Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AGB] Dziwny pisk w poślizgu
Wpadnij na spota warszawskiego. Znajdzie się conajmniej jeden fachowieć od "chodzenia bokiem" + kilku słuchaczy na tylnych siedzeniach i diagnoza zostanie postawiona.
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
Mój Ziom
-
[B5 AGB] S4 Sedan -> RS4 Sedan
Proponuję, żebyś jednak kupił RS4 w Avancie. Przerobione limo nie wyglądą najlepiej - spójrzcie na to srebrne. Tylne nadkola wyglądają jak nadmuchane. Sztucznie nadmuchane. Stylistyka auta została przez ten jeden mod całkowicie zepsuta. Tylna nadkola wyglądają jak w Fieście MAX Tuning, której fotka ostatnio pojawiła się na spotach Warszawskich Rozumiem, że przerobienie limo na RS4 daję cholerną satysfakcję, ale nie zawsze da się coś przerobić ze smakiem. Przeróbka tej srebrnej to dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto To jest jednak tylko moje zdanie ...
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
A niech Cię ręka ... broni - tego chromu jest już nadto na naszych ulicach Tak wygląda bardzo dobrze.
-
[B5 AHU] Po wymianie zacisku PT grzeją się koła PT i LP
Raczej do ponownego odpowietrzenia. Chyba od tego zacznij, a przy okazji obejrzyj jeszcze wszystko, czy zaciski nie trzymają, czy czujniki na miejscu.
-
[B6 AWX] Pulsacyjne huczenie podczas skrętu w lewo ponad 100km/h
Mogą to być łożyska. Samochodzik na podnośnik, pokręcić kołami i posłuchać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wprawdzie nie ma nic lepszego, jak zimne piwko + papierosek w dobrej knajpie, ale fakt jest taki, że w wielu miejscach wisi taka siekiera, że ... nic mi się nie stanie jak się przejdę na papieroska w odosobnione miejsce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
Znaczenie ET Felgi
Już zasięgnąłem porady (o B5) i będzie ET 35
-
Znaczenie ET Felgi
Będą [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________Panowie, tak dla pewności ... Kupuję do B5 z zawiechą -35/-35 na twardszych amorkach: - fele 18x8'. - opona będzie 225/40/18 Do wyboru jest ET 35 i ET 45. Czy ET 35 napewno nie będzie ocierać o błotnik, przy zakręcie itd. ??? Sprawdzał ktoś na własnej skórze? Zawsze mogę wziąc ET 45 i dać dystanse 5 lub 10mm, ale wolałbym się z tym nie bawić i wziąć ET 35 Pomożcie...
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
Nie sądzę, aby kolega kupił nową kierą do B5 (aczkolwiek mogę się mylić). Kupując drugą używkę, też możesz szybko pożegnać się z jej "świetnym wyglądem", a profesjonalnie obszyta kiera nie odbiega wyglądem od ori, a być może wyglądać nawet lepiej.
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
Ładna, ładna. Proponuję tylko troszeczkę schować tylne rurki - wg. mnie za bardzo wystaje
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
Jak masz S-line, to tylko obszywać i to dobrą skórą. Na forum jest Kasia82 (chyba dobrze pamiętam nicka) z W-wy, która zajmuję się takimi bajerami (dla klubu podobno zniżki). Zagadnij ją na PW, to może jakoś "wysyłkowo" załatwicie tą sprawę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepszego Pany !!!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Eeeee, nic specjalnego Just kiddin'
-
[B5 AFN] Drgania na kierownicy powyżej 100 km/h
A czy po dokręceniu drążka była zbieżność ustawiana? Jeśli nie, to radzę ustawić, sprawdzić wyważenie kół na wszelki wypadek i ... ewentualnie szukać dalej, jeśli nie pomoże, bo z fusów to za dużo nie wywróżymy.
-
[B5 AFN] Drgania na kierownicy powyżej 100 km/h
Chyba masz odpowiedź. Skoro końcówka drążka "nie trzymała", miała luz, to luz miało koło i "jechało własnym torem", czyli mogło trzaść/wpadać w wibracje. Sprawdź raz jeszcze tą końcówkę - pewnie do wymiany.
-
[B5 AFN] Drgania z tyłu samochodu
Jest taka opcja, ale wtedy raczej na postoju też to by było wyczuwalne, a chyba nawet bardziej. Ale sprawdzenie nic nie kosztuje.
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Chodzi mi o przod. W B7 jest stylistyka jest dynamiczna, przod B6 jest bardziej toporny i kanciasty. Racja Flyer, mi też się te lusterka nie widzą na B6,a nawet na tym RS4 jakoś mi nie podchodzą.
-
[B5 AFN] Drgania z tyłu samochodu
Albo źle przechowywane i troszę się zniekształciły, albo nie wyważone dobrze, albo ... ten typ tak ma, czyli ... letnie opony są twardsze i czuć poprostu więcej nierówności.
-
[ALL B5] Felgi ori czarny mat - co o tym sądzicie ?
Maluj na czarno (tylko nie jestem pewien, czy na mat) Gdzieś na forum przewala się zdjęcie B6 z przodem od B7 na takich właśnie czarnych felgach - wygląda zarąbiście (srebrne pozostały tylko znaczki OOOO na dekielkach). Jest tylko jeden warunek - po malowaniu felg musisz zmienić lusterka na kolor nadwozia. Przy ciemnym samochodzie na czarnych felach, chromowane lustra będą wyglądały "ni przypiął, ni przyłatał". PS Też kupuje czarne fele, ale ze srebrnym rantem
-
[ALL] Sprzedaż auta przez komis, na kredyt w banku
Teoretycznie to wszystko jest możliwe. Jeśli bierze kredyt, to faktycznie komis najpierw musi mieć samochód (czyli umowę komisową z Tobą), żeby załatwić papiery kredytowe (czasami to może potrwać, ale tak dokładnie to nie wiem). Chyba możesz spróbować. Kupa ludzi wstawia samochody do komisu (zostawiają wtedy dowód), a tutaj samochodu od Ciebie nie chcą, więc ryzyko małe.
-
[ALL] Sprzedaż auta przez komis, na kredyt w banku
Zapytaj się dokładnie jakich danych potrzebuje i w jakim celu. Jeśli do wcześniejszego przygotowania umowy, to niech spada (że tak powiem). Umowę piszę się od ręki i żadnego specjalnego przygotowania nie potrzeba, gdyby coś. I samochód przekaż tylko po otrzymaniu gotóweczki do ręki, żeby potem nie było jakichś tam nieprzejemności. Gdybyś jednak zostawił samochód w komisie (podpisujesz umowę), to kartę pojazdu przekaż tylko i wyłącznie po otrzymaniu kasy - bez tego papieru nie przerejestrują.
-
[ALL B5] Czy może być taki zestaw opon ?
Z tyłu jest więcej miejsca na oponki niż z przodu, więc przy tym ET powinno być ok, tym bardziej że jeździły w S4 B5. Dystans nie jest konieczny, ale zawsze możesz dorzucić, jeśli zajdzie potrzeba.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Szacunek dla Vettela, a przede wszystkim dla Red Bulla - można jednak zrobić dobry bolid, nie masakrując poprzedniego sezonu. Robert, hmmm - zobaczmy co powie po wyścigu. Dla nas to wyglądało jakby się zagapił, ale przyczyn może być duuuużo więcej.