Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL B5] Lampy tył --- co sądzicie o tych..?
a ja myślę że lepiej będą wyglądały ori poliftowe :gwizdanie: w tym wątku masz te ciemne i poliftowe na czarnym avancie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_avancik_p_kilka_gadzetow_atrapa_lampy_lift_tyl_roleta_bagaznika-t97884.0.html
-
[ALL B5] Najlepsza opcja na CD w B5
no fajny ten adapter tylko warto dodać że jeśli ktoś ma poliftowe zegary z pełnym fisem (białe podświetlenie, cyfrowy zegarek) to może pociągnąć sygnał can bezpośrednio z licznika i wszystko będzie działało jak należy
-
ALL B5] Lusterko wsteczne samościemniające fotochrom
ale ja nie kwestionuję tego że się ściemniają chodzi mi tylko o to że w opisie pinów przedstawionym w tym wątku brakuje właśnie tych pozycji które odpowiadają za ściemnianie zewnętrznych.
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
czym wypełniałeś ubytki na rantach?
-
ALL B5] Lusterko wsteczne samościemniające fotochrom
Panowie a od tego lusterka nie powinno być przewodów do lusterek zewnętrznych? mam ori instalację samościemniania i przyciemniają się wszystkie naraz
-
[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
to nie były koła przeznaczone do mojej fury przymierzyłem je tylko z ciekawości też się zdziwiłem że weszły do tyłu, co prawda nie jeździłem na nich ale na pewno na wybojach by obcierały... swoją drogą fajnie wypełniały nadkole :decayed: tak że skoro sam, własnoręcznie przykręciłem 235/50 R18 7,5J et40 to twierdzę że kolega cocoo24 nie potrzebuje dystansów 12mm
-
[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
dzisiaj założyłem z czystej ciekawości 235/50 R18 et40 7,5J i na tył takie koła wchodzą bez dystansów, nic nie trze z przodu opona dotyka zwrotnicy... ale jak powszechnie wiadomo opona do felgi 18" powinna być niższa i węższa (zdaje się 225/40), wtedy będzie dosyć ciasno ale nic nie będzie obcierało
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
ja mam
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Krzysztofie u siebie chce go zamontować w ori rurę (a nie chcę jej za bardzo osłabiać) i dlatego jestem ciekaw jak to zrobi Mekto
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
eeee tam, ja dzisiaj założyłem letnie fajne te Twoje felgi, dobrze że 18", mniejsze nie wyglądałyby już tak dobrze w tym wzorze
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
będę dźwięczny nie jestem pewien ale chyba ten z AWX'a ma właśnie potencjał do 2 bar mam na myśli taki:
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Mekto mogę mieć prośbę? Jak już założysz nowy mapsensor to wstaw fotkę, chciałbym zobaczyć jak będzie zamontowany. btw to będzie mapsensor z AWX?
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
albo srebrne+złoty brokat
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
ale tylko front czy całe?
-
[ALL B5] Lampy tył do B5. Zdjęcie, proszę o wirtuozów o VT.
...ale jeśli chcesz naprawdę fajne lampy do tego koloru to zajrzyj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_a4s4_zderzak_rs4_19_rs6_bixenon_gwint_hr_itp-t32012.0.html
-
[ALL] Ciekawy szczegół w Fabii na pj
a u mnie link nie bangla :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
Zemsta królików :polew:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
mam 225/45 i nic nie trze, 235/45 też by spokojnie weszło- [B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
niemożliwe, tutaj masz felgę szerokości 7,5J et45 przykręconą bezpośrednio do piasty, bez żadnych dystansów, na ori śruby:- [B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
śledzę wątek i przyznam że czegoś nie rozumiem cocoo24 mówisz że Ci obciera? 235/45 R17 7,5J et45 to rozmiar koła z S4 b5 i tam nie ma żadnych dystansów i nic nie obciera...- [B5 AEB] Radio Concert - PROBLEM!!!
jakim programem nagrywasz te płyty? z jaką prędkością?- [ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem
ALPINE- [ALL B5] 16" vs. 17"
tutaj masz porównanie 225/45 i 225/50, moim zdaniem taka różnica to nie różnica, wejdą bez problemu- [ALL] Pasta "Tempo"-czy ktoś tego używał?
lakiernikiem nie jestem ale potwierdzam co napisał kolega lepiej odpuścić sobie kilka tubek tempa i kupić jakiś przyzwoity wosk znajomy w swoim poprzednim aucie używał tempa praktycznie co mycie i po jakimś czasie (chyba 1,5 roku) lakier wypłowiał, stał się matowy, poszczególne elementy karoserii różniły się odcieniami... Także polecam nie przesadzać - [B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?