Treść opublikowana przez soolek
-
Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?
Opcja numer 1 (najbardziej prawdopodobna): - Toyota RAV4 D4D dla Żony - a dla mnie ... BMW 325 Touring (E30) Opcja numer 2 (też wielce prawdopodobna): - Subaru Forester 2.0 XT dla Żony - a dla mnie ... BMW 330D Touring (E46). Ewentualnie B6 1.9 TDI Q Avant lub B7 3.0 TDI Q Avant Opcja numer 3 (mało prawdopodobna, ale chyba najbardziej porządana): - Subaru Forester 2.5 XT dla Żony - a dla mnie ... S4 B5 Avant + mody, duuużo modów lub RS4 B5 lub RS6 C5 To na chwilę obecną :gwizdanie:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Poniżej 18' nawet nie próbuj w tym wzorze - pieniądze wyrzucone w błoto.
-
[ALL B5] Pukanie w prawym przednim kole
Z fusów wywróżyłem, że to jednak nie amortyzator, tylko poduszka pod amorkiem ... Kolego, jedź na ścieżkę diagnostyczną i
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
To Audi naprawdę mi się podoba Wielki szacun za włożoną robotę Koszt obszycia foteli też by mnie interesował (chodzi mi o przód). PS Dziwię się, że Żona Cię jeszcze nie zostawiła
-
Internetowa gra online
I'm IN
-
[ALL B5] Od wymiany łożysk po pompę hamulcową
Jedź do innego mechanika i niech sprawdzi jeszcze raz czujniki ABSu przy kołach. Pompa jest małoprawdopodobna a mijanie się prawdą mechanika wielce prawdopodobne...
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
No dobra - 5800 już w posiadaniu (od wtorku). Jestem pozytywnie zaskoczony. Mimo "macanej" obsługi jest sporo szybszy od N73 (Symbian 3 gen.) Obsługa wygodna. Wszystko da się obsłużyć paluchem (nie rysikiem). Pisanie smsów - żaden problem. A nawet lepiej niż w ostatnich modelach Nokii, gdyż na ekranie wyświetla się duża klawiatura numeryczna, w którą można o wiele lepiej trafić niż w normalną małą klawiaturę. I przede wszystkim to dalej Nokia, czyli cholernie prosta obsługa. Jestem zadowolony i mogę szczerze polecić.
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
Może od czapy, ale sprawdź mocowanie akumulatora ... Różne rzeczy się dzieją więc nie zaszkodzi.
-
[ALL] Ori częsci do Audiówki :D
Ori części, czyli takiego producenta co robi na pierwszy montaż. Forumowi koledzy handlują częściami. Poszukaj, określ się co chcesz, dostaniesz pewny towar i najniższą cenę. Ori części nie zawsze są najlepsze, ale zawsze są najdroższe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AKU padł, ale przyczyną może być np. słabe ładowanie. Albo jakaś elektryka Ci szwankuje i przez noc rozładowała aku. Kable powinny pomóc, o ile aku nie padł do 0. Podładuj go trochę przez kable (a najlepiej prostownikiem) i powinien zaskoczyć. Następnie do elektryka niech posprawdza ładownie itd.
-
[B7 BLB] Zwykłe A4 Avant
Kolega pisał na poczatku, że BOSE potwierdzone organoleptycznie. Fajna furka, tylko do tego zderzaka by się gleba przydała ...
-
[ALL B7] Pełnowymiarowe koło zapasowe nie mieści się
elmek, zagadaj do Flyer'a albo poszukaj jego wątku. Swego czasu kombinował chyba właśnie z "dużą" dojazdówką. Tylko on ma B6 - mogą być w sumie jakieś rożnice
-
[B6 AVF] Castrol & Motul
Motul - jest baner do krakowskiego dilera na forum. W Warszawie można sobie zakupić od kolegi TOM77 - ogłasza się z częściami. Kolega przesiadł się teraz (AFN 110 KM) z Castrola na Motula i ... twierdzi, że silnik chodzi głośniej. Co do zużycia oleju, to jeszcze za mało przejechał. Kiedyś słyszałem plotkę, że Castrol dodaje jakieś specyfiki do swoich olejów, które uszczelniają silnik, jednocześnie uzależniając go właśnie od Castrola. Ile w tym prawdy, nie wiem.
-
[ALL B5] Czy ten sprzedawca jest wiarygodny?
Tarcze może nie są złe, ale klocki proponuję Ferodo Premier - rożnica cenowa nie dużo, a skuteczność hamowania naprawdę odczuwalna. Sprawdzone na własnej skórze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obstawiam jednak poduchę. Ostatnio wymieniałem plecionkę i trząchanie pozostało. Do wymiany mam przednią środkową poduchę, ale chwilowo odłożone w czasie, bo trzeba "mordę" ściągać. Wycięcie kata i plecionki - za 200 mogę polecić zakład na Modlińskiej.
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Zderzak zarąbisty, ale progi i tył też zmieniasz? Inaczej nie będzie się to kupy trzymało...moim zdaniem.
-
[B5 AFB] Original German avant blue
Kolor deski i drewna dla mnie ... masakra (sorry). Ale poza tym wsio i Q
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Jak bez malowania, to weź zderzak i dobrą flaszeczke na Spota i ... gadaj z Tosikiem
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ochłońcie Panowie. Nasze gdybania nic tutaj nie pomogą - za mało wiemy o światku F1, żeby cokolwiek przewidywać. Dopóki Kubica lub zespół, który go zatrudni nie zrobią jakiejś konferencji, na której oficjalnie ogłoszą plany na przyszłość, to możemy sobie gdybać w nieskończoność! Jestem ciekawy gdzie jutro umiści Kubicę F***t lub SE
-
[ALL] Płyn hamulcowy DOT 4 a DOT 5.1
No to bardzo dobrze Ci sprzedał. Do B5 napewno jest dedykowany DOT 4 (nie wiem jak nowsze mają, ale chyba to samo). DOT 5.1 "jest lepszy" i może być zastosowany, ale nie musi.
-
[B7 BKN] jakie 19 do czarnego B7 ( RS4 czy nowe RS6 ) str.4
miron, czarne RS4 w 18' zginą na Twoim aucie - gwarantuję. Jeśli już czarne to 19'. Jeżeli chcesz koniecznie 18' to bradziej bym poszedł w RS6 wzór, ale tego ostatnio się sporo zrobiło. adamoo ostatnio chyba zmienił RS4 na RS6 - zapytaj, może jeszcze je ma, ale to były chyba 19'
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Jakby Cuber zamknął sobie okna, to by Cię objechał
-
[ALL B5] Gumy/poduszki pod amortyzator do sportowego/utwardzonego zawieszenia
Ok,dzięki. Poszperam w wolnej chwili.
-
[ALL B5] Gumy/poduszki pod amortyzator do sportowego/utwardzonego zawieszenia
Też już mam za sobą (wurth'a)
-
[ALL B5] Gumy/poduszki pod amortyzator do sportowego/utwardzonego zawieszenia
To gumy, ewentualnie coś co się z nimi bezpośrednio styka - teflon już był w użyciu. Właśnie na te gumy był używany, ale pomagało na kilka godzin Skrzypienie występuje już cały czas: dziury, fałdy, koleiny...