Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI
Chcesz powiedziec ze byles u wróżki? Najlepsze auta sa z końca produkcji,gdyz poprawiono w nich wiele niedociągnięć,a materialy chyba sa coraz lepsze przynajmniej w A4.
-
[B5 AEB] Podobieństwo konstrukcyjne
Szklanki moga stukac na zimnym,tak mowi instrukcja do wymiany sa jak stukaja na cieplym. AFN jest na 8 szklankach a AEB na 20.
-
[B5 AEB] Po wyjęciu termostatu nadal się grzeje, ale mniej.
Jak zakladasz Wahlera to sie nie dziw ze jest dalej zle,termostat tylko z ASO nadaje sie do zalozenia. Bez termostatu nie powinno sie jezdzic,mialem przypadek co prawda w oplu ze po wyjęciu termostatu silnik sie gotowal.
-
Actimel i Red Bull-zastanówcie sie za nim sie napijecie
Thermal,nie wiem zjadłem ze 3 tapsy i jakoś niczego nie czułem,reszta paczki lezy w szafie.
-
Actimel i Red Bull-zastanówcie sie za nim sie napijecie
Ja mialem RedLine od vpx i ThermalPro od kilosport. Po RedLinie bylo mi dosyc goraco.
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
:polew: To ile kucy przybędzie jak kolega zalozy strumienice? Strzelam-50 :>
-
[ALL B5] Koszt zrobienia hamulców
To trw i ate nie jest wysoka pólka?
-
[ALL] Wyciecie kata i rezonans pomiedzy 2.5-3 tys obrt
Msasz tlumiki do wymiany i dziwisz sie dlaczego jest rezonans
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Napisal ze magnetyzer chce wstawic :polew:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Wrzuc logi w takim formacie jak zapisal VAG,wrzuce w arkusz bo to sie zle czyta.
-
Actimel i Red Bull-zastanówcie sie za nim sie napijecie
A szef castrola powiedzial ze wymiana oleju szkodzi
-
[ALL] Wyciecie kata i rezonans pomiedzy 2.5-3 tys obrt
Strumienica ale nie luskowa bo ona spowoduje jeszcze wiekszy rezonans,sa strumienice wyciszajace.
-
[ALL] Wyciecie kata i rezonans pomiedzy 2.5-3 tys obrt
masz wstawiona jakas rurke,strumienice czy pusta puszke?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Nie ma nic zlego w tym ze zlogujemy na raz kilka grup a nawet lepiej,pozniej mozna ukryc e excelu i wstawic pojedynczo,zeby lepiej sie czytalo. Przeplywka wydaje sie kaput ale dawki w normie
-
[B5 APU] czy warto takie turbo do apu?
Chyba kupili matryce do odlewów od KKK,bo jest ten trojkat tylko nie ma nazwy.
-
[ALL B5] Turbosprężarka za późno ładuje prawidłowe ciśnienie
Wywal kata.
-
[B5 ADP] na ciepłym silniku czuć spory spadek mocy
Ja nie mialem kata i bylo to samo,ta motorownia chyba tak ma na zimnym chodzi jakby na ssaniu i czuc wzrost mocy.
-
[B5 ADR] hydropopychacze - ina
Jakosc powinnna wystarczyc bo byly montowane seryjnie.
-
[B5 1Z] Jak wymienić osłonę tłoczka przedniego?
Odpowietrzenie jest potrzebne i to wszystkich kol.
-
[B5 AEB] Pompa oleju do AEB
W trasie olej lapie wyzsza tem. moze dlatego sie zaswieca.
-
[B5 ADR] Pytanie o sprzegło i biegi
Możesz skrócić cięglo ktore popycha tloczek pompki,sprzeglo da sie w ten sposób delikatnie obnizyc.
-
[B5 AEB] Jaki koszt gornych wahaczy w ASO?
Jak masz ori po 320zl to jak bym bral.
-
[B5 AJM]kłopoty z silnikiem
Albo przebieg 600tys
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
W inter carsie mozesz kupic.A koles co posal ze Lemfordery sa robione na Ukrainie sam jezdzi na Meyle a to wiele wyjasnia-przynajmniej dla mnie.
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
Ok Tu jest lepiej opisane i wyjasnione jak i za ile da sie to naprawic: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=3455