Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Podobnie jest w nowym Yarisie,kolega ma na nauce jazdy.Ma klime ale nie ma centralnego zamka co jest smieszne.Ze jest cala plastikowa to nie wspomne.
  2. Jak masz rozwalony przegub to na P sie potoczy. Skrzynie najlepiej zaspawac. Wogóle opłaca sie to naprawiac?
  3. Znaczy sie ze w b6 i b7 rozni sie tylko panelami?
  4. Popatrzcie ze blotnik od b7 pasuje z dachem od b6.
  5. Przerób na sekwencje,blos jest trudny do wyregulowania i niektorzy nie sa do końca zadowoleni.
  6. Mialem juz pare takich motorow na warsztacie i prawie wszystkie stukaly,jakby popychacz nie wiem nie zaglabialem sie w szczegoly.
  7. A co ma program silnika do skrzyni biegow? Zaloz sprzeglo od awx,slupek od avf i powinno smigac.
  8. Byly tez w osce sam jednego kiedys ogladalem.
  9. Ja wam powiem ze jak sie przejechałem afn + chip a tarfil sie kupiec na mojego AEB to szybko go sprzedałem.
  10. Awaria objawia sie tepalaniem silnika,stukiem przy zmianie biegów.
  11. W naszym ulubionym koncernie czyli vag,przebieg zapisuje sie w ECU(sprawdzilem osobiscie w A4 AJM,i A6 AVG) ale juz dawno doszli jak to wykasowac. Ostatnio bylem powaznie zainteresowany pewnym pojazdem z rocznika 2001 i przebiegiem 113tys. okazalo sie ze ma okolo 330tys I powiem ze jak sie troche znam na autach to nie szlo sie poznac.
  12. Jak padaja wtryski objawy sa podobne,wymien ten czujnik na ori lub jakis uzywany.Zreszta sa 2 czujniki polozenia walka rozrzadu i polozenia walu.
  13. 433 i 434 nie sa kompatybilne.
  14. Mailem 1.6 i w miescie nie moglem zejść niżej 12.5 z klima,w trasie jak emeryt zszedłem na 7.1, 1.8T w mieście bez szaleństw pali mi tyle samo co 1.6 ale przyjemność z jazdy nieporównywalna.Oczywiście jak zaszalejesz to na pewno 1.8t spali nawet do 20 w miesice.
  15. Chyba w snach,albo caly czas z górki.
  16. Prościej,ale to nie znaczy ze po takiej operacji kat będzie powiedzmy to w zakresie wzorcowym czyli 49-54
  17. Oczywiscie ze to bzdura z ta kontrola jakosci,kupiłem uszczelkę pod miske i tez miala zeszlifowane znaczki.
  18. Producent zaleca wymiane co 120tys,ale na nasze warunki podobno co 90.
  19. Jakbym byl to modem to dostalbys warma za te herezje,chyba ze masz 1.8T w dieslu. Moj palił 12,5,a co niektorzy pisali ze jest popsuty i zarżnięty. 2.0 TSI z tego co wyczytalem pali okolo 1l mniej przynajmniej po miescie od starego dobrego 1.8T.
  20. Skad masz informacje ze nalezy je scisnac? Oczywiscie kompletna bzdura bo nic sie nie sciska,ewentualnie nalezy odczekac po zalozeniu 2-3h.
  21. Ja ori mialem lem,kupilem teraz w IC tez lema gornego tylnego z zeszlifowanym znaczkiem ale porownojac je z oryginalnym musze stwierdzic ze to jest calkiem inny odlew aluminium.W dodatku swozen samego wahacza chodzi dosyc luźno,mam mieszane odczucia chyba jednak zainwestuje w mooga
  22. A w sklepie nie znaja?
  23. Jam mam asusa 636N,jestem zadwolony.Najważniejsze żeby procesor nie byl wolniejszy niż 400mhz i nie samsung tylko intel. http://www.allegro.pl/item416250835_asus_a636n.html
  24. Pomyliło mu sie z honda chyba.
  25. marewel odpowiedział(a) na maciekg temat w Lubelskie
    A co takiego potrafia czego inni nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.