Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Jak kupisz samochód za 5 stów, to też Ci będą słać
  2. Generalnie większej różnicy nie będzie z tymi poprzednimi - też duże obniżenie. Jeżeli szukasz czegoś mniejszego to możesz kupić: - ori 1BE -20/-20 - Weitec -30/-30 - Lowtec -35/-30 (sedan) W pierwszym wypadku może się obędzie bez zmiany amorków. W każdym innym szykuj się na wymianę amorów, najlepiej na twardsze.
  3. Ale to jest wyjątek, który potwierdza regułę, że lepiej poza ASO.
  4. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jeżeli w Twojej okolicy nie ma nikogo z VAGiem, kto mógłby przebadać samochód i dobrego mechanika, to zrób sobie wycieczkę do stolicy do Rogala (MR Motors na Mineralnej) - prześwietlą Ci auto dokładnie i fachowo.
  5. Czy to jest nad klimatronikem? 2 din?
  6. Szukaj od razu utwordzonych i obniżonych amorków i zakładaj razem, bo inaczej dwa razy zapłacisz za robociznę w ciągu miesiąca (obstawiam jednak krócej - max. 2 tyg.) Poza tym na używanych std amorkach i takich spreżynach, to coś czuję że wogóle nie da się jeździć - amor jest nie przystosowany do takiego krótkiego skoku.
  7. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Prawy reflektor zawsze świeci mocniej, tzn. inaczej ma ustawiony snop światła, żeby świecić dalej. Lewe światło jest "krótsze", żeby nie oślepiać jadących z przeciwka.
  8. Ciekawe teorie, tylko jeszcze jakiś paragraf by się przydał ...
  9. Chyba sam sobie coś takiego zakupię, na moich kochanych sąsiadów parkujących na moim miejscu
  10. Spróbuj może w ten sposób, że dogadaj się z właścicielem terenu, żeby ten zgłosił kolizję z ucieczką z miejsca zdarzenia - jako właścieciel ma prawo żądać od Policji ustalenia danych sprawcy. W końcu był to akt wandalizmy na prywatnej posesji - tym Policja musi się zająć. Jeżeli właściciel się będzie opierał, to postrasz go, że z niego ściągniesz całą kasę. Zgłoszenie do Policji na piśmie - skoro nie chcą pomóc po dobroci, to niech kur... piszą uzasadnienie odmowy wszczęcia postępowania, jak im się telefonu nie chce wykonać do Starostwa, to na zapie... na maszynie pisemko.
  11. Carlito, przy najbliższej okazji zgłoś swoje zastrzeżenia w serwisie - zapłaciłeś im kupę kasy, więc mają obowiązek rozwiać Twoje wątpliwości. Albo weź z salonu na przejażdżkę inny egzemplarz i porównasz, bo tak to sobie możemy gdybać w nieskończoność, czy "ten typ tak ma".
  12. Tak dokładnie nie orientuję się w cenach, ale jak wyżej pisali Civic. Ja bym poszukał jeszcze Sunny GTIR (chyba tak ten skrót leciał).
  13. Ale masz 3 wahacze z jednej strony, czy różne po obu stronach? Jeżeli reszta jest przyzwoita, to możesz spróbować wymienić 3 albo raczej parami. Mastersporty też się podobno sprawdzają, więc można zaryzykować.
  14. Z przykrością muszę stwierdzić, że żadna z tych felg nie powala. Skoro efektu nie widać, to chyba nie ma sensu zmieniać ?! Ale to moje zdanie tylko...
  15. Skrzynia automatycznie nie lubi częstego wajchlowania dźwignią - czyli w korku nie przełączaj na N, tylko stój z wciśniętym hamulcem (w większym korku może trochę nogą zesztywnieć - wtedy zmień nogę ). Tryb jazdy zmieniaj z dokładnie wciśniętym hamulcem - samochód nie może się toczyć, musi stać całkowicie. Pilnuj poziomy oleju i jego wymiany, to powinno być OK.
  16. 40 GB i 80GB różnią się tylko pojemnością dysku - mają tylko 2 x USB i brak czytnika kart. Nie odtwarzają gier z PS2. 60 GB ma 4 USB, czytnik kart i jest kompatybilna z PS2.
  17. Ja chyba przelatam jeszcze marzec, chyba że gwałtownie temperatura urośnie bez szans na spadek. Poza tym 17' w planach, więc nie opłaca mi pchać znowu starych letnich na 15'.
  18. Zdjąć !!! I to szybko !!! Sam zresztą wiesz, co zrobiłeś (WT), więc ...
  19. Jeżeli jest możliwość pomyłki w montażu, to faktczynie sprawdź to dokładnie. Kiedyś w Mondeo ktoś mi zamontował jakiś ring gumowy otworami wzdłużnie, zamiast poprzecznie i właśnie ściągało mnie dość mocno.
  20. Dwójka bardziej pasuje wg. mnie.
  21. To chyba będą wahacze ... Możesz wstrzyknąć olej w gumową część wahacza albo wymienić ten element, o ile go znajdziesz (ja np. nie znalazłem właściwego).
  22. Sorry za OT Panowie, ale ... ... czy ktoś byłby chętny jutro zrobić logi w moim paździochu? Ostatnio słabnie momentami i trzeba by go osłuchać. PS Ceny znam
  23. Kolego pysio, chyba troszeczkę ubarwiłeś to wszystko. Być może akurat Twój ubezpieczyciel ma takie zasady, ale nie jest to reguła. Histora przebiegu ubezpieczenia jest wystawiana na osobę (nie samochód, nie dwie osoby) więc jeśli będziesz przez np. 2 lata współwłaścicielem samochodu, a potem sam, to niestety nie znaczy, że dostaniesz 60% zniżki. Dostaniesz zaświadczenie na 2 lata bezszkodowej jazdy, czyli w najlepszym wypadku 20% zniżki. W najlepszym, bo różne ubezpieczalnie stosują różne zniżki - 5% za pierwszy rok, 10 za drugi. Nieprawdą też jest to, że zniżki masz na samochód - jeżeli masz równocześnie dwa samochody w dwóch różnych towarzystwach, to możesz wziąć zaświadczenie z tego towarzystwka, gdzie nie było "buuum" i będziesz miał zniżki. Jeśli masz jednak 2 samochody w jednym towarzystwie, to niestety po kolizji lecą Ci ogólne zniżki, czyli na 2 samochody - to jest reguła !!! Natomiast bo ubezpieczyciel może Ci iść na rękę i faktycznie zrobić podnieść składkę tylko na 1 samochód. Dlatego pytajcie o sposób wyliczania zniżek, bo może się okazać, że w jednym Towarzystwie masz 30% zniżki, a w drugim już tylko 20%. Zawierając umowę np. przez telefon, dopiero potem dosyłasz zaświadczenie o zniżkach (czyli okresie bezszkodowej jazdy) i może się okazać, że będzie musiał potem dopłacić do polisy.
  24. Ja rymem nie dam rady, Popiłem trochę, dla zasady, Spać bym poszedł, ale ... ...i tutaj rym się skończył, poszedł spać, gorszy nie będę, idę za nim...
  25. Nie mów hop...Ostatnio zdawał egzamin mój szwagier. W trakcie egzminu specjalnie pojechałem za nim w tzw. bezpiecznej odległości, żeby chłopaka nie stresowac. Uwierz mi, że pojechał bardzo dobrze, a i tak oblał. Argument egzaminatora. Podczas jednego skrętu w lewo zbytnio się zbliżył do środka jezdni, najeżdżając na linię. Ja tego jakoś nie widziałem. Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf !!! Tak jest na egzaminach. Jak zdawałem na prawko, pierwsza jechała kobietka - zdała, a powinna oblać po 100 metarch (nacisnął za nią hamulec przed skrzyżowaniem - całe szczęście, że wysiadłem zaraz, bo strach byo z nią jechać). Ja jechałem ostatni - opierdzielił mnie na lewoskręcie (najbardziej ruchliwe skrzyżowanie w mieście ze światłami), bo nie zjechałem na zielonym (sęk w tym, że tam się inaczej nie da w ciągu dnia).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.