Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Wpadnij na spota warszawskiego. Znajdzie się conajmniej jeden fachowieć od "chodzenia bokiem" + kilku słuchaczy na tylnych siedzeniach i diagnoza zostanie postawiona.
  2. Proponuję, żebyś jednak kupił RS4 w Avancie. Przerobione limo nie wyglądą najlepiej - spójrzcie na to srebrne. Tylne nadkola wyglądają jak nadmuchane. Sztucznie nadmuchane. Stylistyka auta została przez ten jeden mod całkowicie zepsuta. Tylna nadkola wyglądają jak w Fieście MAX Tuning, której fotka ostatnio pojawiła się na spotach Warszawskich Rozumiem, że przerobienie limo na RS4 daję cholerną satysfakcję, ale nie zawsze da się coś przerobić ze smakiem. Przeróbka tej srebrnej to dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto To jest jednak tylko moje zdanie ...
  3. A niech Cię ręka ... broni - tego chromu jest już nadto na naszych ulicach Tak wygląda bardzo dobrze.
  4. Raczej do ponownego odpowietrzenia. Chyba od tego zacznij, a przy okazji obejrzyj jeszcze wszystko, czy zaciski nie trzymają, czy czujniki na miejscu.
  5. Mogą to być łożyska. Samochodzik na podnośnik, pokręcić kołami i posłuchać.
  6. Wprawdzie nie ma nic lepszego, jak zimne piwko + papierosek w dobrej knajpie, ale fakt jest taki, że w wielu miejscach wisi taka siekiera, że ... nic mi się nie stanie jak się przejdę na papieroska w odosobnione miejsce.
  7. Już zasięgnąłem porady (o B5) i będzie ET 35
  8. Będą [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________Panowie, tak dla pewności ... Kupuję do B5 z zawiechą -35/-35 na twardszych amorkach: - fele 18x8'. - opona będzie 225/40/18 Do wyboru jest ET 35 i ET 45. Czy ET 35 napewno nie będzie ocierać o błotnik, przy zakręcie itd. ??? Sprawdzał ktoś na własnej skórze? Zawsze mogę wziąc ET 45 i dać dystanse 5 lub 10mm, ale wolałbym się z tym nie bawić i wziąć ET 35 Pomożcie...
  9. Nie sądzę, aby kolega kupił nową kierą do B5 (aczkolwiek mogę się mylić). Kupując drugą używkę, też możesz szybko pożegnać się z jej "świetnym wyglądem", a profesjonalnie obszyta kiera nie odbiega wyglądem od ori, a być może wyglądać nawet lepiej.
  10. Ładna, ładna. Proponuję tylko troszeczkę schować tylne rurki - wg. mnie za bardzo wystaje
  11. Jak masz S-line, to tylko obszywać i to dobrą skórą. Na forum jest Kasia82 (chyba dobrze pamiętam nicka) z W-wy, która zajmuję się takimi bajerami (dla klubu podobno zniżki). Zagadnij ją na PW, to może jakoś "wysyłkowo" załatwicie tą sprawę.
  12. Najlepszego Pany !!!
  13. Eeeee, nic specjalnego Just kiddin'
  14. A czy po dokręceniu drążka była zbieżność ustawiana? Jeśli nie, to radzę ustawić, sprawdzić wyważenie kół na wszelki wypadek i ... ewentualnie szukać dalej, jeśli nie pomoże, bo z fusów to za dużo nie wywróżymy.
  15. Chyba masz odpowiedź. Skoro końcówka drążka "nie trzymała", miała luz, to luz miało koło i "jechało własnym torem", czyli mogło trzaść/wpadać w wibracje. Sprawdź raz jeszcze tą końcówkę - pewnie do wymiany.
  16. Jest taka opcja, ale wtedy raczej na postoju też to by było wyczuwalne, a chyba nawet bardziej. Ale sprawdzenie nic nie kosztuje.
  17. Chodzi mi o przod. W B7 jest stylistyka jest dynamiczna, przod B6 jest bardziej toporny i kanciasty. Racja Flyer, mi też się te lusterka nie widzą na B6,a nawet na tym RS4 jakoś mi nie podchodzą.
  18. Albo źle przechowywane i troszę się zniekształciły, albo nie wyważone dobrze, albo ... ten typ tak ma, czyli ... letnie opony są twardsze i czuć poprostu więcej nierówności.
  19. Maluj na czarno (tylko nie jestem pewien, czy na mat) Gdzieś na forum przewala się zdjęcie B6 z przodem od B7 na takich właśnie czarnych felgach - wygląda zarąbiście (srebrne pozostały tylko znaczki OOOO na dekielkach). Jest tylko jeden warunek - po malowaniu felg musisz zmienić lusterka na kolor nadwozia. Przy ciemnym samochodzie na czarnych felach, chromowane lustra będą wyglądały "ni przypiął, ni przyłatał". PS Też kupuje czarne fele, ale ze srebrnym rantem
  20. Teoretycznie to wszystko jest możliwe. Jeśli bierze kredyt, to faktycznie komis najpierw musi mieć samochód (czyli umowę komisową z Tobą), żeby załatwić papiery kredytowe (czasami to może potrwać, ale tak dokładnie to nie wiem). Chyba możesz spróbować. Kupa ludzi wstawia samochody do komisu (zostawiają wtedy dowód), a tutaj samochodu od Ciebie nie chcą, więc ryzyko małe.
  21. Zapytaj się dokładnie jakich danych potrzebuje i w jakim celu. Jeśli do wcześniejszego przygotowania umowy, to niech spada (że tak powiem). Umowę piszę się od ręki i żadnego specjalnego przygotowania nie potrzeba, gdyby coś. I samochód przekaż tylko po otrzymaniu gotóweczki do ręki, żeby potem nie było jakichś tam nieprzejemności. Gdybyś jednak zostawił samochód w komisie (podpisujesz umowę), to kartę pojazdu przekaż tylko i wyłącznie po otrzymaniu kasy - bez tego papieru nie przerejestrują.
  22. Z tyłu jest więcej miejsca na oponki niż z przodu, więc przy tym ET powinno być ok, tym bardziej że jeździły w S4 B5. Dystans nie jest konieczny, ale zawsze możesz dorzucić, jeśli zajdzie potrzeba.
  23. Szacunek dla Vettela, a przede wszystkim dla Red Bulla - można jednak zrobić dobry bolid, nie masakrując poprzedniego sezonu. Robert, hmmm - zobaczmy co powie po wyścigu. Dla nas to wyglądało jakby się zagapił, ale przyczyn może być duuuużo więcej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.