Treść opublikowana przez M@rcus
-
[B5 AJM] Dziwne szarpanie przy przyśpieszaniu
Pewnie zatankowana zła gnojówka... Zwróciłbym też uwagę na filtr paliwa.
-
[B5 AVG] radio KENWOOD KDC-W312SAY
Trochę się wysiliłem i znalazłem instrukcję (http://manual.kenwood.com/files/KDC-W3041_Polish.pdf - strona 10 i 11). Tak jak już napisałem wcześniej, wchodzisz W TRYBIE STANDBY (nic nie gra, na wyświetlaczu STANDBY) do menu klawiszem Bass Boost (przytrzymując go), następnie wybierasz opcję demo i przytrzymując przez dwie sekundy tego prawego cycka, czy jak to tam wygląda i radio wyłącza tryb demonstracyjny. Ustawienia zegara też są w tym menu, powtarzam - w trybie standby. Miałem kiedyś Kenwooda i też z tym walczyłem - nie wiedziałem, że w opcje w menu zmieniają się w zależności w jakim trybie wchodzisz do menu a pozycję DEMO zmienia się nie w tradycyjny sposób (poprzez pchnięcie cycka w prawo lub lewo) a poprzez jego przytrzymanie kilka sekund.
-
[B5 AVG] radio KENWOOD KDC-W312SAY
Może spróbuj w trybie standby wejść do menu. Tam pewnie są opcje zegara i dema, tyle, że prawdopodobnie dema nie wyłączysz w tradycyjny sposób - trzeba przytrzymać przycisk zmiany opcji przez kilka sekund, wtedy powinno się wyłączyć.
-
[B5 ADP] Hak holowniczy
Sa fabryczne otwory (zaklejone taśmą izolacyjną). Zobacz sobie pod wykładziną w bagażniku.
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Tosika, którego spotkałem wczoraj na stacji BP przy Okęciu
-
Strefa Śmiechu
Na 99% jest to lipa - zapewne zdjęcia z jakichś stron o tematyce XXX a filmik na youporn... Wystarczyło połączyć się kilka razy ze stroną przez proxy i wszystko się pokazuje. Kończę
-
problem z dyskami TOSHIBA
Za pomocą nLite aplikujesz do instalki windy sterowniki SATA dla danego modelu lapa. Wtedy system znajdzie dysk i będzie można normalnie zainstalować XP.
-
[ALL B5] Elektryczne lusterka - grzeja od razu po przekręceniu stacyjki
Podobno we wkładach lusterek są termostaty regulujące, kiedy mją się grzać a kiedy nie. Na potwierdzenie tego mogę powiedzieć, że kiedy kupiłem wkład (od Skody ) okazało się nagle, że lustro grzeje nawet przy +30 st. Wcześniej tak nie było, choć ogrzewanie działało w chłodniejsze dni.
-
Strefa Śmiechu
Robi się prawy klik i "Zapisz jako". Plik na dysk i działa bez dostępu do sieci Koniec OT.
-
[B5 AJM] SILNIK - Pytanie! Co się dzieje
Przeczytaj chociaż ten temat -> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44938.0.html;
-
[B5 AJM] SILNIK - Pytanie! Co się dzieje
Ostatnio był nawet temat o EGR. Generalnie jest to stała bolączka - cieknie i pozostaje wyczyścić, lub ewentualnie wymienić. EGR.
-
Spotkania na drodze
a nie WA xxxxx ?? bo ja leciałem w niedzielę wieczorem z chotomowa do domu pozdrawiam Hmmm, być może, teraz już sobie nie przypomnę Do następnego:good:
-
[B5 AJM] Zawiesza się turbina
Jak to nic? A czyszczenie lub chociaż rozruszanie kierownic??? Sterowanie żaluzjami też czasem sprawia problemy. kierownice turbiny
-
[B5 AJM] Zawiesza się turbina
NOTLAUF
-
[ALL B5] Różne liczniki w a4
Przed liftem było rozgraniczenie dla słabszych i mocniejszych jednostek. Po lifcie już wszystkie były do 260. Poczytaj w tym temacie -> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31105.0.html;msg383225;
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj o ok. 20.30, Jabłonna w stronę Warszawy, szara B6 Avant z naklejką kubową (chyba 3D), rej. WE XXXX... Pozdrawiam.
-
[B5 AEB] Wymiana termostatu
Wiekszość czasu? Temperatura po rozgrzaniu ma się trzymać na poziomie 90 st. i więcej. Jaki termostat założyłeś?
-
[B5 AEB] Wymiana termostatu
Pod linkiem, który podałem masz wszystko wytłumaczone. Kanał 51 i masz wyświetloną temp. w formie cyfrowej.
-
[B5 AEB] Wymiana termostatu
Sprawdź temperaturę VAGiem lub chociaż za pomocą kodów climatronica http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html Kreska na wskaźniku w zegarach od 82 st. C do (chyba) ponad 100 st. będzie stała dęba na 90.
-
Kto zna tytuł gry komputerowej ?
TOCA Touring Car Championship (1997), TOCA 2 Touring Cars (1998) - obie ze stajni Codemasters. Tam były A4, B5 oczywiście
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
- sprawdź czy po drugiej stronie masz szkiełko od lampki jeżlei tak to przepalona żarówka albo coś gdzieś nie łączy. ajiboo chyba mnie nie zrozumiałeś - sprawne mam obie lampki, ale miałem na myśli, że jeżeli otwieram drzwi kierowcy, to podświetla się u kierowcy. Kiedy otwieram drzwi pasażera, to pasażerowi "świecą stopy"
-
[B5 ARG] czujnik deszczu > czy to jest to coś przy środkowym nawiewie na szybe ?
Dobrze Ci się wydaje chudineze
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
A u mnie świeci tylko jedna strona w zależności od tego, które drzwi są otwarte.
-
[B5 AAH] Elektryczny wentylator chodzi cały czas
Autor tematu ma problem z elektrycznym... Wiadomo, że wisko ma się cały czas kręcić.
-
Google Chrome - nowa przegladarka
Również siedzę na tym od wczoraj i jestem miło zaskoczony