Treść opublikowana przez krzyniek
-
reflektory w B5 95r
albo wpierw jedź do handlarza i zapytaj sie co zrobił. z soczewkami bedzie lepiej sie prezentowac.
-
reflektory w B5 95r
racja, co zrobić taki kraj
-
Muzyka silnika
Audi RS6
-
[B5 2.5 tdi V6] licznik spalania ?
kolega chyba chce sobie zmienić zegary na te z pełnym fis_em
-
Zniżka OC -jak to jest ?
no i za jednorazowe opłacenie składki drugie 5% (przynajmniej ja tak miałem) i już w sumie mamy 10%
-
Kartki na paliwo ..
a jak tak popatrzeć co robi ostatnio "władza" to wydaje mi sie że już wróciliśmy do tamtych czasów. na CB trzeba nasłuchiwać tam czesto kierowcy sprzedają "oszczędności" bardzo dobra gnojówka po 3 zeta za litr
-
1.9 TDI B6 AWX problem z czujnikiem temperatury silnika
moim zdaniem umarł czujnik, miałem podobne objawy, raz wskazywał dobrze raz w ogóle, wymieniłem i jest ok. nie wiem jak w AWX ale u mnie w AJM jest on w lewej tylnej części silnika, blisko ścianki nadwozia ( patrząc od przodu auta)
-
czujnik
racja bo teraz to takie gdybanie na sucho
-
czujnik
Fabryczny, czy jakiś dodatkowy jeszcze???? krzyn!ek, chyba myślimy o tym samym. no dokładnie
-
czujnik
a masz alarm?
-
[B5 AJM] Filtr oleju
do ajm_a jest wkład ale symoblu nie pamiętam a opakowania po nim nie mogę znaleźć, w sklepie motoryzacyjnym powiedzą, lub ktoś z kolegów na forum może napisze jeszcze
-
1.9TDI 90 95Rok przed chipem 88kucy po chipie 90 kucy.......108ps 260 moment
no te z allegro to mają trochę wiecej niż 2KM..... No a z tym chip_em na 2 kuce to naprawdę dobry joke!!!!
-
Zdejmowanie paneli
tak tylko że jak odkręciłeś te 3 śrubki to musisz wyjąć pół rączki od zamykania drzwi i tam jest kolejna śrubka i dopiero po tym zejdzie do góry wszystko
-
Oświetlenie wewnętrzne nie działa, żarówki wymienione i nic
oświetlenie wnętrza auta - bezpiecznik numer 14
-
[AJM 00'] Zobrazowanie inspekcji.
najlepiej to by było żeby już w ogóle nie dawał się uruchomić :wink:
-
[B5 AJM] Trudno odpala przy wysokich temp zewnetrznych
wszystko możliwe z pompowtryskiwaczami, to już tak zajeździłeś swojego Ajm_ka? no a zanosi sie na gorące lato więc lepiej usunąć tą "niewiadomą" usterkę
-
PROBLEM Z REJESTRACJĄ AUTA
racja, bo w polsce jest biurokracja!!! i nic na to nie poradzisz, u nas przez ostatnie 1,5 roku na zarejestrowanie auta czekało się ok miesiąca czasem nawet dłużej a i to pod warunkiem że ten miesiąc wcześniej pofatygowałeś sie do urzędu (lub tel) i wpisałeś na liste. w niemczech jak ze szwagrem "odmelidowaliśmy" auto to trwało to 15min razem z wyrobieniem czerwonych tablic, zarejestrowanie nowego też ok 15-20min.
-
wydech
przy jakich obrotach sie tak trzęsie? i jak bardzo sie trzęsie? czy tylko lekko drży?
-
przełącznik od komputera B6 1,9 TDI 130 KM
to jak to jest masz pełny fis a nie masz do niego sterowania.....???
-
[B5] 1997 elektryka
może to jest sprawka tych "zimnych lutów" jakie powstają w połączeniach przy wyświetlaczu, proponuje poczyścić i posprawdzać.
-
Błąd KLIMATRONIKA : silniczek V71
01274 -to Motor klapy nawiewu powietrza – V71
-
Oznaczenia TDI
najlepiej to sprawdź oznaczenie silnika, auto o którym piszesz z 2000r to pewnie AJM i on ma 115kucy. ja to bym w ogóle sie nie sugerował znaczkami.... w dzień zapomniałem napisac jaką przygodę miał kumpel, pojechał obejrzeć A4 na klapie było 1.6, nie zdąrzył nawet maski otworzyć gość mówi to sie przejedziemy i gadka że niezała okazja i tanio i w ogóle...pojechali kumpel mówi że coś to nie pracuje jak 1,6 benzyna, stuka tak jakby to był diesel... co sie okazało to był jakiś skaładak, albo zdrowo bity z tyłu i robiony "na szybko" bo nawet znaczków z klapy nie pozrywali, widać poprostu przełożyli klapę od innego w tym samym kolorze czego to ludzie nie robią żeby auto sprzedać
-
[C4] "przeróbka" na 1,9 TDI PD (z forum AKP)
No właśnie - ciekawe ile z tych wywodów opartych jest na własnym doświadczeniu wypowiadających się tam - widać, że pan egzekutor30 z AKP, to jakiś wytrawny specjalista ... Kończę OT ciekawe ile, a ile to poprostu tylko gadanie. ps. Dzięki że "Ktoś" (doczytałem że to Baskecior) poprawił mój temat ja już wczoraj musiałem spadać od kompa i tak na szybko temat założyłem
-
[C4] "przeróbka" na 1,9 TDI PD (z forum AKP)
zobaczcie i poczytajcie http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=59874
-
Strefa Śmiechu
sorka za OT ale to było już niedawno