Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. to sprzedaj i kup sobie jakiegoś japończyka....
  2. no pewnie ze sie tłucze... jest go mało to prosi o dolewke
  3. lampy włóż zespolone Valeo z rocznika 99-00 pomysl bo to chyba najlepsze rozwiązanie http://allegro.pl/item152469389__a4_s4_soczewki_valeo_99_00_i_95_99_kostki.html tylko cena.... a najlepiej to wstaw takie http://upload5.postimage.org/65492/photo_hosting.html wyciągasz stare i wkładasz nowe.
  4. możesz dać 225/45 jak sie zmieszczą będzie miała szerokie kapciuchy, ja bym założył jednak 215/45 są chyba optymalne.
  5. no Wrocław to tragedia wracałem przez Wrocław masakra slalom gigant miałem "slalom gigant"....... ja bym powiedział że to jazda po muldach a co do kolegi fellini1470 to może zgadaj sie z kimś kto chce swoją niunie podnieść i odsprzeda Ci to i owo...
  6. chyba raczej nie wystąpiły, opuszczanie szyba zależy też od tego czy masz włączonyu zapłon czy tylko kluczyk siedzi w stacyjce np po zgaszeniu silnika, wiec moim zdaniem wszystko jest ok. już był podobny temat. pozdrawiam
  7. krzyniek odpowiedział(a) na czako temat w Audi A4 B5
    no on ma już zapalniczkę po liftingu, nie w panelu centralnym, zresztą widac na zdjęciu, też tak mam ale jeszcze tego nie rozbierałem, nie wiem może to Ci w czymś pomoże, od strony dźwigni zmiany biegów http://img401.imageshack.us/my.php?image=20070305181132in9.png albo demontaż całego tunelu http://upload6.postimage.org/469007/photo_hosting.html http://upload6.postimage.org/469020/photo_hosting.html http://upload6.postimage.org/469031/photo_hosting.html
  8. ogólnie wrażenia dobre, jeźdże na p6000 205/55/16 i jeszcze mnie nie zawiodły.w necie znalazłem; "Ocena łączna w 230 testach użytkowników (skala ocen 1-6) 3,8 "
  9. moja spadła przy 200 jak smarowaliśmy z Lookierem :biggrin: ale był huuuk moja wytrzymuje prawie 190km/h wiecej nie ryzykuje.Widziałem jak gościowi odpadła przy 190km/h z chyba skody oktavi no i tylna szybka poszła sie .... ps. jak czytam co piszecie to jeszcze bardziej mi żal że nie byłem w Wiśle :frown: :frown: :frown:
  10. domyślamy sie...... :biggrin:
  11. Może tak teraz dla odmiany na północy Polski:) w sumie to wszystko jedno czy na poludniu czy na północy, byle w ciekawym miejscu. Z centralnej polski to i tu i tu jest prawie taka sama droga. ps.zlotowicze już dochodzą do siebie.... czy jeszcze nie?
  12. to napisz kolego o jakie komendy Ci chodzi......
  13. no to bardzo fajnie, i auta sie będą lepiej prezentować bo na zdjęciach widziałem że sporo aut jest na zimówkach+stalowe felgi....
  14. ano bawią sie bawią, a nas z nimi nie ma ale na drugi rok bedziemy. szczęśliwego powrotu do domków jutro
  15. zczytaj sobie kody wyposażenia, sa w bagaźniku przy wnece na koło pod dywanikiem. i bedziesz wiedział wszystko o swoim wyposażeniu. kody wpisz tu http://igorweb.org/equidec/ przykład: 1AO;4X4;..... itd
  16. 3- to wiadomo a ja reszte tak przetłumaczyłem "głośniki (bierne) "
  17. napisz koleżanko jaką miałaś usterkę itd, może komuś kiedys sie to przyda pozdrawiam
  18. może tego posta napisz po angielsku na jakiejś angielskiej stronie i ktoś sie znajdzie....
  19. moim zdaniem wszystko jest ok.
  20. krzyniek odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    powiem tak, szwagier zniszczył sobie podsufitkę w swoim audi ale zgadali sie z kumplem i napisali oświadczenie i zostało to naprawiane w aso za kase ubezpieczalni, tylko w aso pourywali te plastiki co są na słupkach oczywiście dali nowe tylko potem były problemy z ubezpieczeniem itd. a co do tematu to musiałbyc pozdejmować ze wszystkich słupków te nakładki/plastiki (czy jak tam to sie nazywa) mi sie wydaje że to duuuużo delikatnej roboty będzie. no ale da sie zrobić.
  21. widzisz nie ściemniałem. koledy potwierdzili
  22. bo klima nie działa poniżej +5 stopni.
  23. no w tym roku nie jadę ( wiele rzeczy sie na to złożyło) ale na nastepny jesli bedzie to napewno sie pisze!!! a dla wszystkich jadących do Wisły życzę szerkości i przyczepności no i oczywiście miłej zabawy!!!!! :biggrin: ps. róbcie fotki żebyśmy mogli zobaczyć co straciliśmy
  24. jacek- co trzeba kupić, czy montaż jest łatwy napisz coś wiecej o tym tempomacie. ok??
  25. koledzy mają racje nie kupuj takiego wydechu. Ja powiem z własnego doświadczenia, miałem kiedyś podobny wydech w poprzednim aucie, kiedyś bardzo mi sie to podobało dopóki nie zacząłem z tym jeździć, serio po 3miesiącach mi przeszła ochota na sportowy wydech i go odsprzedałem (dobrze że znalazł sie inny napaleniec). a do audi nie zamierzam nic montować, lubię ciszę....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.