Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. kontrolka kierownicy powiadasz... Czyli która :
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jak_pozbyc_sie_emblematow_z_tylnej_klapy-t31805.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/bez_znaczkow_czy_ze_znaczkami-t933.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alt_demontaz_oznaczen_na_tylnej_klapie-t8936.0.html
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/19072008-t37967.0.html;msg433687#msg433687 z tego co słyszę, to jest to właśnie do 30%
  4. teraz pokuśmy się o wyjaśnienie tego zjawiska (już wiem kto się tu pojawi, aby nam to wszystko ładnie napisać )
  5. ja taką kojarzę ale "nie sportowe" fotele, czyli : u Tomka tak wygląda, no i takie kojarzę sportowe fotele : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_moja_b7_bdg_25tdi_a4_ww_s4_tak_mam_w_brifie-t31807.0.html Być może była jakaś forma przejściowa w B7, ale nie kojarzę.
  6. prześlij mi VIN, to będzie wiadomo nieco więcej...
  7. moją sugestią jest wymiana kierownicy na skórzaną, a najlepiej od razu MuFu (wielofunkcyjna), tyle że trzeba dorzucić wtedy parę gadżetów Zaciekawiła mnie skóra, bo takiej nie kojarzę w B7, tylko w B6....
  8. Urząd Celny mieści się tu: http://mapy.google.pl/?ie=UTF8&ll=54.551919,18.450508&spn=0.008886,0.019312&z=16 Musisz koniecznie mieć badania techniczne przed UC. Jeśli nie będą robić kłopotów z ceną auta i akcyzą, to możesz się wyrobić tego samego dnia. Ja od razu lecę do US (lub następnego dnia). Nigdy nie potrzebowałem papierów z UC w US. WAŻNE : Zanim pójdziesz do UC musisz mieć zrobioną opłatę 17zł (w Urzędzie Miasta na przykład) Można zrobić tę opłatę w kasie UC, ale czekasz na otwarcie , więc strata czasu... Zresztą tam 90% ludzi tak robi, więc bez sensu. Lepiej przyjść z kwitkiem dokonanej opłaty 17zł, wtedy wchodzisz prawie jako pierwszy. No i pamiętaj, że tam kolejka ustawia się już bardzo wcześnie ! W US zawsze trwało krótko w moim przypadku, ostatnio zaniosłem papiery we wtorek (lub środę) i odebrałem w piątek Jak zarejestrujesz auto to musisz tego samego dnia opłacić OC
  9. GRazny, ile spala samochód (ale nie średnio, tylko w danym momencie) jak jedziesz 190km/h ?? Na tempomacie spali więcej, no chyba że ktoś nie potrafi jeździć....
  10. wpadłem na taki rysunek, więc wklejam...
  11. są 4 śruby, jedna z boku (po stronie pasażera, trzeba zdjąć zaślepkę) Następnie zdjąć osłonę znad przełączników, tu będą ukryte dwie kolejne śruby. Uwaga ! Dość ciężko je wykręcać, bo mogą wpaść... Uważaj.. Osłony są po prostu na "wcisk" więc należy je lekko podważyć i wyjąć.. Czwarta śruba jest ukryta pod schowkiem kierowcy, należy go wyjąć (jak to zrobić znajdziesz w dziale warsztat przy montaży modułu na kierownicy) Tutaj rysunek poglądowy na te 3 śruby:
  12. interfejsy wyglądaja tak samo, czy to can czy to kkl. Umiejscowienie złącza jest również w tym samym miejscu. Nie potrzepujesz żadnego CANa !! Kilka osób Ci to napisało już...
  13. pre_pl odpowiedział(a) na AlbertWawa temat w 1.9TDI
    można po numerze vin sprawdzić jaki ma się model silnika, można też podłączając vaga (numer sterownika ECU) To masz AHU ? Czy jaki ...
  14. hehe.... to auto ma CAN, oczywiście... ale nie do diagnozy bordnetz nie ma tu nic do rzeczy, przeciez to moduł od elektryki (na przykład w zależnosci jaki jest wsadzony, auto może mieć swiatła DRL lub nie - ot taki przykład)
  15. tunel dokładnie występuje od 2005, według mnie śmiało podejdzie do B6 (wnętrze przecież jest prawie identyczne), poza tym chyba w końcówce B6 też to dawali Tunel: 8E0 863 241 E 6PS (8E0863241E6PS) - kolor czarny (cena w ASO prawie 500zł) do tego co podałem powyżej, czyli sam uchwyt : 8E0 862 533 D 5PR (8E0862533D5PR) za 130zł
  16. ?? Gdzieś Ty to wyczytał... Chyba powinno być "mogą", a nie "muszą"...
  17. Sprawdź połączenia do tego czujnika czy jest "kontakt". Znajduje się on na rurce powrotnej z pompy paliwa a chłodnicą paliwa Oporność tego czujnika maleje wraz ze wzrostem temperatury paliwa. Numer części : 038 906 081 B (038906081B), koszt w ASO : 42zł
  18. pre_pl odpowiedział(a) na sahipp temat w 1.9TDI
    .... kto to robił ? Ewentualnie, gdzie oddał tę turbinę ? Wygląda na to, że to "czyszczenie" nie do końca zdało egzamin, albo turbo kończy swój żywot. Skoro masz dostęp do kompa (rozumiem, że to vag-com) to zrób pełne logi i wstaw je tu pod dyskusję.
  19. hmm, SLX : http://www.castrol.com/castrol/sectiongenericarticle.do?categoryId=9014526&contentId=7028741 PRODUKTY DLA WARSZTATÓW edge : http://www.castrol.com/castrol/genericarticle.do?categoryId=9014518&contentId=7031701 4. Mam opakowanie oleju Castrol w bagażniku mojego samochodu, dostarczone przez mojego autoryzowanego dilera; nie jest to EDGE – dlaczego? EDGE został zaprojektowany z myślą o klientach detalicznych i oferuje szerszą gamę produktów. Stworzony wg zasady, że klienci detaliczni potrzebują specyficznych produktów, spełniających specyficzne potrzeby. EDGE jest najlepszą i kompletną odpowiedzią Castrola na te potrzeby. Dilerzy będą nadal dostarczać oleje edge chyba zastąpił SLXa też...
  20. normalne zjawisko w tym silniku, że bierze właśnie 1L oleju
  21. a co ten ALL oznacza w prefixie ?
  22. rury uszkodzone w układzie dolotowym, no zwłaszcza jak była stłuczka ... Albo coś źle poskręcane
  23. przysługuje tym, którzy sprowadzili auto przed 2004 Tobie na bank nie przysługuje
  24. 1. podłaczasz vag-coma, żeby zobaczyć czy nie ma poważniejszych błędów 2. potem można sprawdzić szczelność układu (uwaga, czasem okazuje się, że trzeba nabić układ z kontrastem i dopiero szukać wycieku czynnika).
  25. spróbuj 311.2 zamiast tego 409....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.