyk bez 2 zdan.
-
[ALL B5] Łącznik elastyczny plecionka jakie zastosowanie w ukladzie wydechowym
Plecionka zblizona wygladem i jakoscia do ory kosztuje 100zl
-
[B6 AVF] Rozrząd do AVF 2004r.-ETKA
Ja do swojej a3 w serwisie zapłaciłem za kompletny rozrząd 580zl,w sklepie wychodziło około 480-500.
-
który producent aut jest taki pomysłowy?
Moze jakias kijanka?
-
[B5 1Z] Ford Galaxy 90KM Prośba o analizę logów
Moze masz dywanik pod pedalem i nie byl wciśnięty gaz do podlogi?
-
[B5 1Z] Ford Galaxy 90KM Prośba o analizę logów
Box nie miesza w cicnieniech tylko w dawkach z tego co wiem.
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Bo norma to -3/+3 a miales 1.7
-
[B5 1Z] Ford Galaxy 90KM Prośba o analizę logów
Na oko to przeplywka padla.
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Radze sie wstrzymać i poczekać na loga statycznego. AJM ma mniejsza turbinę która zadane ciśnienie osiąga od 1500/obr może dlatego ciągnie lepiej z dołu
-
[B6 AVF] Kąt synchronizacji
Masz następny przypadek,wymianialem dzisiaj u siebie w A3: Przed wymiana(temp okolo 75*): I po wymianie(temp 85*): Zakładając ze pasek jest nowy i ze jeszcze się minimalnie rozciągnie raczej zostawię jak jest.Zaznaczę ze nie luzowałem śrub na kole walka rozrządu,ale oczywiście blokady były.
-
[B5 AJM] Czy to możliwe ? 170 tyś i wybita przekładnia
Dopisz 200tys wtedy może przekladnia sie wybic.
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Kup sobie ory rure,co to za druciarz spawał
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
Kupiłem dzisiaj w serwisie pasek do swojej a3 i jest to jednak conti ze znaczkiem.U mnie osobiście na ostatnim miejscu jest dayco,w pudelku nie racza dodać nawet naklejki.
-
[ALL B8] Jak jest z awaryjnością 2.0 TDI w nowych AUDI ?
Z awaryjnością to pożyjemy zobaczymy,ale jest szansa ze głowica pod CR będzie mniej skomplikowana a co za tym idzie przestanie w końcu pękać.