Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. albo wpierw jedź do handlarza i zapytaj sie co zrobił. z soczewkami bedzie lepiej sie prezentowac.
  2. racja, co zrobić taki kraj
  3. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Audi RS6
  4. kolega chyba chce sobie zmienić zegary na te z pełnym fis_em
  5. no i za jednorazowe opłacenie składki drugie 5% (przynajmniej ja tak miałem) i już w sumie mamy 10%
  6. a jak tak popatrzeć co robi ostatnio "władza" to wydaje mi sie że już wróciliśmy do tamtych czasów. na CB trzeba nasłuchiwać tam czesto kierowcy sprzedają "oszczędności" bardzo dobra gnojówka po 3 zeta za litr
  7. moim zdaniem umarł czujnik, miałem podobne objawy, raz wskazywał dobrze raz w ogóle, wymieniłem i jest ok. nie wiem jak w AWX ale u mnie w AJM jest on w lewej tylnej części silnika, blisko ścianki nadwozia ( patrząc od przodu auta)
  8. racja bo teraz to takie gdybanie na sucho
  9. Fabryczny, czy jakiś dodatkowy jeszcze???? krzyn!ek, chyba myślimy o tym samym. no dokładnie
  10. a masz alarm?
  11. krzyniek odpowiedział(a) na zbych4000 temat w 1.9TDI
    do ajm_a jest wkład ale symoblu nie pamiętam a opakowania po nim nie mogę znaleźć, w sklepie motoryzacyjnym powiedzą, lub ktoś z kolegów na forum może napisze jeszcze
  12. no te z allegro to mają trochę wiecej niż 2KM..... No a z tym chip_em na 2 kuce to naprawdę dobry joke!!!!
  13. tak tylko że jak odkręciłeś te 3 śrubki to musisz wyjąć pół rączki od zamykania drzwi i tam jest kolejna śrubka i dopiero po tym zejdzie do góry wszystko
  14. oświetlenie wnętrza auta - bezpiecznik numer 14
  15. najlepiej to by było żeby już w ogóle nie dawał się uruchomić :wink:
  16. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    wszystko możliwe z pompowtryskiwaczami, to już tak zajeździłeś swojego Ajm_ka? no a zanosi sie na gorące lato więc lepiej usunąć tą "niewiadomą" usterkę
  17. racja, bo w polsce jest biurokracja!!! i nic na to nie poradzisz, u nas przez ostatnie 1,5 roku na zarejestrowanie auta czekało się ok miesiąca czasem nawet dłużej a i to pod warunkiem że ten miesiąc wcześniej pofatygowałeś sie do urzędu (lub tel) i wpisałeś na liste. w niemczech jak ze szwagrem "odmelidowaliśmy" auto to trwało to 15min razem z wyrobieniem czerwonych tablic, zarejestrowanie nowego też ok 15-20min.
  18. krzyniek odpowiedział(a) na gosia temat w Nadwozie i Wnętrze
    przy jakich obrotach sie tak trzęsie? i jak bardzo sie trzęsie? czy tylko lekko drży?
  19. to jak to jest masz pełny fis a nie masz do niego sterowania.....???
  20. krzyniek odpowiedział(a) na jarek1971 temat w Audi A4 B5
    może to jest sprawka tych "zimnych lutów" jakie powstają w połączeniach przy wyświetlaczu, proponuje poczyścić i posprawdzać.
  21. 01274 -to Motor klapy nawiewu powietrza – V71
  22. najlepiej to sprawdź oznaczenie silnika, auto o którym piszesz z 2000r to pewnie AJM i on ma 115kucy. ja to bym w ogóle sie nie sugerował znaczkami.... w dzień zapomniałem napisac jaką przygodę miał kumpel, pojechał obejrzeć A4 na klapie było 1.6, nie zdąrzył nawet maski otworzyć gość mówi to sie przejedziemy i gadka że niezała okazja i tanio i w ogóle...pojechali kumpel mówi że coś to nie pracuje jak 1,6 benzyna, stuka tak jakby to był diesel... co sie okazało to był jakiś skaładak, albo zdrowo bity z tyłu i robiony "na szybko" bo nawet znaczków z klapy nie pozrywali, widać poprostu przełożyli klapę od innego w tym samym kolorze czego to ludzie nie robią żeby auto sprzedać
  23. No właśnie - ciekawe ile z tych wywodów opartych jest na własnym doświadczeniu wypowiadających się tam - widać, że pan egzekutor30 z AKP, to jakiś wytrawny specjalista ... Kończę OT ciekawe ile, a ile to poprostu tylko gadanie. ps. Dzięki że "Ktoś" (doczytałem że to Baskecior) poprawił mój temat ja już wczoraj musiałem spadać od kompa i tak na szybko temat założyłem
  24. zobaczcie i poczytajcie http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=59874
  25. sorka za OT ale to było już niedawno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.